Eiti į turinį

Aurimas_Mostvila

Nariai
  • Turinio skaičius

    6.086
  • Prisijungė

  • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Aurimas_Mostvila

  1. Susirink daug mod'u ir tada postink bei kurk tema, o ne radęs vienam puslapį daug skinų ir skelbt.. Čia vapšie free postinimas gaunasi, turėtum įspėjim gaut.
  2. Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Enris_Zyle Kokią taisyklę žaidėjas pažeidė?: Draudžiama /gydyti už mafijos/gaujos zonos per karą - 1 mėn Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne Papildau, va ss, kad zona užpulta buvo:
  3. Čia galite kelti viską kas susiją su "Immortal" Mafia
  4. Daugiau informacijos ir kita: Facebook: https://www.facebook.com/DontBeJealous7 Instagram: paskauree Snapchat: saulesdievas69 Skype: th3auryzz96 Discord: Paskaure #7560 Steam: https://steamcommunity.com/id/No17A/ https://steamcommunity.com/profiles/76561198967815539/ PUBG Lite / PUBG : Paskaure League of Legends: EUW: Mostv3xo [Level 192] | EUNE: LaTiTuDeE4300 [Level 18] Youtube: Påskaure / Goathe Twitter: Påskaure Twitch: Paskaure OSRS: Paskauree Valorant: Paskaure #7560 | Paskaur3 #3698 Vardas? Aurimas Pravardė? Aurė, Mostvė ,Aurexas, Mostvila, būna dar kaip kada ir pavarde vadina. Amžius? 24 metai. Zodiako ženklas? Šaulys Kur gyveni? Vilnius Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosiu sportu ypač Futbolu ir Krepšiniu, nes tai yra mano mėgstamiausios sporto šakos, nors nesu jų lankęs per visa savo gyvenima, bet nuo mažens žaisdavau labai dažnai su draugais arba pats vienas. Galim dar ir priskirti Tinklinį kurį labiau mėgstu žaisti, negu juo domėtis. Kariuomenė Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai kur nors varau, pavyždžiui pas drauga/draugus, pabūt pakimarint. Jei geras oras varom tinklinio pažaist arba krepšinio, maudytis, pasivažinėt. Šiaip ištikrųjų daug ką veikiu savaitgaliais nemėgstu vienas namie sedėt, nes tikrai atsibosta viskas per pati namie, tai tikrai norisi kur nors išlekt, nosi iškišt į lauka, kaip sakoma. Kiek laiko žaidi serveryje? 5 metus Ar ilgai žaidi SA-MP? 10 metus Kokius filmus mėgsti? Veiksmo, Komedijos, Trileris, Fantastiškus ir taip toliau. Bet dažniausiai serialus žiūriu. Kokios muzikos klausai? Repas, Pop, RnB, Bass, Rusiškos ir taip toliau. Mėgstamiausias sportas? Futbolas, Krepšinis, dar ir Tinklinis. Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker. Kas yra tavo autoritetas? Tėvai bei Brolis. Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Labai gera chebryte čia žaidžia, linksma čia, bei administracija puiki neturiu prie ko prisikibaninti. Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Turiu pakankamai. Turi brolių, seserų? Turiu brolį kuriam 25 metai, jo vardas Edgaras taip pat gyvena Vilniuje. Koks tavo gyvenimo tikslas? Turėtį šeima - žmona, 2 vaikus, mašiną, nuosava namą/būtą ir versliuką kokį. Kokie tavo privalumai? 1. Labai draugiškas. 2. Užjaučiantis. 3. Žiauriai bendraujantis. 4. Sąžiningas. 5. Puanktuolus. Kokie tavo trūkumai? 1. Biškutėlį tinginys. 2. Greitai supykstu, bet ir greitai atleidžiu. Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
×
×
  • Sukurti naują...