Eiti į turinį

Dzerka_Strife

Nariai
 • Turinio skaičius

  394
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

7 Sekėjai(-ų)

Apie Dzerka_Strife

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Paskutiniai profilio lankytojai

6.638 profilio peržiūros(-ų)

Dzerka_Strife pasiekimai

Nuolatinis

Nuolatinis (4/6)

313

Reputacija

 1. Sveiki, Idėja: - Greitasis išėjimas iš ligoninės už 50k, ar daugiau užlipus ant pickup'o kuris būtų padarytas ligoninėje. Kuom tai naudinga: - Jei žmogus neturi kantrybės galės išsipirkti iš ligoninės ir nereikės laukti tų 60 sek., kad išeiti iš ligoninės. - Išsivalys bent kažkokia pinigų dalis iš serverio pusės. - Greičiau bus galima grįžti į veiksma, ar kažkokia kita veikla. Papildau: - Mafijozams/klubams padaryti, kad negalėtų juo naudotis karo metu kadangi per lengvai galės atsigrobti savo baze.
 2. Darbuotojų papeikimai - tema, kurioje galite peikti Apsaugos darbuotoją už tam tikrų taisyklių nesilaikymą. Atkreipkite dėmesį į anketos taisykles, nes papeikimas gali būti atmestas. Išsamesnė informacija apie darbuotojų papeikimus rasite apačioje. ~~~ Darbuotojo papeikimo anketos taisyklės: 1. Peikiant kolegą privaloma anketą siųsti abiems darbo valdžios atstovams į asmeninę forumo žinutę; 2. Suklastoti / redaguoti įrodymai bus atmesti ir papeikimo autorius bus įtraukiamas į juodąjį darbo sąrašą; 3. Rašant papeikimą privalo būti įrodymai, ar tai būtų vaizdinė nuotrauka, ar vaizdo medžiaga; 4. Įrodymus kelti į imgur svetainę, įdėti į spoilerį, pageidautina įdėti nuotrauką taip, kad atidarius spoiler ją iškarto atidarytų; 5. Draudžiama įžeidinėti papeikimo autoriui apsaugos darbuotoją, o darbuotojui - papeikimo autorių, šios taisyklės nesilaikymui bus dedami darbo įspėjimai; 6. Darbuotojas turi 24 valandas nuo papeikimo parašymo pasiaiškinti pacituojant papeikimo autoriaus pranešimą; 7. Rašant papeikimą būtina pažymėti darbuotoją, pvz @Dzerka_Strife 8. Įrodymai nebus užskaityti, jei bus daryti per /pzu; 9. Jūsų forumo Vardas_Pavardė privalo sutapti su žaidime esančiu Vardas_Pavardė; 10. Norint papildyti papeikimą, būtina jį redaguoti ir prirašyti „ Papildau: “ ir prirašyti ką norite; 11. Atsakymą paryškinti ir jokiu būdu nekeisti spalvos; 12. Jeigu jūsų papeikimas buvo atmestas ir vėl rašysite papeikimą su tais pačiais įrodymais papeikimas bus atmetamas. ~~~ Darbuotojo papeikimo anketa: 1. Jūsų slapyvardis?: 2. Peikiamo darbuotojo slapyvardis?: 3. Dėl ko peikiate šitą darbuotoją?: 4. Vaizdinė medžiaga, įrodanti, kad mūsų darbuotojas nusižengė:
 3. „Darbo atnaujinimai“ - Šioje temoje bus rašomi svarbūs pakeitimai darbe.
 4. „Dienos apžvalga” - Šioje temoje galėsite matyti, kaip apsaugai sekėsi dirbti kiekvieną dieną. Temoje atsakingi asmenys surašys Apsaugos rezultatyviausius darbuotojus. Kiekvienas darbuotojas patekęs į „TOP3”, už kiekvieną vietą gaus papildomai po 1+ į rangų sistema. Dienos apžvalgos pavyzdys Šeštadienis, 2021-08-14. Daugiausiai pražaidę minučių su darbine išvaizda: 1. Dzerka_Strife [0 min.] 2. Dzerka_Strife [0 min.] 3. Dzerka_Strife [0 min.] Daugiausiai priėmę iškvietimų: 1. Dzerka_Strife [0 iškv.] 2. Dzerka_Strife [0 iškv.] 3. Dzerka_Strife [0 iškv.] Daugiausiai uždirbę pinigų: 1. Dzerka_Strife [1,000,000 €] 2. Dzerka_Strife [1,000,000 €] 3. Dzerka_Strife [1,000,000 €] Bendrai uždirbti pinigai per dieną: 1,000,000 €
×
×
 • Sukurti naują...