Sveiki atvykę į SARG.lt - Populiariausias SAMP serveris Lietuvoje

Užsiregistruokite dabar, kad galėtumėte naudotis visais forumo teikiamais privalumais. Kai užsiregistruosite ir prisijungsite, galėsite kurti temas, atsakinėti į egzistuojančias temas, duoti reputaciją kitiems nariams, turėti asmeninių žinučių gaviklį, skelbti statuso atnaujinimus, tvarkyti savo profilį ir daug daugiau. Jeigu jau turite paskyrą, prisijunkite čia - kitu atveju susikurkite paskyrą nemokamai!

Tony_Smoke

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.194
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

927 Populiarus

5 Sekėjai(-ų)

Apie Tony_Smoke

 • Rangas
  Meistras

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Palanga

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  Nėra

Paskutiniai profilio lankytojai

6.942 profilio peržiūros(-ų)
 1. Darbo ataskaitos anketa. Darbuotojo Vardas_Pavardė - Tony_Smoke Už kokią dieną pildoma ataskaita [Pvz. 11.28] - 07-20 Kiek pliusų turite gauti? - 1 Nubaudimai lentelė [Įkelti į spoiler] - Info lentelė [Jeigu nebūtina, nekelti] [Įkelti į spoiler] - Gelbėjimų nuotraukos [Įkelti į spoiler] - Nuotraukos, kuriose matosi pagalba teisėsaugai [Įkelti į spoiler] -
 2. Dėkui visiems kurie pritariate idėjai ir kurie bando ją išpuoselėti dar geriau. O tie kurie spaudžia "Ne" ir neparašo komentaro kodėl, tai turėtu būti neįgyvendinta, tai jūsų balsas nieko nereiškia, jei spaudžiat "NE", tai prašau ir parašyti komentaruose kodėl, ačiū.
 3.  
  1. Lukaz_City

   Lukaz_City

   vienintelis dalykas ka bumeris teisesaugai darytu tai ja stiprintu
 4. Jau patekau xd Ps: Sveikinu ir kitus.
 5. Užuojauta dėl kompiuterio, jei man asmeniškai prireiktu tokio dalyko, tai jau geriau kompą išmesčiau pro langą. Nu anyways gal kažkam pravers..
 6. Galėtu ir taip, nėra didelio skirtumo, čia jau kaip Bumeris nuspręs, tai taip ir bus. Prisegsiu šį komentarą prie savo, dėkui kad padedi išplėsti idėją.
 7. Sveiki mano mielieji! Taigi turiu keletą idėjų kuriomis noriu pasidalinti su jumis ir sulaukti jūsų nuomonės. Iš šių idėjų bus naudos tiek mafijos/gaujoms, civiliams, bei teisėsaugai. Taigi pirma idėja, tai būtų - TAZERIO NUNERFINIMAS, kodėl to reikia? Dabar mano atžvilgiu tazeris too op teisėsaugai, kodėl? Nes kaip žinoma, tau tereikia tiesiog nusitaikyti ir jei rodo žalia spalva virš galvos gali tazinti nors ir per sienas. Tai pasiūlymas skambėtu, taip - Padaryti, kad tazeris negalėtu šaudyti per sienas, turėtu tam tikra atstumą iš kurio jis veiktu, kulkos dašautu, bet netazintu(nebūtų jokio efekto, tik mažėtu gyvybės, jei pataikytu). Iš šios idėjos privalumai tiek teisėsaugai, tiek mafijoms ir gaujoms, turbūt patys suprantate kodėl, nemanau, kad reikia parašyti. Kita idėją, būtų su /kliutis ir /konteineris, mano manymu tai tikrai yra per daug op dalykas, nes mafijos/gaujos turi užtvara, bet jį gali nugriauti teisėsaugą, o ką mafijoms/gaujoms ar šiaip civiliams daryti, kai kliūtims apstatyta? Tai siūlau šiek tiek nunerfinti ir /kliutis padaryti, kad tarkim šovus 3 Desert Deagle kulkas į kliūty ji tiesiog pradingtu, tarkim su mašina pralėktum pro ją ant 180, nudaužtum ją, bet mašinai pvz: pamažėtu 300 būklės, taip pat ir su /konteineris. Šiai dienai idėjų tik tiek. Gerai apmastykite ir prabalsuokite.
 8. Kas į ftb su manim? :D
  1. Rodyti ankstesnius komentarus  15 daugiau
  2. Gycka_Ksd

