Eiti į turinį

Lukenzo_Haze

Nariai
 • Turinio skaičius

  69
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

27 Dar nepasireiškė

Apie Lukenzo_Haze

 • Rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

272 profilio peržiūros(-ų)
 1. Lukenzo_Haze

  S.W.A.T Taškų Sistema.

  1. Žaidimo V_P?:Lukenzo_Haze 2. Ką norite už taškus atsiimti?:Kvalifikacijos perlaikymas
 2. Lukenzo_Haze

  S.W.A.T Taškų Sistema.

  1. Žaidimo V_P?:Lukenzo_Haze 2. Užduotys už kurias, gausite taškų?:Minutes,baudos,star minutės su darbine uniforma - 238=119 bauda - 14=28 pasodintas į kalėjimą - 1=5 uždėtų įtarimų lygio - 840=84 3. Kiek turite gauti taškų?:119+28+5+84=236 4. Įrodymai (privaloma kelti į spoiler'į):
 3. Lukenzo_Haze

  S.W.A.T. Darbo dienos ataskaita

  Vardas_Pavardė žaidime?:Lukenzo_Haze(2019-01-16) Kiek išviso turite gauti pliusų?: 2 Kokias užduotis atlikote (įvardinti tiksliai)?: Minutes Įrodymai?:
 4. Lukenzo_Haze

  Lukenzo_Haze

  Vardas? Lukas Pravardė? Lukenzo Amžius? 18 Zodiako ženklas? Vandenelis Kur gyveni? Ukmergėje Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Bureliu nelankau,Domiuosi suvirinimu,ir šeip viskuo po truputi. Ką veiki laisvalaikiu?Daugiausia praleidžiu su draugais ir su šeima,bet vasara mėgstu pažaisti futbola,krepšini Kiek laiko žaidi serveryje? bendrai tai gal apie metus bet savo senosios paskyros slaptažodi pamiršau tai susikūriau 2018.m nauja paskyra. Ar ilgai žaidi SA-MP? Apie 4metus Kokius filmus mėgsti? Labiausiai patinka istoriniai,siaubo bet žiuriu ir kitus žanrus. Kokios muzikos klausai? Daugiausiai repas,popsas bet patinka rami muzika tokia kaip piano,relax,chill Mėgstamiausias sportas? Futbolas Mėgstamiausias aktorius/ė? Neivardinčiau vieno yra daug tokie kaip stiven sigal,vandam,dzekis chanas ir t.t. Kas yra tavo autoritetas? Kol kas jo dar neatradau Kodėl žaidi būtent šiame serveryje?Senai senai man parodė ji draugas tada dar nežinojau kas yra samp man visai patiko ir kažkaip pats pradėjau žaisti Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu šuniuka vardas pifas Turi brolių, seserų?Turiu ir broli ir sese Koks tavo gyvenimo tikslas? Mano tikslas siekti savo tikslu niekada nepasiduoti bandyti daryti tai kas nesigauna dar ir dar svarbiausia yra pasitikėjimas savimi ir motyvacija Kokie tavo privalumai? Galiu puikiai suprasti žmogų,padėti bėdoje,patarti jai tik reikia Kokie tavo trūkumai? Greit Sunerimstu dėl dalyku,greit supykstu bet dar greičiau atleidžiu,manau kol kas tiek Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
×