Eiti į turinį

Brandon_James

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.438
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

950 Populiarus

5 Sekėjai(-ų)

Apie Brandon_James

 • Rangas
  School Shooter

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • XP
  2.000.000
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  1 lygio
 • Darbas
  Reporteris
 • Tr. priemonės
  Comet

Paskutiniai profilio lankytojai

10.838 profilio peržiūros(-ų)
 1. [2020-09-18] Atsiranda nauja taisyklė - ,,[GALI] Darbuotojas gali nebeskelbti skelbimų, jeigu klientas to prašo, o skelbimų pirkta/liko 100 arba mažiau. (Klientas pats turi apsispręsti kiek jam yra realu pirkti skelbimų, o pirkdamas daugiau nei jam gali reikėti pats atsako už savo veiksmus ir pinigus)'' Koreguojama taisyklė - ,,[DRAUDŽIAMA] Šaudyti į paslaugose esančius asmenis ir klientus. [Jeigu išperkate iš nalogo tą pačią dieną sumokėdami 30m, įspėjimų negaunate. IŠMETIMAS, jeigu neišperkate nalogo per tą pačią dieną. Bet kokiu atveju privalote turėti įrodymus, jeigu jis pirmas pradėjo į jus šaudyti ar įžeidinėti, kitaip trukdyti darbui]'' Koreguojama taisyklė - ,,[GALI] Įspėjimus galima nusiimti už [+7] arba [70 iškv] iš rangų sistemos (gavus įspėjimą, jį galima nusiimti tik po 24h!). Nuo 5 rango esantiems darbuotojams įspėjimus galima nusiimti už surinktus iškvietimus rangų sistemoje - [70 iškv]. Per savaitę galima nusiimti daugiausiai [2] įspėjimus. (Įgaliotiniai gali nusiimti įspėjimus už įvairią pagalbą valdžiai)'' Trinama taisyklė (pritaikyta kitur) - ,,[GALI] Ginklą naudoti ir su darbine uniformą, į klientus bei paslauginius šaudyti griežtai draudžiama! [Išmetimas už šaudymą į paslauginius, nebent vyko gynyba, reikia įrodymų]'' Koreguojama taisyklė - ,,[GALI] Darbuotojas už parašytą ir valdžios įgyvendintą idėją/pasiūlymą kaip paskatinimą gaus 5+ į rangų sistemą. Už mažesnės apimties idėjas/pasiūlymus bus skiriami 2+ į rangų sistemą.'' Koreguojama taisyklė - ,,[GALI] Nesilaikyti KET ir neturėti automobilio teisių. Už tai nebus baudžiama.'' Atsiranda nauja taisyklė - ,,[PRIVALO] Kolegoms taikyti įprastą tarifą. (Nesvarbu, ar kolega yra klube su nalogu, vis tiek tarifas 5000€ dieną ir 7000€ naktį) [1-2 įspėjimai] Visi pakeitimai įsigalioja nuo rytojaus, t.y 2020-09-19, 00:00h.
 2. Įdėtas. Įdėtas. Įdėtas. Įdėtas. Įdėtas. Įdėtas darbas ir žaidėjas.
 3. Data, savaitės diena 2020-09-17 Daugiausiai pražaidė minučių (su darbine išvaizda): 1. Vardas_Pavardė - Darek_Patoxoro [397 min.] 2. Vardas_Pavardė - Joris_Molis [337 min.] 3. Vardas_Pavardė - Elvinas_Black [334 min.] Daugiausiai priėmė iškvietimų: 1. Vardas_Pavardė - Dovydas_Kentas [66 iškv.] 2. Vardas_Pavardė - Matt_Gang [47 iškv.] 3. Vardas_Pavardė - Darek_Patoxoro/Elvinas_Black [30 iškv.] Daugiausiai užsidirbo iš paslaugų: 1. Vardas_Pavardė - Bond_Alen [10.062.875 €] 2. Vardas_Pavardė - Dovydas_Kentas [4.634.337 €] 3. Vardas_Pavardė - Darek_Patoxoro [4.332.000 €] Bendras Reporterių paimtų iškvietimų skaičius: 297 Bendras Reporterių darbuotojų uždirbtas pelnas iš paslaugų: 38.126.110 €
