Eiti į turinį

Vasia_Carter

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  10.621
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

15.554 Elitas

Apie Vasia_Carter

 • Rangas
  qqqqqqq
 • Gimtadienis 1996.12.02

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Mažeikiai

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  Policijos Departamentas

Kontaktai

 • Tinklalapis
  www.sarg.lt

Paskutiniai profilio lankytojai

201.325 profilio peržiūros(-ų)
 1. Vasia_Carter

  Rapid_Shifter

 2. Vasia_Carter

  Road To .... 1Ep

  never say never :))
 3. Vasia_Carter

  Road To .... 1Ep

  Super, puikiai atlieki paskirta darba ir manau paaukstinimas neuzkalnu ;)
 4. Vasia_Carter

  Versija 2.11.79

  Labai gerai. ;)
 5. Vasia_Carter

  Policijos darbuotojų papeikimai

  Papeikimas atmestas. Papeikimas atmestas. Papeikimas atmestas. Papeikimas atmestas. Papeikimas atmestas. papeikimas atmestas.
 6. Vasia_Carter

  Vaidas_Killer

  Žaidėjas bus nubaustas.
 7. Vasia_Carter

  Policijos Rekordai

  Šios temos tikslas fiksuoti darbuotojų rekordus. Pagerinus rekordą darbuotojui bus skiriami 2+ į rangų sistemą, bei, žinoma, bus įrašytas į rekordininkų sąrašą. Taigi apibendrinant, šioje temoje jūs galite rasti senuosius rekordus, bei mėginti juos pagerinti. [SVARBU] Norint pagerinti rekordą privalote jį pagerinti 5 vienetais. Pavyzdžiui jeigu rekorde buvo pagauta 54 žmonės be teisių, jūs minimaliai turite pagauti 59 norint rekordą pagerinti. Na o norint pagerinti dėjimo į fondą rekordą, privalote dėti 5 milijonais daugiau, bendrai nubaudus "star" norint pagerinti rekordą reikia surinkti daugiau 500, o baudoms 50. Taisyklės 1. Rekordą su įrodymų siųsti man į AŽ. 2. Draudžiama klastoti (liaudiškai - buginti). 3. Draudžiama redaguoti, apkarpyti nuotraukas. 4. Žaidėjas per savaitę gali pagerinti 3 rekordus (Net ir savo). 5. Nuotraukas kelti į "Spoilerį". 6. Talpinate nuotrauką, o ne jos nuorodą. Rekordai Paimti iškvietimai - Karko_Grand: 63 Pasiūlyta baudų - Tomas_Geradaris: 280 Pagautų be diržo - Domas_Jive: 55 Pagautų be teisių - Frozen_Inferno: 77 Pagautų kai viršijo greitį - Taras_Kul: 33 Atimtų ginklų licencijų - 25 [pagerinti] Pagautų su neregistruota tr.priemone - Tomas_Geradaris: 42 Atimtų vairuotojo pažymėjimų - Frozen_Inferno: 25 Bendrai uždėta gaudomumo lygio - Chiorni_Bumer: 6090 Daugiausiai minučių pražaidęs su apranga - Pliuskis_Gaming: 643 Daugiausiai įdėta į /dfondas - Tomas_Geradaris: 15,000,000 Pliusus gavo už pagerintus rekordus: (į rangus įrašyti bus, surinkus +10) Frozen_Inferno: +10 John_Ray +6 Tomas_Geradaris +10 Karko_Grand +2 Pliuskis_Gaming +2 Domas_Jive +2 Taras_Kul: +2 Chiorni_Bumer: +2
 8. Vasia_Carter

  Civilių Pareiškimai

  Tema suteikia galimybę jums, civiliams, pranešti viešos tvarkos pažeidėją Policijai ir būti informuotam apie tai. Tai mums padės palaikyti dar didesnę tvarką miestuose ir už jų ribų. Jūs, civiliai, esate įpareigoti pasidaryti vaizdinius įrodymus, kuriuose aiškiai užfiksuotas žaidėjo pažeidimas. Turint nuotrauką, ją turite talpinti pagal pareiškimo formatą šioje temoje. Policijos pareigūnas per 24 valandas priims pareiškimą, bei užtikrins, kad pažeidėjas būtų nubaustas. Jeigu peikiamas asmuo neprisijungs per 24 valandas nuo jūsų pasidarytų įrodymų datos, Policijos pareigūnas jus informuos, kad pažeidėjas liko nenubaustas ir jūsų įrodymai nebegalioja. Taisyklės: [>] Turėti aiškią, kokybišką nuotrauką ar video medžiagą, kurioje matomas žaidėjo nusižengimas. [>] Užfiksuoti pažeidimai per /pzu yra neužskaitomi. [>] Apkarpyti ar bet kaip koreaguoti nuotrauką ar video medžiagą yra draudžiama. [>] Rašant pareiškimą, draudžiama vartoti keiksmažodžius ar bet kaip įžeidinėti pažeidėją, Policijos pareigūną. [>] Įrodymai galioja 24 valandas nuo užfiksavimo pradžios. Pareiškimo formatas: Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Įrodymai(Privaloma kelti į spoiler): _______________________________________________________________________________________________ Informacija Policijos departamento pareigūnams: Atsiradus naujam pareiškimui, jūs nedelsiant turite jį priimti ir nubausti pažeidėją per 24 valandas. Priimti pareiškimą galite cituodami civilio parašytą anketą ir prirašydami "pareiškimas priimtas". Kuomet pažeidėjas bus nubaustas, pasidarykite /itarimai Pažeidėjo_Vardas nuotrauką ir įkelkite ją koreguojant savo pranešimą ir prirašydami "pažeidėjas nubaustas". Už aktyvia pagalba miestui būsite apdovanuoti pliusais į rangu sistemą. ______________________________________________ PAŠALINIAI KOMENTARAI DRAUDŽIAMI!
 9. Vasia_Carter

