Eiti į turinį

Vasia_Carter

Globalūs moderatoriai
 • Turinio skaičius

  10.170
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

13.470 Elitas

Apie Vasia_Carter

 • Rangas
  Prezidentas
 • Gimtadienis 1995.03.13

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Mažeikiai

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  DPKT

Paskutiniai profilio lankytojai

86.587 profilio peržiūros(-ų)
 1. Kas ant žemės kris pirmas ?  


  8361de42308aaa662a0297d3bf03cd6d600.png

   

   

 2. Rokas_Galga

  Anketos forma: Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Rokas_Galga Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Ridos botas. Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: 6h. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: viduje. Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visas video.
 3. Versija 2.10.79

  Šaunu.
 4. Pinigų fondas: 1.745.000.000 EUR

   

   

 5. Temoje parašyta keletą taisyklių/reikalavimų, kuriuos turėtumėt žinoti. 
   

   

 6. Reunited, and it feels so good 

  1. @Lukas_Kalanta - (Mafijų ir gaujų priežiūra)
  2. @Suktas_Lapinas - (Mafijų ir gaujų priežiūra)
  3. @Agnius_Tropec - (Mafijų ir gaujų priežiūra)
 7. Sveiki. Buvo renkamas naujasis „Immortal“ mafijos direktorius. Per beveik dvi dienas sulaukėme maždaug apie 10 anketų ir atrinkome 3 žaidėjus, kurie turėjo pasirodyti dvi stebėjimo dienas kuo geriau. Patirtis rinkimuose yra svarbus kriterijus, bet šį kartą žiūrėjome rinkimuose į veiklą. Paulius_Nation – Anketa gerai užpildyta į mafijos postą, mafijų/gaujų patirties turi nemažai, esi neblogai žinomas mafijų/gaujų srityje ir ne kartą buvai valdžioje. Serveryje dirbai ginklų prekeiviu, o pirmą kartą tave pavyko pastebėti, kai tu žvejojai iš pinigų su kitais žaidėjais, taip pat kelis kartus buvai ir tarpininkas. Vakare prisijungęs važinėjai į iškvietimus pas klientus ir pardavinėjai savo prekes. Per visą dieną pražaidei virš 200 minučių. Antrą stebėjimo dieną pradėjai stovėdamas afk /tpls, o vėliau grįžęs pradėjai žaisti monetą su kitais žaidėjais. Chosen_Dovis – Anketa nebloga. Mafijų/gaujų patirties turi, todėl supranti kaip ką reikia ten daryti. Serveryje dirbai „The Ballas“ gaujoje, o pirmą kartą tave teko pamatyti, kaip tu šaudei mieste pravažiuojančius automobilius, o vėliau važinėjai su gaujos motociklu „Freeway“ po miestus. Patikrinus per parašus buvai pražaidęs 111 minučių. Antrą stebėjimo dieną pirmą kartą buvai sutiktas klubų karuose, kai klubas kuriam tu esi, laikė kitą klubą užėmę apie 30 minučių. Vėliau nuėjai trumpam afk, bet netrukus vėl grįžai į klubų karus. Patikrinus tavo aktyvumą, dieną jis siekė apie 120 minučių. Chiorni_Bumer – Anketa nors ir prasčiausia iš visų kandidatų, bet tu mus sugebėjai įtikinti. Mafijų/gaujų patirties neturi daug, bet jau esi „The Ballas“ gaujos įgaliotinis. Pirmą kartą tave pavyko pastebėti, kaip padėjai kolegoms statyti „The Ballas“ gaujos bazėje baldus, o vėliau per /d kvietei visus ateiti pasišaudyti į /tpdm. Vakare dalyvavai gaujų kare, bet dauguma laiko praleidai /pzu, kai turbūt filmavai priešų gaujos čyterius. Per visą dieną pražaidei apie 300 minučių. Antrą stebėjimo dieną buvai labiau pastebimas, nes šaudydamasis /tpdm kvietei visus per /d ir /s komandas. Šaudei ten gal apie pusvalandį ir visada visus kvietei. Jau šiek tiek vėliau, tu sėdėjai kalejime ir kažką labai ilgai darei /pzu. DPKT / NGPT
 8. Floyd Mayweather Jr. vs. Conor McGregor || OFFICIAL BET

   

   

   

 9. Sveikas, ar buvai perskaites mano atsibaninimo anketa? Joks moderatorius neperskaito ir neatbanina. P.S kai rašiai visu žaidėjų nickus kurie statė už Mcgregor ne taip mano nick parašiai, Arnas_Geimina o turi būti Arminas_Geimina.

 10. Grafikos parduotuvė

  Patvirtinta.
 11. Išviso surinkta pinigų: 639.000.000 EUR  (ne tik iš statymų)

   

   

   

 12. [GFX KOVA] Joes vs. ???

  Joes_Dream laimėjo.
×