Eiti į turinį

Renatas_Corrado

Nariai
 • Turinio skaičius

  86
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

44 Dar nepasireiškė

2 Sekėjai(-ų)

Apie Renatas_Corrado

 • Rangas
  Pradedantysis

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Nenustatyta
 • Adminas
  Nenustatyta

Paskutiniai profilio lankytojai

1.157 profilio peržiūros(-ų)
 1. Anketa: 1. Jūsų Vardas_Pavardė (žaidime): Renatas_Corrado 2. Info lentelė (kelti į spoiler): 3. Dstatistika lentelė (kelti į spoiler):
 2. Žiūriu bachuras nepagauni esmės, prašiau įrodymu kur tau esu ant žolyno ar šalygatvio, čia aš matau tiesiog paprastas lentas ant kuriu visi renkasi, įdomu ar tą huntley bei NRG taipogi nubaudei už toki pat bereikšmi nusižengimą. p.s. pasidomėk toliau apie bausmes naujokas.
 3. Pirmoji papeikimo forma dėl blogų star: 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Renatas_Corrado 2. FTB Agento Vardas Pavardė žaidime (būtina su @): @Domas_Blind 3. Už kokius įtarimus norėtumėte įrodymų?: už star ant žolyno ar šalygatvio 4. Už kokius įtarimus kaltę pripažįstate?: be diržo 5. /itarimai lentelė (būtinai į SPOILER):
 4. Vardas? Renatas Pravardė? Rencė, Renka. Amžius? 21 Zodiako ženklas? Liūtas Kur gyveni? Kaunas, Rokiškis. Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Automobiliai. Ką veiki laisvalaikiu? Keliu ridą e46 Kiek laiko žaidi serveryje? Taip normaliai tai apie mėnesį Ar ilgai žaidi SA-MP? nuo 2013 Kokius filmus mėgsti? Visus Kokios muzikos klausai? Pridedu savo playlistus Mėgstamiausias sportas? Autosportas Mėgstamiausias aktorius/ė? Leonardo Di Caprio Kas yra tavo autoritetas? Niekas. Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Nes patinka Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu Sibiro haskę Turi brolių, seserų? turiu Koks tavo gyvenimo tikslas? Daug pasakoti, nemanau kad bus kai kam įdomu tai. Kokie tavo privalumai? Bendraujantis, draugiškas, padedantis, žodžiu žmogus su taika. Kokie tavo trūkumai? Visi :D Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
×
×
 • Sukurti naują...