Eiti į turinį

Emilis_Evil

Moderatoriai
 • Turinio skaičius

  3.725
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

3.591 Žvaigždė

Apie Emilis_Evil

 • Rangas
  Meistras

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

44.889 profilio peržiūros(-ų)
 1. Policininkas savo direktoriui rašo... Dėkoju, kad giriate mūsų serverio administratorius. Nuėmiau įspėjimą.
 2. Dėkoju, kad giriate mūsų serverio administratorius.
 3. full time job būtų įmanoma būtų tokiu šlykščių pridaryt, kad vargas būtų žmonėm su jais apeidinėt, bet kaip ir minėjau, per daug darbo sumažint serverio pelną Įsirašęs auto hot key tu? Khai įdėjęs ten n valandų, viską perdirbti man dabar būtų tiesiog laiko švaistymas SVARBU: sorry chebra, pamiršau įdėti teisingą versija. Atnaujinau, dabar matysis datos ir laikas :)
 4. Coming soon :) Įsijunkit sound

   

  https://imgur.com/xnZRi4j

  1. Rodyti ankstesnius komentarus  5 daugiau
  2. Emilis_Evil

   Emilis_Evil

   @Paulius_Montago @Leja_Yessir ačiū už content. 

    

   Jei kas turit gerų garsų, numeskit man youtube arba mp3 ir pridėsiu :1_grinning:

  3. Lukas_Kalanta

   Lukas_Kalanta

   @Leja_Yessir Ant manęs užsigavo, kad paleidau "Tai kam tu bėgi pridurkas" ir "Dabar pasakai...atsiprašai vavava"

  4. Emilis_Evil

   Emilis_Evil

   @Deividas_Bayern yra daug su mūsų didvyriu Montago.. Tokie hitai, kaip: "*** supermeną tau į veidą", "ačiū visiems kas buvote" 

  5. Bryan_Oconner
  6. Emilis_Evil
  7. Edvinas_Barise
  8. Paulius_Montago

   Paulius_Montago

   :DDDDD mldc seni

  9. Ferdinand_Porsche

   Ferdinand_Porsche

   KO KO, BET MUZIKOS PER IMGUR AŠ DAR NEKLAUSIAU.

  10. Matas_Ammo

   Matas_Ammo

   25 metai ir dar sarga lošia, tai pasijuokim iš jo

  11. Grazvidas_Pro

   Grazvidas_Pro

   Trūksta Vegetos soundpacko. ŠLEŠAS

    

  12. Mediku_Baime
  13. Elvinas_Black

   Elvinas_Black

   duokit dėdei pasišaudyt

  14. Salvis_Gta
  15. Dovydas_Budrys

   Dovydas_Budrys

   Aš nepasitikėčiau šiuo scriptu, atrodo bus geri garsai, o tuoj žiūrėk kažkas kažką tvarko ausinėse

  16. Adidas_Junior
  17. Luis_Exe

   Luis_Exe

   aciu kas buvot ir kas busit

  18. Modva_Ruba

   Modva_Ruba

   Čia reikia sugebėjimu turėti, kad toki scripta sukurt.

  19. Nedas_Multivi

   Nedas_Multivi

   @Modva_Ruba jis visai kitokia kalba scriptina. ne cleo, ne ahk, kiekvienas geras savoje srityje