 4. Nėra draudžiama rašyti į viešuosius chat apie viską, kas susiję su radija. Gal kam nors patiko /hitfm daina ir nori pasidalinti, tai ir rašo, o uždrausti šnekėti už tai negalima. Tokiai informacijai rašyti yra radistų darbas su komanda /radijas. Na kol kas neišsiplėsiu, galbūt būtų galima plačiau padiskutuoti, būtinai rašyk į AŽ išplėtojęs mintis, bus lengviau įgyvendinti, nes dabar radistai turi viešą komandą, kurioje skelbia apie vykstamus konkursus ir t.t. Viską, kas čia pateikta, gavau į AŽ, patvirtinau ir ateityje bus įgyvendinta bent jau kažkuris dalis idėjos. Reporteriams naujus rangus mielai priimčiau, tereikia kažkam juos padaryti, o rezultatas turėtų nustelbti esamąjį. ;) Dėl filmuko, tai būtų galima ką nors pagalvoti, tačiau tam reikia laisvo laiko ir, žinoma, darbuotojų, kurie dalyvautų pristatyme.
 5. [2020-09-17] Nuo šiol bus galima dirbti su savo arba serverio dviračiu nuo pirmo rango. Darbuotojai, surinkę dienos minimumą, kaip priedą ir paskatinimą gaus papildomą 1+ į rangų sistemą. Paslaugų kainoraštis galioja iki 40 skelbimų. Visi pakeitimai įsigalioja nuo rytojaus, t.y 2020-09-18, 00:00h.
 6. Dienos misijos yra. Misijos bus įkeltos atsiradus kitam įgaliotiniui. Dabar neapkraunu papildoma informacija nei savęs, nei jūsų - darbuotojų. Pradžioje įsivažiuosime koreguodami taisykles, integruodami mažesnės apimties atnaujinimus, o vėliau, kai jau bus daugiau mažiau viskas atsistoję į savo vėžes, padarysime ir didesnių atnaujinimų. Dėkui už pasiūlymą, kol kas jis nebus patvirtintas. Bus įgyvendinta. 5+ Transporto nekeis, nes jis buvo neseniai atkeistas atgal. Bandymų buvo. Dienos misijos jau yra, o paprastos misijos bus vos tik atsiradus naujam įgaliotiniui. Dėl papildomo pliuso už paimtą minimumą priimsiu ir įgyvendinsiu. 5+
 7. Labas vakaras dar kartą. Valanda, maždaug tiek laiko buvo laiko pildyti anketai. Pateko didžioji dalis. O nepatekusių klaidos buvo tokios: Anketos neredegavimas, nalogo turėjimas, teksto neparyškinimas ir dar pas vieną mačiau virš 3 klaidų, kurios padarytos dėka temų neskaitymo. Tai čia buvo pavienių asmenų klaidos. Bendros klaidelės buvo daromos struktūrose, tačiau jos nesukėlė niekam kliūčių patekti į antrąjį etapą, kuris vyks žaidime. Patekusieji: Deividas_Anyway Bronix_Gtacraft Ignas_Danke Eivis_Mega Robertas_Gang Domantas_Hardwell John_Heredity Sergej_Ivanov Jankis_Mantis Joe_Luciano Viena_Meile Rex_Diu Russell_Westbeast Jack_Skellington Taras_Kul Dominykas_Trol Winston_White Zedd_Swift Pateko Nepateko Atsisakė Apklausos vyks iki 2020-09-19. Dėl apklausos susisiekti galite su Brandon_James arba Mister_Bebr žaidime. Melavimas, jog patekote - nalogas.
 8. [2020-09-17] Nuo šiol norint gauti pliusus už pražaistas minutes su darbine išvaizda, turėsite priimti 5 iškvietimus. (Buvo 10 iškvietimų) Rangų sistemoje prirašyti papildomi reikalavimai, norint patekti į kitą rangą. Išrinktas naujas laikinas Įgaliotinis - @Mister_Bebr Visi pakeitimai įsigalioja iškart po šio pranešimo!
 9. Bus įgyvendinta. 5+ Pasiūlymas suteikė man idėjų ir minčių ateities pakeitimams. 5+
 10. Šioje temoje bus skelbiami Reporterių rekordai. Darbuotojai, kurie pagerins rekordus, gaus papildomų pliusų rangų sistemoje. Norint pagerinti ,,Daugiausiai pinigų (/dstatistika) per dieną uždirbęs darbuotojas" rekordą, reikia uždirbti bent 1,000,000€ daugiau, nei esamas rekordas. Norint pagerinti ,,Daugiausiai į darbo fondą (/dfondas) pinigų įdėjęs darbuotojas" rekordą, reikia į darbo fondą įdėti bent 5'000'000€ daugiau, nei esamas rekordas. Norint pagerinti ,,Daugiausiai kilometrų su darbine transporto priemone pravažiavęs darbuotojas" rekordą, reikia pravažiuoti