Eiti į turinį

Rafalas_Toderro

Nariai
 • Turinio skaičius

  166
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

62 Mėgstamas

Apie Rafalas_Toderro

 • Rangas
  Užsukantis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Lietuva

Žaidėjo informacija

 • XP
  800k~
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  Nežinomas
 • Klubas
  Nėra.
 • Namas
  /maph Rafalas_Toderro
 • Tr. priemonės
  Nėra..

Kontaktai

 • Snapchat
  rsavas3

Paskutiniai profilio lankytojai

319 profilio peržiūros(-ų)
 1. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Hyper_Pluto 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free mute.3. Pilnas aprašymas. Mute gavau už tai, kad užmutinau jo "Draugeli"4. Įrodymai (TIK nuotraukos)
 2. Rafalas_Toderro

  John_Roshen

  Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Rafalas_Toderro Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @John_Roshen Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Unjailina save ir savo "Draugelius" , o vėliau ir free banino. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne @Admin_Bumeris @Beliunas_Justas @Kornelijus_Kornis
 3. Informacija civiliams: Tema suteikia galimybę jums, Civiliams, pranešti viešos tvarkos pažeidėją Policijai ir būti informuotam apie tai. Tai mums padės palaikyti dar didesnę tvarką miestuose ir už jų ribų. Jūs, civiliai, esate įpareigoti pasidaryti vaizdinius įrodymus, kuriuose aiškiai užfiksuotas žaidėjo pažeidimas. Turint nuotrauką, ją turite talpinti pagal pareiškimo formatą šioje temoje. Policijos pareigūnas per 24 valandas priims pareiškimą, bei užtikrins, kad pažeidėjas būtų nubaustas. Jeigu peikiamas asmuo neprisijungs per 24 valandas nuo jūsų pasidarytų įrodymų datos, Policijos pareigūnas jus informuos, kad pažeidėjas liko nenubaustas ir jūsų įrodymai nebegalioja. __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Naujiena! Nuo 2019-04-20 civiliai, užpildę 15 pareiškimų (pareiškimai privalo būti patvirtinti), turės galimybę patekti į Policijos Departamentą! (Su Jumis bus susisiekta asmenine žinute forume) __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Taisyklės: [>] Turėti aiškią, kokybišką nuotrauką ar video medžiagą, kurioje matomas žaidėjo nusižengimas. [>] Užfiksuoti pažeidimai per /pzu yra neužskaitomi. [>] Apkarpyti ar bet kaip koreaguoti nuotrauką ar video medžiagą yra draudžiama. [>] Rašant pareiškimą, draudžiama vartoti keiksmažodžius ar bet kaip įžeidinėti pažeidėją, Policijos pareigūną. [>] Įrodymai galioja 24 valandas nuo užfiksavimo pradžios. [>] Jei nežinote už ką žaidėjas turi būti nubaustas - spoileryje yra /baudos lentelė __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Informacija Policijos departamento pareigūnams: Atsiradus naujam pareiškimui, jūs nedelsiant turite jį priimti ir nubausti pažeidėją per 24 valandas. Priimti pareiškimą galite cituodami civilio parašytą anketą ir prirašydami "pareiškimas priimtas". Kuomet pažeidėjas bus nubaustas, pasidarykite /itarimai Pažeidėjo_Vardas nuotrauką ir įkelkite ją koreguojant savo pranešimą ir prirašydami "pažeidėjas nubaustas". Už nubaustą vieną pažeidėją būsite apdovanotas 50 taškų "Policijos taškų sistemoje". __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Pareiškimo formatas: Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Už ką pažeidėjas turėtų būti nubaustas?: Įrodymai (Privaloma kelti į spoiler): __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________ Žaidėjai sukaupę pareiškimus:
×
×
 • Sukurti naują...