Eiti į turinį

Lukas_Wriht

Nariai
 • Turinio skaičius

  2.092
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

2.943 Žvaigždė

3 Sekėjai(-ų)

Apie Lukas_Wriht

 • Rangas
  Meistras

Žaidėjo informacija

 • XP
  2.000.000
 • Adminas
  3 lygio

Paskutiniai profilio lankytojai

63.815 profilio peržiūros(-ų)
 1. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Kalėdas. Kiek jums reikia laiko?: Savaitę. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 2. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Immortal Kiek jums reikia laiko?: savaitę Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 3. Jūsų V_P žaidime: Nesvarbu_Greitis Apie ką bus Jūsų filmukas?: Mafijas/Gaujas Kiek jums reikia laiko?: savaitę Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 4. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Gaujos. Kiek jums reikia laiko?: Savaitę. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 5. Jūsų V_P žaidime: Dom_Golden Apie ką bus Jūsų filmukas?: Gaujas. Kiek jums reikia laiko?: Savaitę. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 6. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Cosa Nostra mafiją. Kiek jums reikia laiko?: Savaitę. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 7. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: grove street Kiek jums reikia laiko?: savaite Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: taip, sutinku.
 8. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: The ballas Kiek jums reikia laiko?: savaite Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: taip, sutinku.
 9. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Cosa Nostra mafiją. Kiek jums reikia laiko?: savaitę. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: taip, sutinku.
 10. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: apie grove street gaują. Kiek jums reikia laiko?: savaitę Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: taip, sutinku.
 11. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: KRALIKFEST 3 Kiek jums reikia laiko?: 3 dienos Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 12. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Apie Bmw_Deimanto gimtadienį Kiek jums reikia laiko?: 2 dienos Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku
 13. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Apie Grove Street gaują. Kiek jums reikia laiko?: 3 dienas, arba trumpiau. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 14. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Kalėdu konkursui. Kiek jums reikia laiko?: Savaites. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
 15. Jūsų V_P žaidime: Lukas_Wriht Apie ką bus Jūsų filmukas?: Apie gaują, dar pasimokinsiu pakurt kelis kadrus. Kiek jums reikia laiko?: Manyčiau savaitę, bet padaryčiau per 3-4 dienas. Ar sutinkate su mūsų taisyklėmis ir sąlygomis?: Taip, sutinku.
×
×
 • Sukurti naują...