Eiti į turinį

Zilvinas_Sandnes

Nariai
 • Turinio skaičius

  545
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

723 Populiarus

3 Sekėjai(-ų)

Apie Zilvinas_Sandnes

 • Rangas
  Nuolatinis

Paskutiniai profilio lankytojai

17.691 profilio peržiūros(-ų)
 1. Visiškai už, kam reikalingi medikai, jeigu kiekvienas gali dabar parašyti adminitratoriui /sms heal, nebeturim praktiškai iškvietimų beveik visai, kadangi dabar ,kur bepažiūrėsi naujokai begioja, ant keybindo /sms khai heal užsimete, mafijozai juos šaudo, nervuojasi, o tie spamminasi heal ramūs būdami. Dar vienas variantas atvažiuoju į iškvietimą, kai naujokas kviečia medikus, įsėda į automobilį, pasigydo ir tada iš niekur nieko šalia stovintis senesnis žaidėjas sako, "Nekviesk medikų, gi autoheal tam yra :DDDDD" /sms khai pahealins :DDDD ir šiaip graudu žiūrėti ,kaip tokie senbūviai kaip @Khai_Offline pats naudoja tokias nesamones, bei tempia serverį į dugną. Naktimis tūrėtų būti sukurta sistema, kuri leistų žaidėjams pasigydyti nakties metu už tam tikrą mokestį (Naujokams iki 10,000 xp) butu nemokamas gydymas, arba ,bent ,jau labai nupigintas, žaidėjų pasigydymui, galėtų būti sukurti tam tikri pasigydymo punktai, tai būtų ligoninės, ir galima dar kurnors mieste, užmiestyje, išmetyti kelis pickupus su užrašu, kad veikia tik ,kai nėra medikų. @Admin_Bumeris Pažiūrėk ,kas liko iš serverio, kuriame kažkada teko kariauti ,dėl vietos prisijungimui, nes serveris budavo pilnų pilnutėlis, o dabar ,jeigu matom 200 žmonių, tai džiaugiames,kad dar bent tiek turim, manau tau reiketų rimčiau atsižvelgti į serverio padėtį ir tarti savo žodį, jeigu tau dar svarbus šio serverio egzistavimas.
 2. Anketa Vardas_Pavardė žaidime. Zilvinas_Sandnes Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Samp addons (Istrynes neatsibanina dar nuo vakar) Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? Serveris (rcon)
 3. Anketa Vardas_Pavardė žaidime. Zilvinas_Sandnes Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Samp addons Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? Serveris (Rcon)
×
×
 • Sukurti naują...