Eiti į turinį
Iki vasaros pabaigos mafijų/gaujų direktoriumi minimaliai reikia išbūti 2 savaites, ne mėnesį

Edcka_Bmw

Moderatoriai
 • Turinio skaičius

  1.554
 • Prisijungė

Reputacija

1.168 Žvaigždė

3 Sekėjai(-ų)

Apie Edcka_Bmw

 • Rangas
  † RAMYBĖS TAKAS †

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • Darbas
  Narkotikų prekeivis

Paskutiniai profilio lankytojai

19.581 profilio peržiūros(-ų)
 1. žaidėjas ir tb gauna nalogą, klubas nalogą jau turi
 2. Narkotikų prekeivių nemalonė - tai sąrašas darbų, klubų ar žmonių, kurie nepagarbiai elgiasi su mumis, šaudo bei kitaip kenkia mūsų darbui. Jeigu būsite šiame sąraše, Jums, Jūsų darbui ar klubui kainos bus dvigubos: Žolė 400€/g Heroinas 500€/mg Kokainas 320€/mg Nemalonę galite gauti už narkotikų prekeivių negerbimą, tyčiojimąsi, šaudymą bei kitokį kenkimą. Jeigu visa tai daro jūsų darbuotojas ar klubo narys, į nemalonę pateks visas darbas ar klubas, nes jūs esate atsakingi už savo darbuotojų, klubiečių veiksmus. Nalogas duodamas tik tada, kai darbuotojas yra su darbiniu skin ir mašina. Jeigu jis be mašinos, tai užtenka tik NP skino. NALOGAS NĖRA DEDAMAS, JEIGU Į TAVE ŠAUDO ASMUO, ESANTIS KLUBO TERITORIJOJE. Norėdami išeiti iš nemalonės (Darbas/klubas), turite sumokėti darbo valdžiai - direktoriui Edcka_Bmw arba pavaduotojui Domaxz_Intensive 10,000,000€. Taip pat atsiprašyti už savo veiksmus. Žaidėjai, esantys naloge už prekybą narkotikais per bagažinę ir panašiais būdais, šaudymą, neišdirbimą, įžeidinėjimus bei norintys iš jo išsipirkti, turės sumokėti 8,000,000€ Primename, kad darbas ar klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar skin (nemodintas). Priešingu atveju, nuotraukas atmesime. Nemalonės anketa: Žaidėjas: Klubas/darbas (jei turi): Pažeidimas: Įrodymai: Darbuotojai, jeigu turite įrodymų kaip jums kenkia, kelkite į šią temą.Nepamirškite pasidaryti /info lentelės. Už 3 patvirtintus nalogus (pavyzdžiui, 3 asmenys), gausite 1+ į rangų sistemą. Darbuotojų pliusų sistema: V_P / Patvirtintų nalogų kiekis / Iš viso surinktų pliusų suma Nedas_Multivi 3 / 1 Jonas_Cool 7 / 2 Emilis_Killeris 9 / 3 Kasparas_Drag 6 / 2 Jonas_Maestro 1 / 0 Darbuotojų pinigų sistema: V_P / Patvirtintų nalogų kiekis Emilis_Killeris [9/20] Jonas_Cool [1/20] Kasparas_Drag [6/20] Jonas_Maestro [1/20] Komentuoti galima TIK darbuotojams.
 3. Už ką rašomi pliusai? Kaip patekti į kitą rangą? Privilegijos: nėra. Turi dirbti su Tahoma ir darbiniu skin. Gali naudoti tik nitro. /30 + Privilegijos: Gali tuninguoti Tahoma, gali pradėti užsisakinėti narkotikus iš TRV. /60 + Emilis_Killeris 42/60 + Kasparas_Drag 48/60 + Teddy_Simson 37/60 + Privilegijos: Gali pasiimti 20 minučių pertrauką. Gali dirbti su Sabre. /85 + Jonas_Maestro 74/85 + Privilegijos: Gali pasiimti 30 minučių pertrauką. Gali nešioti 2 skin. /110 + Privilegijos: Gali pasiimti 1 valandos pertrauką. Gali tuninguoti darbinį transportą. Jau gali dirbti su