   Gycka_Ksd

   Jo gaila labai nenorėjau į pd eit nes išmestu cj nes ten pz cj kokia tvarka
  3. Arturas_Quick

   Arturas_Quick

   kažn aš stumu kaip visad :) 
  4. Gycka_Ksd

   Gycka_Ksd

   nu jo bet pameni mano ir drafo buvima pd
 9. Tuo viskas ir pasakyta.
 10. PRIEŠ. Saugoti kažkokią vietą nuo sumaiščių reporteriams, dafuq? Tam yra teisėsaugą kurie reguliuoja tvarką tiek mieste tiek už jos ribų. Jei matai pažeidėją, tai sunku pasidaryti ss, ar tiesiog iškviesti pd, kad jį nubaustu? O tvarka nelabai ir padarysi, nes jie ten nelabai ką ir padaro, nes nei šaudyti nei ką negali daryti, tiesiog atsistoti ant mašinos, arba su savo mašina užstatyti kelią, jei kokios mašinos mėtosi - tai kvieti mechanikus ir viskas, matai pažeidėją - kvieti pd.
 11. - Anketa - 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Tony_Smoke 2. Jūsų turimas teisėsaugos ir bendros patirties skaičius: Teisėsaugos - 760k, bendros - 1m. 3. Dėl kokios priežasties norėtumėte čia dirbti?: #Make SWAT great again. 4. Ko žadate čia siekti?: Visko kas tik įmanoma. 5. Ar turite "TeamSpeak 3 Client" programą, bei mikrofoną?: Taip 6. Pas kokius S.W.A.T būrio direktorius jums teko dirbti?: Nesu - Klausimai - 1. Ar gali bausti ginklų prekeivį už ginklo naudojimą viešoje vietoje? Atsakymas: Taip 2. Su kokia komanda galima patikrinti TRV krovinį? Atsakymas: /krovinys 3. Ar galima be reikalo šaudyti žmones? Atsakymas: Ne 4. Ką reiškia KET? Atsakymas: Keliu eismo taisykles 5. Kada S.W.A.T būrio darbuotojai gali tikrinti narkotines medžiagas? Atsakymas: Kai pas civili yra 40 star, arba kai vezi ji i kaleima - Situacijos - 1. Patruliuodamas SF mieste pastebėjai, kaip Stivas_Grads per raciją praneša apie treniruotės pradžią. Kokie tavo veiksmai?: Sunaikinu savo darbini transporta, skubu i /tpd lv , panaikinu visus nereikalingus dalykus, /spalva /panaikinti, ir beabejo stoju prie tam tikros vietos kuria paskyre. 2. Pastebėjai kaip /tpdrag teleporte Arnas_Milleris važinėja per stunt'us. Kokie tavo veiksmai? Nieko nedarysiu. 3. Patruliuoji SF mieste tikrindamas pravažiuojančiųjų teises ir staiga pamatai, kad Cosa Nostra pagrobė God_Beerus. Kokie tavo veiksmai? Teisių tikrinti negaliu, metu visus savo darbus ir skubu į grobimą. 4. Pamatai kaip /tpls teleporte, paplūdimyje civilis važinėja per smėlį. Kokie tavo veiksmai? Sugausiu ir bausiu už chuliganišką vairavimą, kiek kartų priklauso nuo kiek laiko važinėjo, o čia paminėta nėra. 5. Patruliuodamas SF mieste pastebėjai kaip Stivas_Grads pranešė, kad reikia gaudyti bėglį. Kokie tavo veiksmai? Skubu gaudyti.
 12. Kiek šįkart už pavą mokėjai? :D ps sveikinu.
  1. Giedrius_Gangs

   Giedrius_Gangs

   Tik nereikia :D, ty
  2. Tony_Smoke

   Tony_Smoke

   Nu tai laikyk, pasiimsi drk gal šįkart xd