Eiti į turinį

Mart_Eox

Nariai
 • Turinio skaičius

  79
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

26 Dar nepasireiškė

Apie Mart_Eox

 • Rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

270 profilio peržiūros(-ų)
 1. https://www115.zippyshare.com/v/wUYv3MYO/file.html
 2. Žmogau nuvertėm iš Armijos nuversim ir iš PD, patikėk mano žodžias tu. Pirmadienį tu nebe pd būsi atsimink dabar tai, nes darai pievas tikrai. Jau turi 2/3, o ta 1 įspėjimą suveikti čia minutės reikalas bus. Taip,kad žmogau tikrai esi nevertas būti policijos kolektyve, nes dedi be įrodymų starus. :)
 3. Aš tavęs paprašiau įrodymų, nes tu turi juos pateikti, nes tu gavai papeikimą. Nepateikus įrodymų yra dedami įspėjimai, ir aš nieko neturiu pateikti, nes aš negavau papeikimo,o įrodymų prašau tavęs, nes tu sakiai per žaidimą, kad juos turi. :)
 4. Nu,kad komandas įdėti tai tikrai nereik. Tam yra komandos nariai DPKT kurios gali informuoti,kad perleisi direktorių pavaduotojui. O,kad uždeda per ilgai kokios bėdos? Vis tiek iš anksto temas susikurti gali ir viskas.
 5. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Mart_Eox 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @Muhamed_Ali 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Įrodymų noriu, kad nubaudė už Važiavimas priešinga eismo juosta, bei kelio kirtimas. Už bėgima pripažįstu, nes bėgau :). 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA)
 6. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Mart_Eox 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: @Muhamed_Ali 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Free star+ bėga. Noriu įrodymu už pareiguno užpuolimas, bei chuliganiškas elgesys. Ir noriu už ka /bega uždėjo man. 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):
×
×
 • Sukurti naują...