Eiti į turinį

Capri_Erua

Nariai
 • Turinio skaičius

  3.439
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Viskas, ką parašė Capri_Erua

 1. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Eizvokas_Eizvokass Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 7 sekundės iki 15 sekundės nelimpa 7 kulkos.
 2. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Rocky_Corres Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 10 sekundės iki 16 sekundės nelimpa 6 kulkos.
 3. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Zero_Mix Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 33 sekundės iki 39 sekundės nelimpa 11 kulkų.
 4. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Gang_Tropec Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 1:00 iki 1:04 nelimpa 4 kulkos. P.s Manau už šita paskyra žaidė Jefro_Grand kuris yra užpildęs į anti-cheat pareigas gali sutikrint.
 5. Prisidėdu prie pagyrimo, šaunus administratorius !
 6. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Zero_Mix Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: NE Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: TAIP Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Ar cheatino veiksmo metu?: TAIP Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo 3 sekundės iki 8 sekundės nelipo 3 kulkos, toliau nuo 13 sekundės iki 15 sekundės 2 kulkas sugėrė iš trijų.
 7. Na jau toks atmazas tikrai nepadės, naudoji modifikacija kurį yra uždrausta ;) Labanaktis.
 8. Prisidėdu prie pagyrimo, šaunus administratorius !
 9. Prisidėdu prie pagyrimo, šaunus administratorius !
×
×
 • Sukurti naują...