  Prisiminimai / Modifikacijos

  Ši tema skirta prisiminti gerus ir blogus žaidimo momentus, įvairias akimirkas bei darbo transportu ar išvaizdu modifikacijomis.
 10. Vasia_Carter

  Policijos darbuotojų papeikimai

  Šioje temoje galite peikti Policijos pareigūnus, jeigu manote, kad jie nusižengė taisyklėms ar buvote nubaustas neteisingai. Darbuotojai bus baudžiami įspėjimais arba išmetimu, priklausys nuo darbuotojo nusižengimo. Papeikimo anketa: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: 2. Nusižengusio pareigūno Vardas_Pavardė: 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA): Bendros taisyklės: [>] Šioje temoje gali rašyti tik papeikimą postinantis žmogus ir darbuotojas, kuriam parašytas papeikimas [>] Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą [>] Nuotraukos turi būti patalpintos į www.part.lt nuotraukų talpyklą arba į www.imgur.com [>] Draudžiami įžeidimai. [>] Darbuotojas gali būti baudžiamas tik už tai, kuo jį kaltinate. Peikiančiojo taisyklės: [>] Jei peikiat darbuotoją už neteisingą baudimą, būtina įkelti turėti nuotrauką (/itarimai) su jūsų V_P lentelę [>] Visus įrodymus kelti į SPOILER. [>] Jeigu Jūs keliate papeikimą, tačiau esat įsitikinę savo nusižengimu, žinote, jog darbuotojas nubaudė jus teisingai ir bandote jį apšmeižt, pasiliekam teisę įtraukti jus į juodąjį sąrašą [>] Forumo ir žaidimo V_P turi sutapti [>] Būtina užtaginti žmogų, kurį norite peikti ( pvz: @Vasia_Carter) Po : būtinai padėkit tarpą anketoje, nes tada neužtaginate žmogaus! [>] Jeigu nuotraukoje matome, kad naudojate neleistinas modifikacijas - papeikimas atmetamas. [>] Negalima rašyti to paties papeikimo 2 kartus iš eilės. Jeigu jis buvo atmestas arba darbuotojas pasiteisino, tai antrą kartą rašyti negalima. [>] Vienas papeikimas - vienas peikiamas darbuotojas. [>] Peikiant darbuotoją galite naudoti tik jūsų pačių darytus įrodymus. [>] Nuotrauką negali būti apkarpyta. Darbuotojų taisyklės: [>] Po papeikimo darbuotojas privalo atsakyti į savo papeikimą per 24 valandas. Jeigu per pirmas 24h įkelti įrodymai nepakankami, darbuotojas gali pateikti papildomus įrodymus. Taisyklių nežinojimas neatleidžia nuo atsakomybės, prieš rašant papeikimą perskaitykite šią temą, blogai užpildytas papeikimas nors ir koks jis bebūtų rimtas, bus atmestas.
 11. Vasia_Carter

  ts.sarg.lt || Kanalo prašymo anketa

  Anketa: 1. Jūsų slapyvardis Žaidime?: 2. Kodėl jums reikalingas privatus kabinetas? : 3. Kaip pavadinti jūsų kabineta? : Informacija: 1. Norint turėti privatu kabineta, privalote aktyviai jame lankytis. 2. Jeigu neapsilankysite kanale per 24 valandas, kabinetas išsitrins. 3. Privatus kabinetai nieko nekainuoja. 4. Kabinetai nebus suteikiami visiems. 5. Draudžiama pildyti daugiau nei 1 kartą, jeigu jūsų prašymas buvo atmestas.
 12. Vasia_Carter