nuosavu transportu. /150 + Rokas_Wanted 138/150 + Privilegijos: Privalo per dieną paimti minimumą (90 minučių ir 2 iškvietimai ARBA 60 minučių ir 4 iškvietimai) (Įgaliotinių minimumas - 60 min ir 0 iškvietimų), privalo padėti imti iškvietimus, jeigu yra nepaimtų. Gali dirbti su nuosava apranga. Gali naudoti /to vykdamas į iškvietimą. Gali pas save /get žaidėją, kuris kviečia narkotikų prekeivius. Privalo prižiūrėti darbuotojus, kai nėra prisijungusios valdžios. Gali rengti treniruotes su valdžios leidimu. Pirmo prestižo lygio privilegija - užtenka pražaisti 60 min ir paimti 2 iškvietimus. Antro lygio privilegija - per dieną iš TRV gali užsisakyti 1m narkotikų. Trečio lygio privilegija - gali pardavinėti visiems narkotikus mafijų/gaujų karo metu. Voduf_Cornow [0/150 +] [KLMB] Narik_Pavlik [44/150 +] Nedas_Multivi [5/150 +] [KLMB] [Į] Jonas_Cool [18/150 +] [KLMB] [Į] Donatas_Estas [9/150 +] Renis_Auto [1/150 +] Privilegijos: riboja tik DPKT. Edcka_Bmw [D] Domaxz_Intensive [P] surašyta už 07-01 Darbuotojai ir jų įsidarbinimo datos:
 4. Dienos misija? Kodėl verta ją daryti? Už kiekvieną padarytą dienos misiją gausite pliusą į rangų sistemą. Prieš vykdant misijas, BŪTINA persiskaityti INFORMACIJĄ/TAISYKLES. Informacija/taisyklės: 1. Misijų vykdymui turite 24 valandas. 2. Misijas galite kelti iki tos dienos 23:59. 3. Kiekvienos įvykdytos misijos nuotraukas kelti į SPOILER. 4. Vykdant misiją būtina darbinė išvaizda. (gali būti išimčių). 5. Negalima prašyti pagalbos vykdant misijas, kitaip bus misija atmesta ir gausite 2 darbo įspėjimus. 6. Bandymas pakoreguoti nuotrauką (programomis) - 3 įspėjimai. 7. Jūs privalėsite pateikti savo /smslogas | /israsas sąrašus, jei bus prašoma. 8. Neprašyti, kad greičiau būtų patikrintos Jūsų misijos. 9. Nuotraukos turi būti tos dienos, kurios misiją vykdote. 10. Nuotraukas kelti į part.lt arba imgur.com 11. Griežtai DRAUDŽIAMA! Prašyti, kad iš Jūsų nupirktų tam tikrą narkotikų rūšį, norint įvykdyti tam tikrą misiją. 12. Misijos nuotrauką kelti į komentarus, pagal anketos šabloną (AŽ netinka). 13. Kiekvieną savaitę misijos būna pateikiamos 7 dienom į priekį. Vykdyti galima tik tą diena, kuri nurodyta. 14. Kitos dienos misiją kelti tik tada, kai būna patvirtinta praeitos dienos misija. 15. Forumo Vardas_Pavardė turi atitikti žaidimo. MISIJOS: Pirmadienis (06-29): Paimti 3 paketus LV mieste. Antradienis (06-30): Apkarpyti 10 kanapių krūmų. Trečiadienis (07-01): Aptarnauti 3 klientus, esančius naloge ir paslaugose. (Nufotografuoti /pardavimai). Ketvirtadienis (07-02): Parduoti 10000 mg. (arba daugiau) heroino. (Nufotografuoti /dstatistika). Penktadienis (07-03): Parduoti narkotikų už 10 mln. (arba daugiau). (Nufotografuoti /dstatistika). Šeštadienis (07-04): Paimti 5 paketus. Sekmadienis (06-28): Surasti 3 vietas. https://imgur.com/a/N1pvB8r ANKETA: Jūsų Vardas_Pavardė: Misijos data: Nuotraukos (kelti į SPOILER):
×
×
 • Sukurti naują...