Eiti į turinį

Danielius_Infernuss

Nariai
 • Turinio skaičius

  250
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

401 Mėgstamas

2 Sekėjai(-ų)

Apie Danielius_Infernuss

 • Rangas
  Užsukantis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Alytaus apskritis

Žaidėjo informacija

 • XP
  sustojo
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nenustatyta
 • Darbas
  Medikas amžinai
 • Namas
  Gyvenu ambulancėje
 • Tr. priemonės
  Cadrona top1

Paskutiniai profilio lankytojai

1.066 profilio peržiūros(-ų)
 1. Akcijų ir treniruočių ataskaitos

  Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Danielius_Infernuss Kurią dieną vyko akcija: 2017-12-14 Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Šarvai nemokami ir duodame po 40k Darbuotojai kurie dalyvavo: Lukas_Mapp Lukis_Kulicauskas Agnius_Pro Petras_Klebonis Just_Say Armin_Mandelo Dovile_Coel Rudas_Meskinas Robka_Tupac Deivis_Granata Steve_Master Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): visi gauna + Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: visi darbuotojai pasirodė gerai. Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):
 2. Medikų dienos misijos

  Dienos misija: 2017-12-14 Misija už 4 pliusus: padaryti interviu su 2 sarg.lt žaidėjais (medikų darbuotojams netaikoma). Interviu tema - apie medikų darbą ir valdžią. Jūsų tikslas: užduoti 10 klausimų (būtina kiekvieną klausimą numeruoti), be keiksmų, užgauliojimų ir pnš., gauti atsakymus į jūsų užduotus klausimus. Įrodymus pateikti /smslogas.
 3. Medikų dienos misijos

  Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta.
 4. Akcijų ir treniruočių ataskaitos

  Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Danielius_Infernuss Kurią dieną vyko akcija: 2017-12-13 Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Šarvai nemokami, vaistinėlės po 3,000€ ir duodame po 10k. Darbuotojai kurie dalyvavo: Steve_Master Lukas_Mapp Lukis_Civic Mafia_Shadow Laurynas_Motan Zilvinas_Krauzlukas Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): visi gauna + Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: visi darbuotojai pasirodė gerai. Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):
 5. Medikų dienos misijos

  Dienos misija: 2017-12-13 Misija už 3 pliusus: paimti iškvietimą per 1950-2000 milisek.
 6. Medikų dienos misijos

  Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Užskaityta. Neužskaityta. 7. Nuotraukas kelti tik į part.lt!!!
 7. Medikų dienos misijos

  Dienos misija - Tai tema, kurioje bus kiekvieną dieną rašoma vis kitokia misija, ir už jos įvykdymą darbuotojai galės gauti papildomų pliusų, eurų ar kitokių prizų. Viskas bus nurodyta komentaruose. Taisyklės: Nesilaikant šių taisyklių, jūsų anketa bus neužskaityta! 1. Žaidimo Vardas_Pavardė turi sutapti su forumo Vardu_Pavarde. 2. Įvykdytas užduotis kelti šioje temoje, pagal apačioje nurodytą anketą. 3. Nuotraukas kelti į spoiler'į ir kelti tik paveikslėlis forumui url. 4. Įvykdytą misiją būtina įkelti iki 23:00 5. Nuotraukos negali būti koreguotos. 6. Nuotraukos galioja nuo 00:00 tos dienos, kurios dienos yra misija. 7. Nuotraukas kelti tik į part.lt!!! 8. Anketa turi būti tvarkinga, be jokių papildomų spoilerių ar pnš. 9. Nuotrauka negali būti senesnė, nei 23h. 10.Draudžiama koreguoti, padirbinėti nuotraukas. Už tai būsite baudžiami 2 darbo įspėjimais. Dienos misija: 2017-12-14 Misija už 4 pliusus: padaryti interviu su 2 sarg.lt žaidėjais (medikų darbuotojams netaikoma). Interviu tema - apie medikų darbą ir valdžią. Jūsų tikslas: užduoti 10 klausimų (būtina kiekvieną klausimą numeruoti), be keiksmų, užgauliojimų ir pnš., gauti atsakymus į jūsų užduotus klausimus. Įrodymus pateikti /smslogas. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 2. Įrodymai (nuotraukos) :
 8. G.M.B Būrys

  G.M.B algų sistema G.M.B algų sistema - tai papildomas būdas G.M.B nariams užsidirbti pinigėlių už pražaistas minutes, paimtus iškvietimus, bei surinktus pagydymus. TAISYKLĖS IR INFORMACIJA:Nesilaikant šių taisyklių, jūsų užpildyta anketa, bus atmesta! 1. Nuotraukos privalo būti įkeltos į spoilerį. 2. /dstatistika /info lentelė privalo būti padaryta nuo 00:00 ir įkelta iki 23:59. 3. Algas galima atsiimti betkada susisiekus su manimi žaidime arba forume. 4. Dėl algų kreiptis, tik pas Danielius_Infernuss 5. Algų anketa turi būti tvarkinga, be jokių papildomų spoilerių ar pnš. 6. Nuotrauka negali būti senesnė, nei 24h. 7. Nuotraukos galioja iki 23:59. 8. Nuotraukoje turi aiškiai matytis data, iškvietimų, pagydymų skaičius, kitaip alga nebus pridėta.9. 5mln € algos galima išsikeisti į 10+ rangų sistemoje.10. Alga bus skaičiuojama tik tuomet, jeigu turėsite 20 iškvietimų ir/arba 40 pagydymų ir daugiau.11. Alga už minutes skaičiuojama, tik įkėlus foto su savo /dstatistika.12. Nuotraukos privalo būti įkeltos į part.lt ir kelti, tik paveikslėlis forumui url.13. Surinkus 5mln eurų algos, gausite papildomai 1mln eurų prie algos. 14. Algos anketą gali pildyti, tik G.M.B nariai. 15. Jeigu buvote išmestas iš G.M.B būrio arba pats išėjote ir nepasiėmėt prieš tai sukauptos algos, jūsų alga bus ištrinta. Kainoraštis: 1 minutė su darbine uniforma - 1000 €1 iškvietimas - 1000 €1 pagydymas - 1000 € Anketa: 1. Vardas_Pavardė: 2. /info lentelė(Privalo būti įkelta į spoiler): Sukauptos G.M.B narių algos:
×