Eiti į turinį

Karolis_Kent

Nariai
  • Turinio skaičius

    3.758
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Karolis_Kent

  1. 27-oji tikrinimo diena Ketvirtadienis 2020-01-23 ` Aktyviausi dienos darbuotojai (su darbine apranga): Osvaldas Bebras [445 min] Cesar Cielo [228 min] Rafal Blagadarenko [186 min] Daugiausiai iškvietimų paėmę darbuotojai: Cesar Cielo [40] Rafal Blagadarenko [27] Don Marius [23] Daugiausiai pardavimų padarę darbuotojai: Cesar Cielo [41] Osvaldas Bebras [28] Musiau Muse [25] Šios dienos paimtų iškvietimų skaičius: 282 Šios dienos pardavimų skaičius: 310 Parduotų ginklų statistika: Darbo pelnas: 18'044'994€
  2. Šioje temoje kiekvieną dieną bus parodoma top3 aktyviausių darbuotojų su darbine išvaizda, daugiausiai paėmusių iškvietimų ir turintys daugiausiai pardavimų, bei parduotų ginklų statistika.
  3. Ginklų prekeivių nemalonė - tai sąrašas darbų ar klubų, kurie nepagarbiai elgiasi su mumis, šaudo bei kitaip kenkia mūsų darbui. Jeigu būsite šiame sąraše, jums, jūsų darbui ar klubui kainos bus dvigubos. Nemalonę galite gauti už ginklų prekeivių negerbimą, tyčiojimąsi, šaudymą bei kitokį kenkimą. Jeigu visa tai daro jūsų darbuotojas ar klubo narys, į nemalonę pateks visas darbas ar klubas, nes jūs esate atsakingi už savo darbuotojų, klubiečių veiksmus. Nalogas duodamas tik tada, kai darbuotojas yra su darbiniu skin ir mašina. Jeigu jis be mašinos, tai užtenka tik GP skino. NALOGAS NĖRA DEDAMAS, JEIGU Į TAVE ŠAUDO ASMUO ESANTIS KLUBO TERITORIJOJE Norėdami išeiti iš nemalonės(Darbas/klubas), turite sumokėti darbo valdžiai t.y. direktoriui Karolis Kent 10,000,000 €. Taip pat atsiprašyti už savo veiksmus. Žaidėjai, esantys naloge už šaudymą, neišdirbimą, įžeidinėjimus, bei norintys iš jo išsipirkti, turės sumokėti 10,000,000€ Primename, kad darbas ar klubas į nemalonę bus įtrauktas tik tuo atveju, jeigu jūs buvote su darbiniu transportu ar skin (nemodintas). Priešingu atveju, nuotraukas atmesime. Nemalonės anketa: Žaidėjas: Klubas/darbas (jei turi): Pažeidimas: Įrodymai (/info lentelė ir pažeidimas): Darbuotojai, jeigu turite įrodymų kaip jums kenkia, kelkite į šią temą. Nepamirškite pasidaryti /info lentelės. NAUJIENA!!! Už 3 patvirtintus nalogus(pavyzdžiui, 3 asmenys), gausite 1+ į rangų sistemą. Darbuotojų pliusų sistema: V_P / Patvirtintų nalogų kiekis / Iš viso surinktų pliusų suma Artis Zipp / 4 / 1 Jonis Dirol / 1 / 0 Cesar Cielo / 2 / 0 Secret Things / 2 / 0 Rafal Blagadarenko / 4 / 1 Adomas Priesas / 1 / 0 Komentuoti galima TIK darbuotojams.
×
×
  • Sukurti naują...