Eiti į turinį

Airidas_Krc

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.867
 • Prisijungė

Reputacija

5.476 Elitas

Apie Airidas_Krc

 • Rangas
  † You don't deserve me †

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  NGPT

Paskutiniai profilio lankytojai

19.696 profilio peržiūros(-ų)
 1. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Nike_Eisma Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Cbug 3x Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Yra video 17 sek. Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 00:03 - 00:08 1x cbug. 00:09 - 00:12 2x cbug. 00:14 - 00:18 3x cbug.
 2. Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Martynas_Nomercy Kokią taisyklę žaidėjas pažeidė?: Grįžimas. Būdamas zonoj iš jos išbėga, vartoja, šaudo priešininkus ir grįžęs į zoną, toliau šaudo. Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Yra video gale. Video pradžioje matosi, kad vartoja būdamas už zonos. 3 sek šaudo į priešininkus būdamas už zonos. 9 sek vėl pavartoja ir grįžęs į zoną šaudo priešininkus. Kad buvo prieš tai zonoje, įrodo tas, kad rašo apie hp (buvo tiek ir tiek.) jeigu nebūtų buvęs įžengęs visiškai į zoną, tada rašytu, kad įžengė į zoną su tiek ir tiek hp, be (buvo) Pildau: O tu gal šhulei palengvinta programą turėjai, kad žaisdamas nuo 2013 metų, vis dar neįsimini, kad ten balkonų zoną, o ne laiptų ;dddddd Jeigu kalbame apie klaidas, tai katras čia jų daugiau padarė? "D" raidžių daugiau negu proto. Išgerk vaistų, kad atmintis pagerėtu tau "laiptų" zoną tu ;d Neprakaituok tu taip, eik geineriuką susiplak ežiuk "laiptas" tu :DDDDD šiaip tai žmonės keičiasi Martynai laikui bėgant, o tu koks būvai, toks ir likai, jeigu net per 6 metus negali atskirti dviejų zonų pavadinimų, tai ką jau ir kalbėti su tavimi
 3. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Kaimo_Banditas Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Video gale Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video. Dar gale video matosi, kai nušoko tada tik nukrito kelios hp.
×
×
 • Sukurti naują...