Eiti į turinį

Assa_Sinn

Nariai
 • Turinio skaičius

  69
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

18 Dar nepasireiškė

1 Sekėjas

Apie Assa_Sinn

 • Rangas
  Pradedantysis

Paskutiniai profilio lankytojai

Paskutinių profilio lankytojų blokas yra išjungtas ir nerodomas kitiems nariams.

 1. Assa_Sinn

  Anglas_Minde

  Jūsų Vardas_Pavardė: Assa_Sinn Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Anglas_Minde Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): padarė 2x techninį atsijungimą. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Turi tik VIP. Įrodymai (BŪTINA): Abejose fotkėse įkelta kaip padaro techninius atsijungimus. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Negavo bano žaidime.
 2. 1 video žiūrėti nuo 9:35, matosi, kaip tyčia sukeli avariją. Gaila tik, kad pamiršau tau galų gale sudėti ita už sukeltą avariją ir važiavimą prieš eismą:) 2 video žiūrėti nuo 1:20, matosi kaip prie nicko yra ženkliukas, kad esc laikai:) Tai kaip ir abu /ita aiškūs? Verksmų nebėra? :)
 3. Žiūrėti nuo 9:35, puikiai matosi, kad ir staigiai atsukus kaip nesustoji prie STOP ženklo, kuris reikalauja sustoti, ir tik tada važiuoti:) Ai BTW, švyturėlius įsijungei tik po to, kai pažeidei:)
 4. Žiūrėti nuo 3:40. Puikiai matosi, kaip nesustoji prie stop ženklo:)
 5. Prašom :) Galit pradėt žiūrėt 7:50, per 20sec max įvyks tai ko tikisi mūsų papeikimo rašytojas :)
 6. Assa_Sinn

  Mikelandzelas_Maugis

  Jūsų Vardas_Pavardė: Assa_Sinn Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Mikelandzelas_Maugis Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): Bego ir atsijunge kai buvo sugautas. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: Neuzima jokiu pareigu. Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Nebuvo
×
×
 • Sukurti naują...