Eiti į turinį

Admin_Bumeris

Administratoriai
  • Turinio skaičius

    5.569
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Admin_Bumeris

  1. Žaidėjas vairuotoju laikomas tik tada, kai įlipus neišmetamas iš tr. priemonės (nebegalima nuteleportuoti ar sunaikinti tr. priemonės trumpam įlipus kol išmes). Vasaros dienos loterija sugrįžo, pražaisk 60 minučių ir rašyk /vasara. Pridėta naujų baldų statomiems būstams.
  2. Kas čia per rusiškos muzikos, kai serveris praneša, tai per /hacks galima pasižiūrėti nuo kur iki kur tas teleport aptiktas, tai ir suprastum, kad aptiktas krentant.
  3. Keleivių sąraše (/keleiviai) rodys ar žaidėjas buvo nalog'e, paslaugose. Rašo kada prisijungia/atsijungia žaidėjas esantis privačiame pokalbyje, jeigu prie pokalbio nustatymų įjungtos tokios žinutės.
  4. Anketa Nuo: 2020-06-08 Iki: 2020-06-11 Priežastis: priežastis labai ilgai arba trumpa Būtina pildyti anketą tiksliai taip kaip parodyta: po "Nuo:", "Iki:", "Priežastis:" yra tarpas ir tada tekstas; Raktiniai žodžiai "Nuo:", "Iki:", "Priežastis:" rašomi taip kaip parodyta (iš didžiosios raidės ir su lietuviškomis raidėmis); datos mėnesio ir dienos skaičiai rašomi taip, kad būtu du skaitmenys (01 02 03 .. 11 12); Anketa pateikiama kaip atsakymas į šią temą!
×
×
  • Sukurti naują...