bent 50km daugiau (nuotraukas galite daryti, kai pravažiuojate kas 50 kilometrų). Norint pagerinti ,,Daugiausiai iškvietimų priėmęs darbuotojas'' rekordą, reikia priimti bent 5 iškvietimais daugiau, nei esamas rekordas. Norint pagerinti ,,Daugiausiai minučių su darbine uniforma pražaidęs darbuotojas'' rekordą, reikia pražaisti bent 30 minučių daugiau, nei esamas rekordas. Norint pagerinti ,,Daugiausiai skelbimų nerestartuojant paskelbęs darbuotojas'' rekordą, reikia paskelbti bent 200 skelbimų daugiau, nei esamas rekordas. Pirmojo rekordininko reikalavimai, norint užfiksuoti pirmąjį rezultatą: 1. 50 iškvietimų. 2. 500 minučių su darbine. 3. 10 milijonų €. 4. 20 milijonų €. 5. 200 kilometrų. 6. 500 skelbimų. Bendrų rekordų reikalavimai, norint užfiksuoti pirmąjį rezultatą: 1. 50 milijonų. 2. 500 iškvietimų. Pagerinus rekordą, nuotrauką su įrodymais siųsti man - @Brandon_James į AŽ. Pagerinus savo rekordą į temą būsite įrašyti, bet atlygio negausite. Nuotraukos galioja 24 valandas. Visi rekordai pradėti fiksuoti nuo 2020-09-16. Tą pačią dieną negali būti pagerintas tas pats rekordas, t.y pirmas įvykdęs rekordo reikalavimus su kuo didesniais rezultatais ir pateikęs įrodymus, pelnys rekordą ir gaus prizą. Reporterių darbuotojų rekordai: 1. Daugiausiai iškvietimų priėmęs darbuotojas - @Dovydas_Kentas [66 iškvietimai] [2020-09-17] (Už pagerintą rekordą gausite 10+) 2. Daugiausiai minučių su darbine uniforma pražaidęs darbuotojas - (Už pagerintą rekordą gausite 10+) 3. Daugiausiai pinigų (/dstatistika) per dieną uždirbęs darbuotojas - @Bond_Alen [22.120.275 €] [2020-09-16] (Už pagerintą rekordą gausite 8+) 4. Daugiausiai į darbo fondą (/dfondas) pinigų įdėjęs darbuotojas - @Mister_Bebr [50.000.000 €] [2020-09-16] (Už pagerintą rekordą gausite 8+) 5. Daugiausiai kilometrų su darbine transporto priemone pravažiavęs darbuotojas - @Bond_Alen [442 km] [2020-09-18] (Už pagerintą rekordą gausite 8+) 6. Daugiausiai skelbimų nerestartuojant paskelbęs darbuotojas (skelbimai sau negalioja) - @Bond_Alen [800] [2020-09-18] (Už pagerintą rekordą gausite 10+) Reporterių darbo rekordai: 1. Daugiausiai surinkta pinigų iš paslaugų per dieną - [55.671.187 €] [2020-09-16] 2. Didžiausias priimtų iškvietimų skaičius per dieną -
 11. Reporteriai teikia ir paslaugas, kurias užsisakę, skelbimus įsigysite mažesne kaina. Paslaugų kainos: Darbui/klubui: 1 Savaitei - 2'500’000 € 1 Mėnesiui - 8'000‘000 € Asmeniui: 1 Savaitei - 2'000’000 € 1 Mėnesiui - 4'000‘000 € Priežastys, dėl kurių galite prarasti Reporterių paslaugas: • Nepagarba Reporteriams (Įžeidinėjimas, žeminimas); • Reporterių žudymas, apšaudymas, trukdymas darbui. INFO: Jei bet kuris darbuotojas ar klubo narys apšaudo, būsite pašalinti iš paslaugų ir gausite nalogą, nesvarbu, nors ir vienas nusižengia - ištraukiamas visas darbas ar klubas. Pinigai už jūsų klaidas nėra grąžinami. Užsisakę darbai: Ginklų prekeiviai (neribotai) Taksi 2 firma (neribotai) Užsisakę klubai: - Užsisakę asmenys: -
 12. Pasiūlymai reporteriams Ši tema skirta pasiūlymams reporterių darbui pagerinti bei mobilizuoti. Gali rašyti nebūtinai darbuotojai. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: 2. Idėja/pasiūlymas: 3. Kodėl idėja/pasiūlymas reikalingas: 4. Kuo tai pagerins ar pakeis reporterių darbą (argumentai privalomi, pliusai/minusai, kaip galvojate):
×
×
 • Sukurti naują...