Eiti į turinį

Bob_Marli

Cheaterių gaudytojai
 • Turinio skaičius

  842
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1.551 Žvaigždė

Apie Bob_Marli

 • Rangas
  $---^---$

Profilio informacija

 • Lytis
  Vyras
 • Vieta
  Kedainiai

Žaidėjo informacija

 • XP
  /xp Bob_Marli
 • VIP
  Yra
 • Adminas
  3 lygio
 • Darbas
  T.R.V ♡
 • Namas
  /maph Bob_Marli
 • Tr. priemonės
  Duneride

Paskutiniai profilio lankytojai

2.251 profilio peržiūros(-ų)
 1. 0:00 - 0:13 ; 0:15 - 0:20 ; 0:26 - 0:32
 2. Tai wtf? Kaip man jų nepriimt? :D Jeigu jie ateina į atranką ir viską moką apie TRV, tai ko man reikia ;D, visi esam lygus :D Aš neklausiu ką iš kur reikia vežti, nes čia yra gan durni klausimai, bet tokių žmonių tikrai būna, jog pasitaiko, man svarbiausia, kad žmogus mokėtu darbo taisykles.
 3. Sveiki, šiandiena susidūriau su tokia situacija. Vienas narkotikų prekeivių darbuotojas norėjo užsisakyti narkotinių medžiagų tuo metu, kai aš buvau AFK, tad negalėjo. Mano pasiūlymas būtu toks: Automatizuoti užsakymus. PVZ:. Narkotikų prekeivių darbuotojas norintis užsisakyti narkotikų galėtu parašyti /uzsakymas ir jam išmestų lentelę su pasirinkimais: PVZ: Kokainas Heroinas Žolė Visko po truputi Narkotikų prekeivis pasirenka tam tikrą narkotikų rūšį pvz: Žolę Tada jam išmeta lentelę kurioje turėtu rašyti žolės kainą už tam tikrą vienetą ir įvesti kiekį kurį jis norėtu užsisakyti pvz: Žolės 100k - 2m Kiek norėsite užsisakyti 200k Sistema suskaičiuotu sumą, pagal parašytą kiekį ir atskaičiuotu iš žaidėjo pinigus O T.R.V. valdžia prisijungusi į žaidimą galėtu parašyti /uzsakymai ir patvirtinti tam tikrą užsakymą, tada automatiškai pinigai įsidėtu į fondą ir prasidėtu visas vežimas.
 4. Šioje temoje kiekvieną dieną apžvelgsime darbo dienos statistiką ir suteiksime aktyviausiems dienos darbuotojams papildomų pliusų. INFORMACIJA ĮGALIOTINIAMS: Įgaliotiniai privalo paskirtą dienos ataskaitą parašyti per 24 valandas Jeigu negalite parašyti dienos ataskaitos jums paskirta dieną galite susitarti su kitu įgaliotiniu arba parašyti man į až. Treniruočių, eventų, teisių patikrinimo ataskaitos rašomos prie „Papildoma veikla“. Rašant treniruotės ataskaitą, turite įkelti nuotraukas į „Spoilerį“ su darbuotojais, dalyvavusiais treniruotėje prieš ir po. Aktyviausias ir daugiausiai nuvežęs krovinių gaus po pliusą (pliusai gale savaitės surašomi). Pirmadienis - Dark_Troops Antradienis - Dark_Troops Trečiadienis - Roman_Pearce Ketvirtadienis - Roman_Pearce Penktadienis - Jack_Skellington Šeštadienis - Jack_Skellington Sekmadienis - Laurynoska Atv ATASKAITOS STRUKTŪRA Diena YYYY-MM-DD Aktyviausi darbuotojai (su darbine apranga): 1. 2. 3. Daugiausiai krovinių nuvežė 1. 2. 3. ________________________________________________________________________________ Iš viso nuvežta krovinių: (krovinių skaičius) ________________________________________________________________________________ Uždirbta pinigų: (uždirbtų pinigų suma) ________________________________________________________________________________ Papildoma veikla: (eventas, treniruotė, teisių patikrinimas) ________________________________________________________________________________ Pateko: ________________________________________________________________________________ Išmesti: ________________________________________________________________________________ Paliko: ________________________________________________________________________________
×
×
 • Sukurti naują...