Eiti į turinį

Aurimas_Mostvila

Nariai
 • Turinio skaičius

  4.149
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Aurimas_Mostvila

 1. Atsakau už draugą. 0:03-0:05 nelipo kulkos dėl pavargimo animacijos, toliau vapšie nesimato iš kur šaudo Seydou ir Bratz.
 2. Atsakau už draugą. 0:03-0:05 nelipo kulkos dėl pavargimo animacijos, toliau vapšie nesimato iš kur šaudo Seydou ir Bratz. ŪKitą karta nors pasuk pelyte ir parodyk iš kur šaudo tie randomai)
 3. Vardas_Pavardė žaidime: Aurimas_Mostvila Data: 2020-02-16 Kiek išviso turite gauti procentų: 2,4% Įrodymai (/dstatistika):
 4. Vardas_Pavardė žaidime. @Priepat_Maxima Priežastis dėl ko gavote (nesuprantamai parašytų neskaitysime). Cheat Įrodymai (nuotraukos). Kas jus užbanino? @Tonis_Sopra Pildau už draugą.
 5. "Kadaise po lengvo kariuko darėmės valgyti "The Ballas" interjere"
 6. Prisidėdu prie pagyrimo, šaunus administratorius !
 7. Jūsų Vardas_Pavarde ?: Aurimas_Mostvila Kiek laiko išdirbote ?: 11dienų beveik Kodėl palikote darbą ?: Prisižaidžiau biškuti su cleo čytais Kas patiko/nepatiko darbe ?: Viskas patiko, neturiu nusiskundimu Atsiliepimai apie kolegas: @Ruge_Alecante Šauni įgaliotinė, labai gera Mamytė man buvai šito tikrai nepamiršiu. Jei reikės patarimų kažkada vėl, parašyk PM lauksiu @Martynas__Kuku Laikyk kardana Swatuose @Edas_Untitle Linksmas čiuvakėlis, kažkada vėl buginsim NRG-500 į bazė @Albertikas_Smailitis Senyzai laikyk kietą, kažkada dar susitiksim teisėsaugoje pastumsim dura @John_Elegy Dirbk dirbk siek Swatuose maximumo kiek tik gali bičiuli @Rokas_Ziper @Johnson_Wade Ačiū Jums už suteiktą šansą dirbti S.WA.T būryje - šaunuoliai @Lumuxxas_Heat @Ernis_Lsd @Marka_Fierro @Erlas_Music @Vycka_Kentas @Dzeraldas_Kingas @Dominykas_Greenas @Deividas_Sakalauskas @Ryzas_Begesintuvo @Son_Goku @Spartak_Artak @Aine_Double @Aurys_Geruls @Laurynas_Nyshtiak @Red_Blood @Domas_Strong @Extreme_Wind @Baltas_Deimantas @Mantas_Vansevicius @Donce_Quattro @Mantve_Double @Nojus_Dyzel @Elrojus_Gamer @Valdas_Blades @Lauris_Jojoj LINKIŲ DIDŽIAUSIOS SĖKMĖS TIEK ŽAIDIME TIEK GYVENIME, PAMINĖJAU ABSOLIUČIAI VISUS NEPAMIRŠAU NEI VIENO IR NEPAMIRŠIU !!! ❤️HUG❤️ LOVE❤️
 8. Šakės kaip nuskriaudėt TRV - aš tiesiog apakęs :O Karočia kas norės širdelės pribėgsit tarnai.
 9. Daugiau informacijos ir kita: Facebook: https://www.facebook.com/DontBeJealous7 Discord: Paskaure#6037 Instagram: paskauree Snapchat: saulesdievas69 Skype: th3auryzz96 Steam: https://steamcommunity.com/id/Sineris https://steamcommunity.com/id/No17Alive PUBG Lite: Paskaure League of Legends: Påskaure Youtube: Påskaure Twitter: Påskaure Twitch: Paskaure Vardas? Aurimas Pravardė? Aurė, Mostvė,Aurioxas, būna dar kaip kada ir pavarde vadina. Amžius? 23 metai. Zodiako ženklas? Šaulys Kur gyveni? Vilnius Kuo mėgsti domėtis, gal kokius būrelius lankai? Domiuosiu sportu ypač Futbolu ir Krepšiniu, nes tai yra mano mėgstamiausios sporto šakos, nors nesu jų lankęs per visa savo gyvenima, bet nuo mažens žaisdavau labai dažnai su draugais arba pats vienas. Galim dar ir priskirti Tinklinį kurį labiau mėgstu žaisti, negu juo domėtis. Kariuomenė Ką veiki laisvalaikiu? Dažniausiai kur nors varau, pavyždžiui pas drauga/draugus, pabūt pakimarint. Jei geras oras varom tinklinio pažaist arba krepšinio, maudytis, pasivažinėt. Šiaip ištikrųjų daug ką veikiu savaitgaliais nemėgstu vienas namie sedėt, nes tikrai atsibosta viskas per pati namie, tai tikrai norisi kur nors išlekt, nosi iškišt į lauka, kaip sakoma. Kiek laiko žaidi serveryje? 3 metus Ar ilgai žaidi SA-MP? 9 metus Kokius filmus mėgsti? Veiksmo, Komedijos, Trileris, Fantastiškus ir taip toliau. Bet dažniausiai serialus žiūriu. Kokios muzikos klausai? Repas, Pop, RnB, Bass, Rusiškos muzikos ir taip toliau. Mėgstamiausias sportas? Futbolas, Krepšinis, dar ir Tinklinis. Mėgstamiausias aktorius/ė? Paul Walker. Kas yra tavo autoritetas? Tėvai bei Brolis. Kodėl žaidi būtent šiame serveryje? Labai gera chebryte čia žaidžia, linksma čia, bei administracija puiki neturiu prie ko prisikibaninti. Ar turi augintinį? Jei taip, kokį? Įkelk jo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!) Katė jos vardas Gata, šiais metais suėjo 2 metai jai Turi brolių, seserų? Turiu brolį kuriam 25 metai, jo vardas Edgaras taip pat gyvena Vilniuje. Koks tavo gyvenimo tikslas? Turėtį šeima - žmona, 2 vaikus, nuosava namą, mašiną, namą/būtą ir versliuką kokį. Kokie tavo privalumai? 1. Labai draugiškas. 2. Užjaučiantis. 3. Žiauriai bendraujantis. 4. Sąžiningas. 5. Puanktuolus. Kokie tavo trūkumai? 1. Biškutėlį tinginys. 2. Greitai supykstu, bet ir greitai atleidžiu. Įkelk savo nuotrauką (juk visiems įdomu pamatyti!)
×
×
 • Sukurti naują...