Eiti į turinį

Lukas_Kalnietis

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.975
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.894 Žvaigždė

1 Sekėjas

Apie Lukas_Kalnietis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • XP
  /xp Lukas_Kalnietis
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

18.042 profilio peržiūros(-ų)
 1. Lukas_Kalnietis

  Kariuomenės Darbo palikimo anketa

  JAMALI!!! Ačiū už suteiktą šansą, už tai, kad pasitikėjai manimi, Tavo pasirinkimas Tau yra priimtinas. Viskas suprantama, tik gaila, kad nesusikalbėta dėl dabartinės padėties. Sėkmės Tau PD. Ateisiu ir aš. ;)
 2.  

  Spoileris

  [URL=http://www.part.lt/perziura/ed09e4528b64d2ca38fd53b69704fce2358.png]ed09e4528b64d2ca38fd53b69704fce2358.png[/URL]

   

 3. Lukas_Kalnietis

  Martynas_Zaltys

  Teisėsaugininko Vardas_Pavardė: @Martynas_Zaltys Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Grubus free stars dėliojimas Įrodymai:
 4. Lukas_Kalnietis

  Kareivių dienos misija

  Sveiki, taigi nuo 2018-10-02 yra įvedamas naujas dalykas tai dienos misija. Ji skirta darbuotojams užsidirpti papildomų pliusų ir siekti aukštumų. Jas gali vygdyti ir aukštesnio rang'o atstovai už jas jie gaus papildomus pliusus už kuriuos bus galima išsikeisti i prizus. Informacija: 1. Darbuotojas įvygdęs dienos misija privalo užpildyti anketa po šia tema 2. Keliant dienos misija privaloma viena nuotrauka su įrodymais o kita su /info lentele. 3. Nuotraukas kelti į spoiler. 4. Pliusus už dienos misiją gaus tik pirmi 5 darbuotojai kurie ją įvygdys. 5. Dienos misijos bus skelbiamos po šia tema ir discord "Dienos misija" Text channel. Anketa:1. Jūsų V_P žaidime:2. Įrodymai: Darbuotojai kurie yra atsakingi už dienos misiją tam tikrom dienom: Pirmadienis- @Viktoras_Extazy Antradienis- @Viktoras_Extazy Trečiadienis - @Matas_Chill Ketvirtadienis - @Matas_Chill Penktadienis - @Don_Moretti Šeštadienis - @Don_Moretti Sekmadienis - @Lukas_Kalnietis
×