Eiti į turinį

Mister_Neonas

Nariai
  • Turinio skaičius

    130
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Mister_Neonas

  1. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė? Mister_Neonas Kiek turite teisėsaugos patirties taškų? 102k patirties taškų. Kodėl norite į PD? Noriu sugrįžti į man patinkanti darbą ir prisidėti prie jūsų kolektyvo. Kas yra PD (savais žodžiais)? Policija - tai institucija prižiūrinti tvarką visuose miestuose ir vyksta į iškvietimus. Kiek planuojate išdirbti? Dirbsiu tiek kiek pajėgsiu ir tikrai nepaliksiu po 1 savaitės. Ar turite Discord programa ir mikrofoną? Ar mokate jais naudotis? Ar esant reikalui galėsite būti Discord'e? Taip turiu šią programą ir mikrofoną. Tikrai taip. Testas - pažymėkite, ar teiginiai yra teisingi (TAIP), ar neteisingi (NE) Ar tiesa, jog už chuliganišką vairavimą galima bausti iki 6 kartų? [TAIP/NE] Ar tiesa, jog PD per dieną reikia minimaliai pasiūlyti 4 baudas? [TAIP/NE] Teoriniai klausimai: Kada galima šaudyti mieste, ir su kokiu skin? Atsakymas: Negalima išviso šaudyti policijos pareigūnui, nebent gaudant bėgli pro langą su leidžiamu ginklu, bei darbine uniforma. Per kiek laiko reikia praeiti kvalifikaciją? Atsakymas: Per 7 dienas. Kas yra vieša ir nevieša vietos? Atsakymas: Vieša vieta: Vieša vieta: Sf teleportas, mašinų turgus, ls teleportas ir kt. Nevieša vieta: Interjieras, darbo bazė, klubai ir kt. Iki kiek star nereikia įrodymų? Atsakymas: Visada reikia darytis įrodymus prieš baudžiant pažeidėją. Kiek kartų galima siūlyti /bauda žaidėjui, kai vyksta klubo karas? Atsakymas: 1 kartą. Situacijos: 1./tpbull tave apšaudo žaidėjas. Uždedi jam /bega statusą ir gaudai tol, iki kol jis įvažiuoja į savo klubą, nes ten tau įvažiavus tave nušauna jo klubo nariai. Kokie bus tavo veiksmai išėjus iš ligoninės? Kaip bausi ir ką darysi su bėgliu? Ką darysi su klubiečiais kurie tave nušovė? Atsakymas: Uždėsiu bėgą ir pagavęs bėglį jį nubausiu bėgimą, ginklo naudojimą, bei rodymą ir pareigūno užpuolimą ir patikrinsiu ar turi narkotinių medžiagų. Klubo narius bausiu pareigūno užpuolimą atimsiu ginklų licenzija ir patikrinsiu ar turi narkotinių medžiagų. Po to bėglį išvešiu į kaleimą nes jis jau turi daugiau negu 60 starų. 2.Iškvietimas. Tu pamatai, kad tai pastovus bėglys, kuris kviečia ir bėga tai tiesiog uždedi /bega statusą ir duodi /bauda, kad pradingtų iškvietimas. Kas čia negerai? Ar viskas gerai? Atsakymas: Šioje sutuacijoje yra viskas blogai ir jei jis bėgs dėsiu jam bėgą ir gaudysiu.
  2. Palikimo anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Mister_Neonas 2. Kiek laiko išbuvote mūsų firmoje?: 7 dienas. 3. Kas patiko ir nepatiko mūsų firmoje?: Patiko viskas. 4. Atsiliepimai apie kolegas: Visi kolegos draugiški ir linkiu Direktoriui ir darbuotojams sėkmės darbuose !
  3. • Jūsų Vardas_Pavardė: Mister_Neonas  • Dienos misijos data (metai-mėnuo-diena): 2019-07-16 • Jūsų norimas atlygis (jeigu yra dienos misijoje galimybė rinktis): 2+ • Įrodymai, jog įvykdėte dienos misiją:
×
×
  • Sukurti naują...