Eiti į turinį

Naikon_Glitched

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.172
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2.507 Žvaigždė

8 Sekėjai(-ų)

Apie Naikon_Glitched

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • XP
  3'000'000
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  1 lygio
 • Darbas
  Radistas
 • Klubas
  |Exclusive|, Avengers, Challengers, Invisbile, The Incredibles, Visible, Kolūkis.
 • Namas
  /maph 25
 • Tr. priemonės
  Journey & BMX

Paskutiniai profilio lankytojai

34.733 profilio peržiūros(-ų)
 1. [2020-10-20] Pridėta nauja rubrika "Sporto šakos atstovas", ją bus galima vesti pirmadieniais nuo antro rango. Autorius - Rokas_Malborke Rubrika sostinės perkelta iš pirmadienio į trečiadienį. Rubriką "Atspėk dainą" bus galima vesti tik nuo 3 rango. > Pridėta eterio taisyklė, kurią visi žinot * Pagrindinė radistų struktūra - [Rubrika] Kas norėtų? - /radistams aš | Struktūros formą galima redaguoti pagal save. Struktūroje privaloma parašyti - kokia rubriką vedate bei privaloma nurodyti, kaip pašnekovui patekti į eterį t.y. /radistams ir kokį žodį rašyti.
 2. Labas Tanaka, labai gaila, kad palieki mūsų kolektyvą prie kurio sakyčiau labai puikiai pritapai. Na, bet palinkėsiu sėkmės kituose darbuose :) Buvai puikus ir aktyvūs darbuotojas, tad ačiū tau už tai! P.s atsargiai, kad vėl netyčia į kitus fondus nepradėtum dėt :)) :D Lauksime sugrįžtant!
 3. Okey, sakai buvo daug geresnių. Duok pavyzdžių kurios, viena rubrika yra tik kuri eis į rubrikų grafikų sąrašą 100%, tai yra Roko sporto šakų atstovai. Jei jau rūpi, koks amžius buvo balsuojančių tai prašau, trys buvo +21-22 ir kiti trys 16-17. Nu ir, kas kad paimė iš kažkur bigė? :D Čia pas bigę tik pavyzdys prastas, o taip tai labai normali rubrika tik, kiek sudėtinga vesti tokia. Tu jau prieš du atsakymus smarkiai apsikrovei... Tai Dujinuko tau per lengva, Bigės per sunki. Nu gerai ne prastas pavyzdys, o sunkiai sudominantis / per sudėtingas žiūrint, kad čia sarglt serveris. Aš patenkintas ir rezultatais ir dalyvių skaičiumi ir pasiūlytom rubrikom. Ačiū už tavo įžvalgas, bet visiems įtikti tiesiog nėra įmanoma. P.s jei liejasi nuoskaudos dėl savo, tai galbūt nepatekai nes jau ir taip turim nemažai geografinių rubrikų.
 4. Na ir štai išrinkome mums labiausiai patikusias rubrikas ir skelbiame nugalėtojus. Balsavime dalyvavo 6 radistai ir sureitingavo jiems labiausiai patikusias rubrikas nuo pirmos iki penktos. Tad skelbsime TOP5, pirmajai vietai buvo skirti 5 balai, 2 - 4, 3 - 3, 4 - 2, 5 -1. Pirmoji vieta: rubrika "Sporto šakos atstovas" kūrėjas @Rokas_Malborke - 12 valiutos Antroji vieta: rubrika "Proto mūšis" kūrėjas @Bige_Murcialago - 6 valiutos Trečiąją vietą dalinasi dvi rubrikos, tai būtų "Atspėk daiktą" kūrėjas @Myth_Water ir "Daiktai ir Maistas" kūrėjas @Duju_Maiselis - vietoj 20 milijonų vienam, abu pasidalins po 15 milijonų. Ir paguodos prizas 5 milijonai serverio pinigų atitenka - @Instant_Karma su rubrika "Kaina". Rezultatai: 1. Rokas_Malborke - 26 balai 2. Bige_Murcialago - 18 balų 3-4. Duju_Maiselis - 16 balų 3-4. Myth_Water - 16 balų 5. Instant_Karma - 14 balų Dėkoju visiems dalyvavusiems bei sveikinu prizininkus!
 5. [2020-10-20] Pridėta taisyklė prie rubrikų "Klausimanija" bei "Atspėk dainą" - *Sulaukus teisingo atsakymo radistas turi jį pranešti per /rad. Pakeista taisyklė iš * Jeigu nėra norinčių į eterį, o per /rad tik floodinante 5min, privalote keisti rubriką arba palikt eterį kitu atveju būsite baudžiami įspėjimais. į * Jeigu nėra norinčių patekti į eterį, o jūs tik rašinėjate per /rad bent 5min, privalote keisti rubriką arba palikt eterį kitu atveju būsite baudžiami įspėjimais. Galioja ir vedant rubrikas "Atspėk dainą" bei "Klausimanija", jei pašnekovai nepasako teisingo atsakymo arba išvis nedalyvauja po 5min turite keisti rubriką arba palikti eterį.
 6. SAVAITĖS VEIKLŲ ATASKAITA: Kiek treniruočių buvo padaryta: 1 Kiek akcijų buvo padaryta: 3 Kiek interviu buvo pravesta: 1 Kurie įgaliotiniai nesurinko savaitės minimumo, priežastis:
