Eiti į turinį

Dominykas_Trol

Nariai
 • Turinio skaičius

  428
 • Prisijungė

Pranešimai parašė Dominykas_Trol


 1. Sekmadienis, 2019-10-13

   

   

  Daugiausiai pražaidė minučių su darbine uniforma:

   

  1. Vakrukno_Brolis (823)
  2. Mediku_Baime (441)
  3. Nedas_Kisteris (392)

   

  Daugiausiai priėmė iškvietimų:

   

  1. Mediku_Baime (170)
  2. Rencis_Samp (118)
  3. Mind_Feak (106)

   

  Daugiausiai pagydymų surinko:

   

  1. Mediku_Baime (175)
  2. Rencis_Samp (117)
  3. Gytis_Poker (100)

   

  Pateko:

   

  -

   

  Darbą paliko/išmetė:

   

  -

   

  Bendras medikų paimtų iškvietimų skaičius

   

  839

   

  Bendras medikų paimtų pagydymų skaičius

   

  924

   

  Bendras dienos pelnas (iš paslaugų teikimo):

   

  3.845.000

  • Ačiū 1

 2. prieš 20 valandas(-ų), The_Nailas rašė:

  Anketa:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: The_Nailas

  2. Asmuo kuris turi gauti nalogą Vardas_Pavardė: Megstantis_Bananus

  3. Už ką jis turėtų būti įdėtas į nalogą: Saudymas i medika

  4. /info lentelė (nebūtina jei bedarbis): https://imgur.com/wCLlMqk

  5. Nusižengimo įrodymai (SS/video):

   https://imgur.com/YBKtjXp

  https://imgur.com/iGriebb

  https://imgur.com/5RjuLU4

  Atmesta dėl taisyklių nesilaikimo


 3. prieš 7 minutes(-ių), Valis_Samp rašė:

  Jūsų Vardas_Pavarde ?: Valis_Samp

   

  Kiek laiko išdirbote ?: nuo 2019-01-11 iki 2019-10-08

   

  Kodėl palikote darbą ?: per ilgai ir taip jau čia esu.

   

  Kas patiko/nepatiko darbe ?: galit sakyti ką norit, bet Medikai yra best darbas visam sarg'e ir jokių blogų atsiliepimų neturiu ir neturėsiu. Apie Medikus tik gerai arba nieko!

   

  Atsiliepimai apie kolegas:

   

  Sveiki Medikai. Oj turiu daug ko pasakyti apie šį darbą, juk čia išbuvau beveik 9 mėnesius, bet neišsiplėsiu. Per šį laikotarpį sutikau labai daug žmonių, kuriuos įsiminsiu ilgai, o su kai kuriais net išliksim draugais (tikiuosi amžinai xd). Galiu tikrai pasakyti, kad kol aš buvau, tai Medikų kolektyvas serveryje buvo geriausias iš geriausių. Tikrai prisimenu daug šiltų ir smagių akimirkų, net ašara gali išriedėti. Taip pat prie to noriu ir atsiprašyti visų, kuriems sukėliau blogas emocijas, tikrai to nenorėjau, tikiuosi atleisit. Deja, negalėsiu visiems parašyti atsiliepimų, nes užtrukčiau labai ilgai (atsiprašau), bet jeigu labai norit, tai parašykit į až, paredaguosiu temą. Na, tai pradedam!

   

  @Bart_Simpson – tikrai pradėsiu nuo tavęs, nes jeigu nebūtų tavęs, tai nebūtų ir manęs. Visų pirma, tai didelis, storas AČIŪ, kad prastūmei iki direktoriaus posto, nebūčiau jo pasiekęs be tavo pagalbos. Tikrai esi geriausias mano draugas su kuriuo, tikiuosi, galėsiu bendrauti visą gyvenimą. Manau, kad su mūsų valdimu, tikrai nukreipėm visą Medikų darbą tinkama linkme. Taip pat, dar kartą noriu atsiprašyti, kad dėl mano klaidos teko aiškinti su DPKT dėl neaktyvumų, šitas įvykis tikrai mums abiem truputi nervų suėdė, bet svarbu, kad išsisukom :D Nu žodžiu, ryt susitiksim mokykloj.