  Direktorių papeikimai

  Direktorių papeikimai - čia galite peikti direktorius pagal mūsų pateiktą formą Papeikimo anketos pavyzdys: 1. Jūsų Vardas_Pavardė [Žaidime]? : 2. Direktoriaus ar pavaduotojo Vardas_Pavardė [Žaidime]? : 3. Dėl ko peikiate ši direktorių ar pavaduotoją? : 4. Nuotraukos ar vaizdo įrašai įrodantys, kad jis kaltas? : ___________________________________________________________________________________________________________ Taisyklės, kurių reikia laikytis, rašant papeikimą direktoriui / pavaduotojui .: 1. Griežtai draudžiama komentuoti su papeikimu nesusijusiems asmenims. 2. Teisę komentuoti VIENĄ KARTĄ kaip savęs ginamąjį žodį turi tik direktorius ar pavaduotojas, kuris yra skundžiamas. 3. Draudžiamas bet koks įžeidinėjimas, grasinimai ar keiksmai papeikimuose. Papeikimas bus iš karto atmestas! 4. Direktorius savo išteisinamąjį žodį rašo cituojant papeikimą jam, kad būtų galima atskirti dėl ko jis ginasi jei yra ne vienas papeikimas jam. 5. Apie darbuotojų nusižengimus jūs turite pranešti to darbo skilties papeikimuose. Jeigu asmens pažeidimas yra vertas IŠMETIMO, bet nėra išmetamas po papeikimo pašalinimo/atsakymo, jūs turite teisę rašyti direktoriaus papeikimą. 6. Norint kažką papildyti, redaguokite savo seną komentarą ar skundą parašę - Pridedu: ir taip kiekvieną kart, kai turite prie tos temos pasakyti kažką naujo. 7. Direktorių ir pavaduotojų prašome pateikti pilnus įrodymus, tiek kiek turite, kad nereikėtų papildomų mums patiems ieškoti. Trūkus jų bus vadovaujamasi tik pateikta informacija, įrodymais. 8. Direktoriui ar pavaduotojui papeikimą rašyti galit tik turint 100 pranešimų forume. ___________________________________________________________________________________________________________ DĖMESIO! Komentarai neatitinkantys taisyklių ŠALINAMI. Galbūt jūsų papeikimas ir rimtas, bet jei nesugebate paskaityti, kas parašyta aukščiau ir to nesilaikote - jūsų bėdos.
 13. Vasia_Carter

  Vasia_Carter

  Vardas? Robertas Pravardė? Neturiu, bet Draugai mane vadina Robke Amžius? 21 Zodiako ženklas? Žuvys Kur gyveni? LTU-Mažeikiai UK-Edinburg[Scotland] Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Lošdavau futbolą, šiuo metu sunkioji atletika. Ką veiki laisvalaikiu? Draugai/klubai :) Kiek laiko žaidi serveryje? Ilgai Ar ilgai žaidi SA-MP? Ilgai Kokius filmus mėgsti? Pagal orą priklauso. Kokios muzikos klausai? Viska kas daužo ir ramina mintis. Mėgstamiausias sportas? Futbolas Mėgstamiausias aktorius/ė? Nėra tokio vienintelio, nes jie visi geri. Kas yra tavo autoritetas? Šeimos nariai. Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Niekur labai nesu kitur ir bandęs :D Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turi brolių, seserų? Turiu Broli. Koks tavo gyvenimo tikslas? Pasiekti ko dar nepasiekiau. Kokie tavo privalumai? Gebėjimas greitai prisitaikyti prie aplinkos. Kokie tavo trūkumai?: Drauges citata :D " neturi kantrybes nu jei kas sunervino greit užsidegi" Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Nu hateriai varykit savo liežuviais ką mokat geriausiai ;) Foto sumestos tik kelios dėl to kad daugiau telefone šitam neturiu :D http://www.part.lt/img/f443c5ec51f75f4afd44e9496c1746df45.jpg http://www.part.lt/img/62fd758fc7b25c93e706aaad019655bf614.jpg http://www.part.lt/img/8d98714204c13b9ce3757d9df4dbe28f425.jpg http://www.part.lt/img/cd2170b2ede38a5106e9ac6073be5b0c447.jpg http://www.part.lt/img/10d422b56980a84f95af4669056aac81611.jpg http://www.part.lt/img/6306884ec5f7f3dfe40a558995374af0442.jpg http://www.part.lt/img/c6007d873fcace4d0422312db078ecbb424.jpg http://www.part.lt/img/6ebc2aadf621e421b2c60e4b28707294606.jpg http://www.part.lt/img/582eaf4274b602b680161273541bf476426.jpg http://www.part.lt/img/a3d86f0a73f368cd8391c612a10f36d9272.jpg http://www.part.lt/img/fa3be303c294145f7e89a4015d975194460.jpg http://www.part.lt/img/c821b0b5d6fe3cd6540c8627509999d6214.jpg http://www.part.lt/img/4932996f5dff90b0e570d5d99c94e3ff739.jpg http://www.part.lt/img/705a4ddc0ae09b9d384530a6f0ad9db3164.jpg http://www.part.lt/img/e5d38f80c052102804696f3401a05244490.jpg http://www.part.lt/img/ede259f41aca983e3ed2284b7315ac81206.jpg http://www.part.lt/img/4c61afac23fe088de3a2316d881f9c76627.jpg http://www.part.lt/img/f102ef252d33842d661e70a91e8d2300584.jpg Naujos: http://www.part.lt/img/f83ad4dc7c2d93f6665d6dbb0724a651757.jpg
×