Eiti į turinį

Shelby_Cobra

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.665
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.212 Žvaigždė

5 Sekėjai(-ų)

Apie Shelby_Cobra

 • Rangas
  × Ratuotas Riteris ×

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  »« LITHUANIA »«

Žaidėjo informacija

 • Adminas
  Nenustatyta
 • Klubas
  »« BARACUDA »«

Paskutiniai profilio lankytojai

18.720 profilio peržiūros(-ų)
 1. Sakai "Free Jail" - o tu viena kartą nueik į klubų skiltį ir persiskaityk taisykles klubų ir nebūsi toks žioplys. Beje ir klubo karo tuo metu nevyko ir tu buvai ne savo klubo zonoje, o mano klube "BARACUDA" tad kunigėli nueik pas dievulį apmaudo prašyti ir tegu atleidžia tavo nuodėmes nuo tavęs paties. CITUOJU bendrąsias klubų taisykles žaidėjams: 6. Nevykstant klubų karui žaidėjai negali būti ne savo klubo teritorijoje be priežasties - jail 3600sec.
 2. Nepatvirtinta, įrodymų trūkumas ir per trumpas vaizdo įrašas.
 3. Patvirtinta. Nepatvirtinta, nesilaikoma anketos blanko formos.
 4. Reporterių šioks toks susibūrimas/kolegų veiklos paįvairinimas/linksmybės, bei iš reporterių atrankos viena akimirka. Nuotraukos įkeltos apačioje
 5. Reporterių šioks toks susibūrimas/kolegų veiklos paįvairinimas/linksmybės, bei iš reporterių atrankos viena akimirka. Nuotraukos įkeltos apačioje
 6. Darbuotojai pasiteisino, pinigus grąžino ir dalis skelbimų buvo iš skelbti.
 7. Retas atvejis, kad kažkokia įdomesne versija padarytu, manau būtų įdomu pamatyti realizavimą šios idėjos serveryje.
 8. „Reporterių nalogas” Tai bus sąrašas žaidėjų/darbų/klubų, kurie nepagarbiai elgiasi su mumis, šaudo bei kitaip kenkia mūsų darbui. Jeigu būsite šiame sąraše, jums, jūsų darbui ar klubui skelbimų kainos bus nalogo kainą: Skelbimo kaina esantiems naloge: 6'000 €/skelbimas. Nemalonę galite gauti už Reporterių negerbimą, tyčiojimąsi, šaudymą bei kitokį kenkimą. Jeigu visa tai daro jūsų darbuotojas ar klubo narys, į nemalonę pateks visas darbas ar klubas, nes jūs esate atsakingi už savo darbuotojų, klubiečių veiksmus. Taipogi nalogas bus dedamas ir už savavališkus skelbimus į (/vip), nes tai yra draudžiama, ir tam yra Reporteriai. „Išėjimas iš nalogo” NALOGAS - Išėjimas ar išsipirkimas priklausys nuo Direktoriaus arba DPKT narių. Išspirkimas - Bus leidžiamas tik per šventinius laikotarpius per kuriuos leis išsipirkti DPKT nariai. Jūsų (darbuotojo) - Vardas_Pavarde: Pažeidėjo - Vardas_Pavardė: Pažeidėjo nusižengimas: Jeigu turi - Darbas/klubas: Įrodymus kelti į spoiler ir su (/info): Taisyklės: Pasiliekame teisę tam tikrose situacijoje nedėti į nalogą, jeigu pritrūksta įrodymų. Privaloma laikytis anketos taisyklių, nes priešingu atveju jūsų anketa bus atmesta. Būtina padaryti įrodymus kur aiškiai matosi pažeidimas, bei nepamiršti (/info) lentelės pažeidėjo padaryti. Už patvirtintus [5] - nalogus gausite į rangų sistema (+2 ir 200.000€). Įrodymai galioja daugiausiai 24 valandas nuo padarytų įrodymų pradžios, laikui pasibaigus jie nebebus priimti. Darbuotojai norintys atsiimti prizus privalės susisiekti su manimi @Shelby_Cobra asmenine žinute forume. Darbas ar Klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar uniforma, bei jus įžeidinėjo ar šaudė ir pnš... Griežtai draudžiama įžeidinėti nalogų anketose kitus asmenius/darbus/klubus ar prašyti, kad jie būtu nubausti.
 9. Sveiki, būdamas pavaduotojas susidūriau su menka problema, kas manau praverstu gal būt daugumai pavaduotojų viena privilegija. [1] - Pasiūlymas: Siūlau padaryti, kad darbų pavaduotojai taipogi galėtu keisti darbinių automobilių pozicija bazėse, kadangi dabar gali tik direktorius. [2] - Pasiūlymas: Siūlau padaryti, kad ir darbo /pickup vieta leistu keisti pavaduotojui, netik direktoriams. Ačiū už dėmesį.
 10. Sveiki, taigi ir vėl turiu šiokį tokį pasiūlymą, kuris manau praverstu kai kuriems žaidėjams. Žinome faktą tokį, kad kiti gali duoti savo būsto raktus, bet iš skirtingų žaidėjų galima daugiausiai turėti iki [2-iejų] - raktų vienam asmeniui, tad kartais susiduriama su problema, kai turi tam tikrų žaidėjų būsto raktus ir norint gauti kitų, reikia atidavinėti senus, kurių kartais nesinori atidavinėti ir norisi pasilikti, bei naudotis tuo raktu pastoviai, tad tada ir komplikuojasi situacija, tad nusprendžiau pasiūlyti šita pasiūlymą. Pasiūlymas: Padidinti duotų raktų limitą iki (5 arba 10) būstų, kad vienas asmuo galėtu turėti daugiau raktų. Ačiū už dėmesį, beviltiški komentarai neįdomūs.
×
×
 • Sukurti naują...