Eiti į turinį

Bart_Simpson

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.225
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

235 Mėgstamas

1 Sekėjas

Apie Bart_Simpson

 • Rangas
  el Barto

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Lietuva, Gargždai

Žaidėjo informacija

 • XP
  /xp Bart_Simpson
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nėra
 • Darbas
  Ligoninės direktorius
 • Namas
  1583
 • Tr. priemonės
  Bullet, NRG-500

Paskutiniai profilio lankytojai

4.366 profilio peržiūros(-ų)
 1. Savaitės darbuotojai (2019-03-18 - 2019-03-24) 1. @Nedas_Net 2. @Gabi_Elegyy 3. @Devil_Music Savaitės įgaliotinis @Dynamic_Sound
 2. Sveiki, vakar vyko atranka į medikus iš anketų. Patekusių skaičius neviršijo net pusės pildžiusių, kas yra liūdnoka. Pateko 22 iš 49. Pagrindinė daryta klaida kaip visada buvo su /vaziuoju, teisingas atsakymas yra /vaziUojU, medikuose tai naudojama siekiant apeiti iškvietimų botus ir buginimus. Taip pat dauguma anketų buvo atmetamos, dėl to, kad į trečia situaciją buvo atsakyta ne taip kaip prašyta. Buvo liepta pačioje situacijoje įrašyti į laužtinius skliaustus komandas kurias naudosite, bet daug kas parašė po visos situacijos, nors ir nebuvo duota vietos atsakymui. Štai ir patekusieji: Pateko Nepateko Mister_Bloxlol Kamile_Cakee Sima_Uogele Tomiz_Weed Gytis_Poker Danka_Samsung Klaidas_Van Mazvydas_Nike Prakiuro_Kranas Laimis_Fantasy Airis_Space Deivis_Nikez Martis_Lebron Busiu_Gydytojas Ron_Costello Punto_Collins Obuoli_Baranka David_Adams Raidas_Seeker Mode_Att Arunas_Chaciu Oxy_Dream Patekusieji antram etapui laukiami medikų discord'e atrankų laukiamajame https://discord.gg/SsYqvZn iki kovo 29 d.
 3. Dienos apžvalga - Tai darbuotojų aktyvumo apžvalga, kurią kiekviena dieną pildys įgaliotiniai. Kiekvieną dieną bus įrašomi trys daugiausiai pražaidę minučių, paėmę iškvietimų ir pagydymų. Tvarkaraštis Pirmadienis: Nojus_Harden Antradienis: Nojus_Harden Trečiadienis: Dynamic_Sound Ketvirtadienis: Dynamic_Sound Penktadienis: Mister_Hunk Šeštadienis: Mister_Hunk Sekmadienis: Valis_Samp Data, savaitės diena Daugiausiai pražaidė minučių: 1. Vardas_Pavardė (kiekis) 2. Vardas_Pavardė (kiekis) 3. Vardas_Pavardė (kiekis) Daugiausiai priėmė iškvietimų: 1. Vardas_Pavardė (kiekis) 2. Vardas_Pavardė (kiekis) 3. Vardas_Pavardė (kiekis) Daugiausiai pagydymų surinko: 1. Vardas_Pavardė (kiekis) 2. Vardas_Pavardė (kiekis) 3. Vardas_Pavardė (kiekis) Pateko: Vardas_Pavardė Darbą paliko/išmetė: Vardas_Pavardė Bendras medikų paimtų iškvietimų skaičius (kiekis) Bendras medikų paimtų pagydymų skaičius (kiekis) Bendras dienos pelnas (iš paslaugų teikimo) (kiekis)
 4. Savaitės darbuotojas Čia bus surašomi 3 geriausi savaitės darbuotojai bei 1 geriausias savaitės įgaliotinis. Juos kiekvienos savaites gale paskelbs direktorius/pavaduotojas. Darbuotojas bus išrinktas pagal jo pastangas dirbant, iškvietimų, pagydymų, minučių skaičių, padėjimą naujokams, valdžiai. Norint atsiimti prizus būtina susisiekti su @Bart_Simpson žaidime arba forume. Atlygis, patekus į savaitės darbuotoją: 1 vieta - (Galima pasirinkti vieną iš šių prizų: GMB narys vienai dienai pasirinktinai, Galimybė nusiimti iki 2 darbo įspėjimų, Galimybė pasiimti laisvadienį, Galimybė gauti 6+, Galimybė gauti 3`000`000 eurų) 2 vieta - (Galima pasirinkti vieną iš prizų: Galimybė nusiimti 1 darbo įspėjimą, Galimybė gauti 4+, Galimybė atsisakyti dalyvauti rengiamoje Treniruotėje ar Akcijoje) 3 vieta - (Galima pasirinkti vieną iš prizų: Galimybė gauti 3+, Galimybė vieną savaitės dieną imti po 20 vaistinėlių) Atlygis, gavus savaitės įgaliotinio titulą: 1. vieta 3m Komentuoti gali tik valdžia.
×
×
 • Sukurti naują...