Eiti į turinį

Vladislav_Stepanov

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.518
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.022 Žvaigždė

7 Sekėjai(-ų)

Apie Vladislav_Stepanov

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems nariams.

 1. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Vladislav_Stepanov 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: @Titux_Pro 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Įtariu blogai sudėti star ir 2x baudimas už tą patį 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA):
 2. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Don_Desperado 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. Blogas mute 3. Pilnas aprašymas. Užmutinau jo draugelį ar ką ten tokį už keiksmus (bus nuotrauka su jo /info apačioje) bei gavau blogą mutę nuo šitos personos 4. Įrodymai (TIK nuotraukos).
 3. Vardas_Pavardė: Vladislav_Stepanov Data [YYYY/MM/DD]: 2019-11-17 Įrodymai:
 4. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Vladislav_Stepanov 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Erikas_Asas 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: Visus 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: Nei vieno 5. Jei Jūsų kaltė bus pripažinta, ar sutinkate būti įtrauktas į FTB juodajį sąrašą?: Jo 6. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 5. Vardas_Pavardė: Vladislav_Stepanov Data [YYYY/MM/DD]: 2019-11-16 Įrodymai:
 6. Dabartinė situacija: Kaip žinom yra valdžiai bei įgaliotiniams skirta komanda /susirinkimas kuri šiuo metu dažniausiai tam tikruose darbuose praverčia esant mutėje ir dažnai būna naudojama ne pagal paskirtį taip trukdo tiek darbuotojams, nes neišeina nei pavažiuot neatsitrenkus kažkur, bet ir tiems kurie turi laisvo laiko ir tarkim stato sklypą ir panašiai. Pasiūlymas: Apriboti tą komandą /susirinkimas įgaliotiniams bei valdžiai iki tam tikro skaičiaus panaudojimo vienam asmeniui per 24h (tarkim vienas /susirinkimas tpd ls akcija, o kitas tpd ls treniruotė) taip bus visiem tik geriau ir ramiau kadangi komanda turės savo paskirtį, o ne dabartinę situaciją su kuria gali apeit mutę ir šnekėtis su vienu iš žmonių, o trukdyti visam kolektyvui @Admin_Bumeris
×
×
 • Sukurti naują...