Eiti į turinį

Full_Energy

Nariai
 • Turinio skaičius

  618
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

209 Mėgstamas

1 Sekėjas

Apie Full_Energy

 • Rangas
  Nuolatinis

Paskutiniai profilio lankytojai

577 profilio peržiūros(-ų)
 1. Antroji papeikimo formą NE DĖL BLOGŲ STAR: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Full_Energy 2. FTB agento Vardas_Pavardė(už'tag'inti): @Aim_Bek 3. Pacituokit kurią darbo arba teisėsaugos taisyklę pažeidė darbuotojas: uždėjo /bėga statusa. 4. Aprašykit situaciją?: buvau /tpklanas su bėga iš nierku nieko, laukiau Aim_Bek, kada jis pasirodis bet nepasirodė nes kimarino kaž kur /tpsf mieste, kai mane surakino kiti TSSG nariai tik tada jis man nujimė bėgos statusa, prabuvau 3min su trupučiu, po tu tryju miničiu net jis nepasirodė. 5. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą [kelti į spoiler]:
 2. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Misha_Tikras 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free mute.3. Pilnas aprašymas. -ribinau ir parašiau žodi PIZDĖC ir jis mane užmutino už keiksmus nors žodis pizdėc neturiu keiksmažio tokios reikšmės, tada ISP Misha_Tikras4. Įrodymai (TIK nuotraukos). part.lt PILDAU: Kas yra pizdec? pizdec reikšmė + - Siuo zodziu galma isreiksti nepasitenkinima -Edzikas sen statysi visiems? - Ne nu pizdec ... pizdec! + - Taip pat yra vartojamas kaip patyrus nuostaba, issireiskimo "Aina sau" sinonimas. - Vakar Martis visus 5 pirstus susilauze - Pizdiec! Walleris, Spalio 14, 2007 #3290 pizdec! + - Žodis, reikškiantis, jog situacija yra labai bloga, išreiškiantis nusivylimą, arba pasitinkinimą -Daktare, kaip mano sveikatos tyrimo rezultatai? -neužilgo tau bus PIZDEC!!! Saulius, Balandžio 12, 2009 #12369 pizdec! + - tautiškai naudojama kaip kokia nors nesėkme, nelaime -pizdec, naga nusilaužiau!
 3. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Full_Energy 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Aim_Bek 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: už šokinėjimas per ivairius stuntus. 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: už jokius. 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į FTB juodajį sąrašą?: žinoma. 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 4. Labas tai nereikia čia reportinti, tiesiog // Admin chetas arba /admin parašai ir viskas, buvo Diamond_Domas žaidime jam parašy o ne reportink už tai ir gavai mute nes reportini ne pagal paskirti pasiužiurėk /bausmes ir suprasi kodėl gavai mute nuo manes.
 5. | Anketa | 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Full_Energy 2. Jūsų turimas XP ir apsaugos XP kiekis:510k bendra o apsauginio 23k 3. Ko sieksite Apsaugos kolektyve?:kol kas da nenuspredžiau bet sieksiu turbut igaliotinio bei valdzios pasitikėjimo. 4. Kiek jums metų?21metai. 5. Ar turite TeamSpeak ir mikrofoną?:žinoma | Klausimai | 1. Koks dienos minimumas?:60min su darbine uniforma. 2. Nuo kelinto rango galime vežioti maišus?:nuo 3. 3. Nuo kelinto rango speeder.2rango. 4. Ar galima turėti kluba?:NE. 5. Kada privaloma TeamSpeak3 programą?:per susirinkimus, treniruotes, saugojima savivaldybės, darbo laiku, arba kai dirbi. 6. Kur galimą būti afk ir kiek laiko?:AFK zonoja. 20min. 7. Nuo kelinto rango galima rengti treniruotes su valdžios leidimu?:3 rango. 8. Ar saugom mafijas/gaujas?:žinoma. 9. Su kokia komanda pasiūlysi signalizacija?:/ss V_P arba ID 10. Ar paprastas darbuotojas gali vesti saugojimus ir bankomatu krovimus?:negalima, nes neleis jo vairuoti, ji tik skirta 3 rango. | Situacijos | 1. Pirmadienis 19:40 priimi iškvietimą, nuvažiavus į iškvietimą tave apšaudo ir tu nenorėdamas numirti atsijungi ir nebeprisijungi. Atsakymas:blogai tame, kad visu pirma atsijungiau ir neprisijungiau, reikia daryti tėp, nuvažiuoji i iškvietima, jai apšaudo tai pasidarai video arba SS kaip kam patogiau, nors ir mirsi, nueini i PD civiliu pareiškimai, imeti ta video ir tada nusiunti Valdžiai, kad i dėtu ji i naloga. 2. Pirmadienis, darbo laikas, tu pildai maišus į bankomatus. Yra nepriimtų iškvietimų ir tu dirbi vienas, bet tau nerūpi, nes tu pildai bankomatus. Valdžia tau liepia imti iškvietimus, bet tu toliau pildai bankomatus. Atsakymas:Pirmadienis darbo laikas, jai pildau bankomatus, ir pamatau, kad yra iškvietimas, aš metu tuos bankomatus ir varau iškvietimo imti, jai nepastebėjas bučiau, kad iškvieitmas ir Valdžia sako pajimti irgi mesti maišus ir imti iškvieitma nes kitaip gausi ISP jai neklausysi valdžio ir neatkreipsi dėmesio i tai.
×
×
 • Sukurti naują...