Eiti į turinį

Airidas_Krc

Nariai
 • Turinio skaičius

  1.809
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

5.225 Elitas

Apie Airidas_Krc

 • Rangas
  † LETS FIGHT †

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras

Žaidėjo informacija

 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio

Kontaktai

 • Tinklalapis
  www.sargass.tk

Paskutiniai profilio lankytojai

18.257 profilio peržiūros(-ų)
 1. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Kenneth_Smith Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Wh Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: 16-17sek Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Video pradžioj parodau /begliai sąraša, jis nėra niekam uždėjas. Toliau matosi, kaip į jį pradeda šaudyti per 20 atstumo. 0:08 sekundėi, matosi pats žaidėjas kuris šaudė, bet ne jo nickname. 0:12 jau uždėjo bėgos statusa nematytamas nick (/begliai parašiau matosi). Panaši situacija:
 2. 1. Jūsų Vardas Pavardė žaidime: Airidas_Krc 2. Nusižengusio darbuotojo Vardas_Pavardė: @Martin_Garrix 3. Kokį pažeidimą padarė darbuotojas?: Free star, ypač už išlipimą, nors pats sušaudė mašina. 4. Nuotraukos/video įrodančios pareigūno pažeidimą (PRIVALOMA): Papildau: Nematau, kad būčiau iššovęs kulkos.
 3. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Paulius_Vitka Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv, galbūt aim/spread Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: 14 sek Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Nuo pradžios iki 0:03 nelimpa, bet ten turbūt susibuginus mašina. Toliau matosi kitą mašina, kuri jam negalėjo bugintis, nes jis ją peršoko ir pasinaudojo, kad peršokti per tvorą. 0:19 iki video galo, sulesa į beganti 3/3 per normalų atstumą. Pildau: Dviveidi? Kas čia prieš mane visada kariauja, daužo ten ir tikiesi, kad nieko nedarysiu ir po to ateisiu tau padėti, jeigu pasiimsi valdžia? Nežinau, nežinau, paklausk ir pasižiūrėk pirma savo draugelius quick su nomerciu. Ne aš pradėjau, o jie. Jeigu kaziolina mane, gaus atgal. Prieš tave nieko neturiu, bet pats pradėjai prieš mane kariauti @Pukiz_Lost
 4. Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Party_Human Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Aim Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Ne Žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: /info lentelė: Video gale Ar cheatino veiksmo metu?: Taip Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:00 - 0:13 aimas, neprašauna nei kulkos. 0:16 - 0:22 aimas irgi, neprašauna į beganti.
 5. Airidas_Krc

  Karolis_Kudelis

  Jūsų Vardas_Pavardė: Airidas_Krc Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Karolis_Kudelis Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): *Pastovus kenkimas direktoriams (kenkia daugiau nei vieną kartą admin komandomis, kenkia keliems direktoriams) - 6 mėn. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čia: random Įrodymai (BŪTINA): Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne Ta pati situacija:
×
×
 • Sukurti naują...