Eiti į turinį

Tasty_Indica

Nariai
 • Turinio skaičius

  117
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

61 Mėgstamas

Apie Tasty_Indica

 • Rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

109 profilio peržiūros(-ų)
 1. Tasty_Indica

  ,,XXIDOSS''

  kai kažkas iš klubo valdžios sumokės tada ir rašykit, kad nupūsti:D o čia sakė po kelių min laikymo kažkas sumokėjo:D graudu
 2. Tasty_Indica

  Klubai

  Sveiki, pasiūlymas būtų iš 19 dabar esančių klubų sumažinti jų skaičių iki 10-9, todėl kad dauguma klubų yra nupirkti ir laikomi tik dėl ''vaizdo'', kitaip tariant su jais jokia veikla nėra vygdoma, todėl nematau tikslo juos laikyti, kita priežastis, kad daug klubų bazių tiesiog yra šūdo vertės, lievai sumappintos, lagina, buginasi ir t.t., todėl jas apgint arba laikyt kitų klubo bazių atžvilgiu yra nesąžininga. Kas komentuos, kad klubai žlugę ir jiems daryti atnaujinimus yra neverta galit eit na, jeigu klubai yra žlugę tai jiems ir reikia daryti atnaujinimus, kad tokiais nebeliktų, davaice.
 3. kol buvau nuėjęs į toletą sesė prisėdo prie kompiuterio ir iškrėtė štai tokia išdaiga..
 4. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Tasty_Indica 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Rafalas_Toderro 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: už relog 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: nepripažystu 5. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 5. Tasty_Indica

  Mantviux_Gold

  Jūsų Vardas_Pavardė: Tasty_Indica Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Mantviux_Gold Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): klubo ginimas be sąjungos Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? ne\ pildau: žaidėjas išvalė gal puse mano komandos nuo stogo kur sunkiai pataikysi bei pamatysi prieš užsidedant sąjunga, tik filmuoti pradėjau vėliau.
 6. Tasty_Indica

  Pussys_Magnet

  Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Pussys_Magnet Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: taip Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video
×
×
 • Sukurti naują...