 7. Sveiki, serverio žaidėjai bei forumo lankytojai, kadangi 2015 metais panašaus stiliaus konkursas susilaukė ganėtinai nemažai dėmesio ir dar lygi šiol naudojame, kai kurias tuo metu pasiūlytas rubrikas tad nusprendėme vėl gi, norėdami paįvairinti radistų vedamų rubrikų sąrašą surengti konkursą visiems serverio žaidėjams. Tad nieko nelaukia ir skelbiame radistų konkursą pavadinimu "Sukurk rubriką radistams". Daugiau informacijos pateiksiu žemiau: Pagrindinė informacija: Jums tereikia užpildyti žemiau pateikta anketą su savo sugalvota rubrika ir atsakyti į šią temą. Kiekvienas dalyvaujantysis gali pildyti tik vieną anketą su viena rubrika. Jūsų forumo Vardas_Pavardė turi atitikti su žaidimo. Prizas atiteks tik tam žaidėjui, kuris ir yra pateikęs savo sugalvotą rubriką. (Prizo perduoti negalima) Draudžiama rašyti rubrikas, kurios jau egzistuoja. Jas rasti, tuo pačiu kaip ir pavyzdžius galite čia - Žaidėjams esantiems radistų naloge konkurse dalyvauti draudžiama. (Galite patikrinti žaidime /nalogai) Konkurso pradžia 2020-10-14, konkurso pabaiga 2020-10-18 20:00 Pasilieku teisę, keisti bei redaguoti taisykles. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Rubrikos pavadinimas: 3. Rubrikos aprašymas: 4. Rubrikos prizas (Iki 100k €): Kaip ir minėjau rubrikų pavyzdžius, kad lengviau suprastumėte ko prašome galite rasti radistų temoje "Rubrikų grafikas". Prizai: Geriausiai sugalvotos rubrikos autoriui atiteks - 12 valiutos Antrai vietai - 6 valiutos Trečiai vietai - 20 milijonų serverio pinigų Taip pat gali būti, kad ir kitos mums patikusios rubrikos bus apdovanotos. Konkurso rėmėjai: DPKT ir serverio savininkai GFX - @Deividas_Bayern Bereikšmis komentavimas draudžiamas.
 8. Šioje temoje bus skelbiami su radistu darbu susiję atnaujinimai bei kita informacija. * Taisyklių pakeitimai * Valdžios pasikeitimai * Kita svarbi informacija. Pašaliniams komentuoti draudžiama.
 9. Įgaliotinių veiklos - tai įvairios treniruotės bei akcijos ir kitos veiklos. Darbuotojai dalyvaudami akcijose ir treniruotėse turės šansą gauti papildomų pliusų arba pinigų. Šioje temoje įgaliotiniai kels visas veiklas kurias vykdo žaidime. Pliusų kiekis: Per treniruotę galima išdalinti iki 10 pliusų kiekvienam darbuotojui Už dalyvavimą akcijoje kiekvienam darbuotojui duodame iki 2 pliusų Informacija: * Kiekvienas įgaliotinis per savaitę (t.y. kiekviena savaitę nuo pirmadienio iki sekmadienio (paskutinė diena)) turi pravesti 2 akcijas, 1 treniruotę arba pravesti 1 interviu. To nepadaręs įgaliotinis bus baudžiamas įgaliotinio įspėjimu. Taikomos išimtys! * Kiekvienas įgaliotinis ir darbuotojas kuriam buvo leista vesti veiklą turi laikytis pliusų kiekio taisykles. * Per dieną gal būti pravestos 2 akcijos ir 1 treniruotė. *Savaitės minimumas skaičiuojamas nuo pirmadienio iki sekmadienio, sekmadieni arba pirmadienį pavaduotojas arba direktorius užpildo įgaliotinių veiklų ataskaita. Interviu informacija: Interviu turi būti vedamas būnant eteryje. Interviu turi trukti bent 10minučių ir turi būti vykdomas ne nakties metu. (Geriausias laiko tarpas nuo 15h iki 23h, kai serveryje daugiausiai prisijungusių) Interviu turi būti su logiškais klausimais bei mintimis. Labiausiai norėtųsi matyti imant interviu iš nors, kiek žinomesnių serverio žaidėjų. Keliant anketą, kad pravedėte interviu reikia įkelti /radlogo nuotrauką, kai pradeda interviu ir kai užbaigiate. Siūlome naudoti /radijas /d, kviečiant klausytojus užduoti klausimus pašnekovui. Anketos: Treniruotės anketa: Kas vedė šią treniruotę?: Data, kada vyko treniruotė: Kokios rungtys buvo surengtos?: Darbuotojai, kurie gavo pliusų: Dalyviu nuotrauka (kelti į spoiler): Akcijos anketa: Kas vedė šią akciją?: Data, kada vyko akcija: Kokia akcija buvo surengta?: Darbuotojai, kurie gavo pliusų: Dalyviu nuotrauka (kelti į spoiler): Interviu anketa: Kas vedė šį interviu?: Data, kada vyko interviu: Dalyvis/dalyviai: --------------------------------------------------------------------- SAVAITĖS VEIKLŲ ATASKAITA: Kiek treniruočių buvo padaryta: Kiek akcijų buvo padaryta: Kiek interviu buvo pravesta: Kurie įgaliotiniai nesurinko savaitės minimumo, priežastis: KOMENTUOJA TIK ĮGALIOTINIAI IR DARBUOTOJAI KURIEMS BUVO LEISTA VESTI VEIKLĄ
×
×
 • Sukurti naują...