Eiti į turinį

Aurimas_Mostvila

Nariai
 • Turinio skaičius

  4.683
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Aurimas_Mostvila

 1. Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Mostvila Data: 2020-05-31 Kiek išviso turite gauti procentų: 4.1% Įrodymai (/dstatistika nuotrauka):
 2. Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Mostvila Data: 2020-05-30 Kiek išviso turite gauti procentų: 1.1% Įrodymai (/dstatistika nuotrauka):
 3. Tokia va ramūma

   

 4. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Koksas_Energy Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: F11 trumpalaikis INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: 0:03 lentelė Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:35 - 0:38 | 0:50 - 0:53 -1 forumo įspėjimą
 5. Daugiau informacijos ir kita: Facebook: https://www.facebook.com/DontBeJealous7 Discord: Aurimas#6037 Instagram: paskauree Snapchat: saulesdievas69 Skype: th3auryzz96 Steam: https://steamcommunity.com/id/goathe/ https://steamcommunity.com/id/Sineris/ PUBG Lite: Paskaure League of Legends: mostvila Youtube: Påskaure Twitter: Påskaure Twitch: Paskaure OSRS: Sanarys Valorant: Paskaure # 3759 https://streamers.lt/watch/paskaure Vardas? Aurimas Pravardė? Aurė, Mostvė ,Aurexas, Mostvila, būna dar kaip kada ir pavarde vadina. Amžius? 23 metai. Zodiako ženklas? Šaulys Kur gyveni? Vilnius Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosiu sportu ypač Futbolu ir Krepšiniu, nes tai yra mano mėgstamiausios sporto šakos, nors nesu jų lankęs per visa savo gyvenima, bet nuo mažens žaisdavau labai dažnai su draugais arba pats vienas. Galim dar ir priskirti Tinklinį kurį labiau mėgstu žaisti, negu juo domėtis. Kariuomenė Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai kur nors varau, pavyždžiui pas drauga/draugus, pabūt pakimarint. Jei geras oras varom tinklinio pažaist arba krepšinio, maudytis, pasivažinėt. Šiaip ištikrųjų daug ką veikiu savaitgaliais nemėgstu vienas namie sedėt, nes tikrai atsibosta viskas per pati namie, tai tikrai norisi kur nors išlekt, nosi iškišt į lauka, kaip sakoma. Kiek laiko žaidi serveryje? 3 metus Ar ilgai žaidi SA-MP? 9 metus Kokius filmus mėgsti? Veiksmo, Komedijos, Trileris, Fantastiškus ir taip toliau. Bet dažniausiai serialus žiūriu. Kokios muzikos klausai? Repas, Pop, RnB, Bass, Rusiškos muzikos ir taip toliau. Mėgstamiausias sportas? Futbolas, Krepšinis, dar ir Tinklinis. Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker. Kas yra tavo autoritetas? Tėvai bei Brolis. Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Labai gera chebryte čia žaidžia, linksma čia, bei administracija puiki neturiu prie ko prisikibaninti. Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Katė jos vardas Gata, šiais metais suėjo 2 metai jai Turi brolių, seserų? Turiu brolį kuriam 25 metai, jo vardas Edgaras taip pat gyvena Vilniuje. Koks tavo gyvenimo tikslas? Turėtį šeima - žmona, 2 vaikus, nuosava namą, mašiną, namą/būtą ir versliuką kokį. Kokie tavo privalumai? 1. Labai draugiškas. 2. Užjaučiantis. 3. Žiauriai bendraujantis. 4. Sąžiningas. 5. Puanktuolus. Kokie tavo trūkumai? 1. Biškutėlį tinginys. 2. Greitai supykstu, bet ir greitai atleidžiu. Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
×
×
 • Sukurti naują...