  20. Wolf_Rokas

   Wolf_Rokas

   tu tai nardyme geriausias

  21. Seriozza_Mestnyj
 5. (dar matysis data su v1.1) Sveiki, padariau script, kuris padeda ieškoti raktinių žodžių skelbimuose. Jums reikės moonloader: Atsisiunčiam iš čia: https://cdn.discordapp.com/attachments/806333805887488055/817091211109335060/skelbimai.zip ir unpackinam į "moonloader" papkę. Naudojimas: /ssk [tekstas] - suras skelbimus ir parašys juos į lentelę. Jeigu norit pakeisti, kiek maksimum turėti skelbimų rezultatų susiraskite GTA San Andres/moonloader/config/skelbimaiPro/settings.ini ir pakeiskite skaičių šalia "limit=" Ačiū @Valentinas_Kasteckis už paieškos engine ir https lib
 6. MoonLoader - GTA:SA papildinys, savo veikimu labai panašus į CLEO. Esminiai jo skirtumai ir pranašumai: lua kalba - jei kas dirbote su CLEO žinote kokia tai beviltiška kalba. Dauguma scriptų opensource Greitas Turi daug "libraries" (jau sukurtų funkcijų, kurių nereik įdėti į kiekvieną scriptą atskirai) Necrashina tiek daug kiek CLEO, nes įvykus klaidai "terminatina" scriptą. Patogus perkrovimas (CTRL + R žaidime) Logginimas (developeriams) Būtinai reikia SA-MP 0.3.7 R1 versijos. (R2 R3 R4 dažnai nepalaikomi kaikurių script arba tiesiog reikalauja papildomo darbo developeriams) Reikia turėti SampFuncs jeigu nori naudoti sf komandas moonloaderyje (aš naudoju kiekvienam). Galbūt reikia turėti ir CLEO, nežinau tiksliai, pasibandykit: https://gamemodding.com/en/gta-san-andreas/others/76400-sampfuncs-v-541-final.html Atsisiunčiam MoonLoader install iš čia: https://cdn.discordapp.com/attachments/806333805887488055/806672469153808384/setup-moonloader-026_1.exe arba: https://gtaforums.com/topic/890987-moonloader/ Pažymime varneles "Useful Scripts" ir "Modules". Gausit patogius script, pvz. perkrovimą su CTRL+R bei kelis preinstalled libraries, kuriuos aš beveik visada naudojų, tai be jų neapsieisim, "ASI loader" nebūtina įsirašyt jeigu jau turit, bet aš paliekų varnelę, kolkas nepakenkė. Pažymėkit savo GTA San Andreas folderį ir spauskit install, Kaip patikrinti ar MoonLoader veikia? Jums įjungus žaidimą turėtų atsirasti failiukas "moonloader" papkėje, pavadinimu "moonloader.log". Jeigu jis nesusikuria - MoonLoader neįsijungė. Kaip įsirašyti scriptus? Tiesiog įkelkite juos į "moonloader" papkę. Jeigu atsisiunčiate ".zip" pakuotę, reiškiasi jums pridėjo papildomų libraries ("lib" papkė). Galite išpakuoti failus taip, kad script.lua būtų "moonloader" papkėje, o visas kitas turinys patektų į atitinkamas vietas. (Pvz. GTA San Andres/moonloader/lib)
 7. Su šiuo papildymu, galėsite duoti savo draugams slapyvardžius ar trumpinius. Parašę "/sms nickname [tekstas]", žaidime parašysite žinutę savo draugams greičiau. Kaip naudotis? Viskas valdoma žaidime, tereik parašyti /nnick info ir pamatysite visas jums reikalingas komandas. Kaip įsirašyti? Jums reikės: ASI loader (dažniausiai žaidėjai jį įsirašo su CLEO) MoonLoader (trumpai - geresnis CLEO. Apie moonloader ir atsisiuntimo nuoroda rasite čia: https://gtaforums.com/topic/890987-moonloader/) papildomas link: https://cdn.discordapp.com/attachments/806333805887488055/806672469153808384/setup-moonloader-026_1.exe nnick.lua ir konfiguracijos failiukų https://cdn.discordapp.com/attachments/806333805887488055/811765621892972615/moonloader.zip Įsirašykit moonloader, tada žaidimo direktorijoje turėtumėt pamatyti "moonloader" aplanką. Įrašant patariu pažymėti visas papildomų failiukų varneles, jums bus įrašyti patogus script'ai. Turint juos, visada galite perkrauti žaidimo script'us paspaudę CTRL + R. Įkelkite nnick.zip turinį į "moonloader" aplanką. Jums bus automatiškai sukurtas žaidėjų sąrašas "config" aplanke. Rankiniu būdu: Atsisiuntimo nuoroda: https://cdn.discordapp.com/attachments/806333805887488055/811765621892972615/moonloader.zip Source kodas (script'as nėra užrakintas): https://pastebin.com/x8Q7isRd Žaidėjų sutrumpinti slapyvardžiai: nicknames.txt rasite pavyzdį - mano nick "eml". Žaidime pabandykite parašyti /sms eml test ir išsiųsite man žinutę. Pagalvojau, galbūt būtų smagu Jums patiems susigalvoti pravardes sau, tad jei kas norit pakomentuokite kokios pravardės norėtumėt ir įdėsiu į sąrašą kitiems :) Galite nusikopijuoti šį sąrašą į savo nicknames.txt Žinomi bug: nicknames privalo būti raidės (pvz.: kombinacija "a1" negali būti priskirta). Kada nors vėliau išleisiu atnaujintą versiją su skaičių palaikymu. parašius /sms eml labas eml parašys "labas Emilis_Evil" Versijos: v1.0 - initial release v1.1: Pridėtos /to /get /xp /info /heal /pzu komandos. Svarbu: nicknames.txt perkeltas į <gamedir>/moonloader/config/nnick/ . Rekomenduoju įsirašyti scriptą iš mano įkelto .zip failiuko ir nusikopijuoti vardų sąrašą į naują failą. (tai padariau dėl tvarkingesnės failų kategorizacijos)
×
×
 • Sukurti naują...