Eiti į turinį

Shelby_Cobra

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.763
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.327 Žvaigždė

5 Sekėjai(-ų)

Apie Shelby_Cobra

 • Rangas
  × Ratuotas Riteris ×

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  »« LITHUANIA »«

Žaidėjo informacija

 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

22.394 profilio peržiūros(-ų)
 1. Patvirtinta. Nepatvirtinta, užpildyta bloga forma. Nepatvirtinta, asmuo jau yra naloge. Nepatvirtinta.
 2. Sveiki, kadangi atsiradus didesniam pasirinkimui baldų, trūksta vietos pridėti naujų baldų bazėse statant jas. Pasiūlymas: Padidinti darbų su pakvietimu baldų limitą iki [1.100], tai naudinga praplėsti geram darbui. p.s dabar limitas yra [1.000], tad jo nelabai pakanka kokybiškam darbui. Ačiū už dėmesį.
 3. Dienos ataskaita- Tai darbuotojų aktyvumo ataskaita kurią kiekviena dieną pildys įgaliotiniai ir bus matomi patys aktyviausi darbuotojai, bei firmos pelnas. Dienos Ataskaitų - pildymo grafikas Pirmadienis: @Deividas_Extazy Antradienis: @Viena_Meile Trečiadienis: @Viena_Meile Ketvirtadienis: @Viena_Meile Penktadienis: @Lexiis_Aragon Šeštadienis: @Lexiis_Aragon Sekmadienis: @Deividas_Extazy Data, savaitės diena PVZ: (0000-00-00) - Pirmadienis Daugiausiai pražaidė minučių (su darbine išvaizda): 1. Vardas_Pavardė : 2. Vardas_Pavardė : 3. Vardas_Pavardė : Daugiausiai priėmė iškvietimų: 1. Vardas_Pavardė : 2. Vardas_Pavardė : 3. Vardas_Pavardė : Daugiausiai uždirbo iš paslaugų: 1. Vardas_Pavardė : 2. Vardas_Pavardė : 3. Vardas_Pavardė : Bendras Reporterių paimtų iškvietimų skaičius: - Bendras Reporterių uždirbtas pinigų kiekis iš paslaugų:
 4. „Reporterių nalogas” Tai bus sąrašas žaidėjų/darbų/klubų, kurie nepagarbiai elgiasi su mumis, šaudo bei kitaip kenkia mūsų darbui. Jeigu būsite šiame sąraše, jums, jūsų darbui ar klubui skelbimų kainos bus nalogo kainą: Skelbimo kaina esantiems naloge: 7'000 €/skelbimas. Nemalonę galite gauti už Reporterių negerbimą, tyčiojimąsi, šaudymą bei kitokį kenkimą. Jeigu visa tai daro jūsų darbuotojas ar klubo narys, į nemalonę pateks visas darbas ar klubas, nes jūs esate atsakingi už savo darbuotojų, klubiečių veiksmus. Taipogi nalogas bus dedamas ir už savavališkus skelbimus į (/vip), nes tai yra draudžiama, ir tam yra Reporteriai. „Išėjimas iš nalogo” NALOGAS - Išėjimas ar išsipirkimas priklausys nuo Direktoriaus arba DPKT narių. Išspirkimas - Bus leidžiamas tik per šventinius laikotarpius per kuriuos leis išsipirkti DPKT nariai. Išsipirkimas darbams - Išpirkti gali tik kito darbo direktorius susitarus su REPORTERIŲ direktoriumi iki 15.000.000€. Išvalymas - Tai bus valdžios sprendimu nustatyta tam tikra data, kurie asmenys/darbai/klubai bus išimti iš nalogo sąrašo be jokio išsipirkimo. Jūsų (darbuotojo) - Vardas_Pavarde: Pažeidėjo - Vardas_Pavardė: Pažeidėjo nusižengimas: Jeigu turi - Darbas/klubas: Įrodymus kelti į spoiler ir su (/info): Taisyklės: Pasiliekame teisę tam tikrose situacijoje nedėti į nalogą, jeigu pritrūksta įrodymų ar dėl tam tikrų priežasčių. Privaloma laikytis anketos taisyklių, nes priešingu atveju jūsų anketa bus atmesta. Privaloma anketoje peikti viena asmenį, griežtai draudžiama rašyti vienoje anketoje kelis asmenis. Būtina padaryti įrodymus kur aiškiai matosi pažeidimas, bei nepamiršti padaryti pažeidėjo (/info) lentelės. Įrodymai galioja daugiausiai 24 valandas nuo padarytų įrodymų pradžios, laikui pasibaigus jie nebebus priimti. Darbas ar Klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar uniforma, bei jus įžeidinėjo ar šaudė ir pnš... Blogai užpildžius anketa, įrodymai nebebus priimti vėl tie patys, bus privaloma pasidaryti naujus ir kelti už sekančius prasižengimus. Griežtai draudžiama padirbinėti įrodymus arba specialiai stengtis įdėti tam tikrus asmenis/darbus/klubus į nalogą, tam kad atkeršyti. Griežtai draudžiama įžeidinėti nalogų anketose kitus asmenis/darbus/klubus ar prašyti, kad jie būtu nubausti.
×
×
 • Sukurti naują...