Eiti į turinį

Lukas_Upsider

Nariai
  • Turinio skaičius

    1.444
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Lukas_Upsider

  1. 09-18 Dienos misija Pasidaryti nuotrauka su "Policijos" darbuotoju = 2+
  2. Pateko visi, buvo keli kur neredagavo anketos, bet šį kart nieko tokio. Vygantas_Taspats Good_Bond Laura_Anderson Mikolas_Eur Vytautas_Hunt Vaidas_Golf Twins_Dream The_Migos Eimantas_Ziaurus Danka_Samsung Titas_Sargmenas Sexovas_Dievas PATEKO/NEPATEKO apkalusa iki 09-22
  3. Dienos misija yra skirta darbuotojams gauti papildomai 2+ į rangų sistemą. Kiekvieną dieną nauja dienos užduotis (misija) bus ikelta iki 12h. Taisyklės: 1. Nuotrauka keliama tike per partą arba imgur. 2. Nuotraukos keliamos į spoilerį. 3. Misijai vykdyti turit laiko iki tos dienos 24h. 4. Misijos nuotraukos bus keliamos į komentarus, ne į AŽ. 5. Jei dienos misija bus padasidaryti nuotrauka prie tam tikro objekto, prieš darant ss reikia paspausti F7 du kartus. 6. Taisyklių nesilaikymas = dienos misijos neu=skaitymas. Anketa: Jūsų Vardas_Pavardė: Nuotrauka (kelti į SPOILER):
  4. Pastebėjai, kad radistų darbuotojas pažeidė darbo nustatytas taisykles? Ir manai, kad jis turi būti nubaustas? Tuomet užpildyk anketą su visais įrodymais. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavarde žaidime: 2. Darbuotojo Vardas_Pavarde žaidime: 3. Už ką peikiate mūsų darbuotoją?: 4. Jūsų įrodymai (Privaloma: Foto/Video): Skilties taisyklės: 1. Jeigu norite papildyti/pridėti kažką naujo, privalote redaguoti savo anketą, o ne rašyti naują! 2. Jei rašote papeikimą, turite turėti bent minimalius įrodymus. 3. Darbuotojas per parą (24h) privalo atsakyti i papeikimą arba iškart bus baudžiamas, jeigu darbuotojas nusikalto. 4. Peikiama darbuotoją būtina užtaginti. 5. Įrodymai negali būti apkarpomi/redaguojami ar kitaip padirbinėjami. 5. Papeikimai darbuotojams, kurie parašyti su netinkama forumo paskyra (Forumo Vardas_Pavarde neatitinka žaidimo Vardo_Pavardes) bus atmesti. 6. Peikiant darbuotoją už AFK nevietoje galima jei jis stovi ilgiau nei 3 minutes, taikomos išimtys (valdžiai, DJ ir R-1 nariams) 7. Rašant papeikimą ir bent minimaliai įžeidžiant radijos darbuotoją, jūsų papeikimas iškart bus atmestas nors įrodymai ir bus rimti. 8. Rašant papeikimą, privaloma nuotrauką kelti į spoiler, kitaip papeikimas bus atmestas. 9. Jeigu norite peikti bendradarbį - nuotraukas siųskite man į AŽ @Lukas_Upsider 10. Jeigu parašėte vieną papeikimą ir jis buvo atmestas dėl tam tikrų priežasčių, rašyti naujo už ta pati nusižengimą NEBEGALIMA!
×
×
  • Sukurti naują...