Eiti į turinį

Admin_Bumeris

Administratoriai
 • Turinio skaičius

  4.720
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Admin_Bumeris

 1. Velykų event: Visas dvi dienas iš dangaus kris kiaušiniai, kuriuose bus po 100 kreditų prizai. Atsiradus tokiam kiaušiniui bus pranešta visiems į chat, o žemėlapyje baltai pažymėta kiaušinio zona. Laikui einant pažymėta zona vis mažės. Pirmasis suradęs kiaušinį gaus 100 kreditų (/radau) .Kiaušinis paimamas tik būnant vaikščiojimo pozicijoje. Vienu metu bus tik vienas kiaušinis, kiaušiniai atsiradinės atsitiktinai. Naktį bus nedaugiau negu vienas kiaušinis per valandą. Vienas žaidėjas gali paimti nedaugiau negu 2 kiaušinius per event laikotarpį.
 2. Admin_Bumeris

  velykos2019

 3. tai juk veikia tas pritūpimas, tik per greit negalima spaudinėt.
 4. Komanda /zuvys skirta pažiūrėti paskutinias pagautas žuvis. Dažnai pritūpinėjant ar pritupiant po šovimo su „Deagle“ - pasileis pavargimo animacija.
 5. Anketa Nuo: 2017-01-20 Iki: 2017-01-21 Priežastis: priežastis labai ilgai arba trumpa Būtina pildyti anketą tiksliai taip kaip parodyta: po "Nuo:", "Iki:", "Priežastis:" yra tarpas ir tada tekstas; Raktiniai žodžiai "Nuo:", "Iki:", "Priežastis:" rašomi taip kaip parodyta (iš didžiosios raidės ir su lietuviškomis raidėmis); datos mėnesio ir dienos skaičiai rašomi taip, kad būtu du skaitmenys (01 02 03 .. 11 12); Anketa pateikiama kaip atsakymas į šią temą!
×
×
 • Sukurti naują...