   

  @Marius_Golden (Auksinis berniukas :D) – o apie tave, tai tikrai turiu daug ko pasakyt… net nežinau nuo ko pradėti… manau pradėsiu nuo pradžių. Pamenu, kaip prieš mano organizuojamą atranką, Edas man parašė per Messenger, kad ateis tipo du jo draugeliai ir tipo aš juos turėsiu apklausti (būtent aš, o ne kažkas kitkas). Iš pradžių tai buvau pamiršęs jų nick’us ir žiauriai tingėjau aiškintis, kurie čia yra. Bet Edas jau piktai pradėjo rašyti, kodėl aš jų neapklausinėjų ir aš jau susierzines pradėjau juos apklausinėti, ir vienas iš tų draugelių buvai tu, Mariau. Sugebėjai padaryti dvi klaidas, vos viena tavo klaida ir mano gyvenimas būtų buvęs kitoks (ojojoj, lemtis tikrai sugebėjo pažaisti). Po atrankos mes nelabai bendravom, tiesiog toks jausmas buvo, kad tu kaip ir prastumtas į Medikus (nors aš čia vpš nuo pat pradžių prastumtas esu). Paskui, kai reikėjo rinkti įgaliotinį, Edas iškart siūlė tave, o aš su tuo jausmu, prastumimo, nebuvau labai patenkintas. Pasikonsultavęs su Klaidu ir išgirdęs gerą argumentą iš Edo, kad dalinsi dosnias premijas, iškart sustikau, kad gautum įgaliotinį (neįsižeisk xd). Tikrai nesigailiu to sprendimo, čia jau tikrai aišku. Po Edo atsistatydinimo iš pavaduotojo pareigų, paėmiau tave kaip įpėdiniu į direktoriaus sostą (dar vienas žiauriai geras mano sprendimas). Buvai geriausiai savo pareigas vykdantis pavaduotojas, mano kadencijoj, todėl tikrai nusipelnai Ligoninės vadovo pareigų. Pamenu, kai perleidau tau direktoriaus pareigas, tu per Discordą labai apsidžiaugiai ir pradėjai man dėkoti, o aš net nežinojau ką tau atsakyti, tad sakau dabar – tu tikrai nusipelnai tų pareigų ir neįsivaizduoju, kad kas kitas galėtų jas užimti, tikrai turėjai ir turi mano pasitikėjimą. Tikrai esi fainas žmogus su kuriuo, manau, galiu kalbėti apie bet ką. Esi vienas mėgstamiausių ir svarbiausių žmonių man, ir patikėk tokių žmonių nėra tiek daug. Man tikrai smagu rašinėtis su tavim kai tu arba aš esam kokiam tūse, taip pat patinka random selfiukais dalintis :D Aš niekad neįsivaizdavau, kad galėčiau susitikti su kažkuo iš žaidimo real life. Tikrai tada praleidom gerą laiką ir buvo sunku skirtis, bet svarbu, kad susitiksim tikrai dar ne kartą. Kitas susitikimas pagal planus tikrai ne už ilgo ;D . Tad pabaigsiu patarimu, laikyk direktorių iki tada kai jis nusibos, nes mažėjant direktoriaus motyvacijai, lėtėja ir darbo apsukos. Didžiausios sėkmės!

   

  @Klaidas_Van – esi pirmasis mano pavaduotojas, ir tikrai nesigailiu, kad tau jį daviau, nes praleidom labai gerą laiką. Dabar galvojant ohoho kiek padarėm per gan trumpą laiką. Aišku svarbiausias žygdarbis yra repų bazės užėmimas, dėl kurio turėjom aiškinti Edui :D . Bet būtent po užėmimo, aš ir nusprendžiau, kad tau duosiu pavaduotoją, nes pamačiau koks šaunus žmogus tu esi. Na ir aišku į atminty įsirėžė kovojimas dėl nalogo nuėmimo. Sugebėjom išjudinti visą serverį su protestu :D . Darydami tokius darbus, mes suvienijom Medikų kolektyvą ir tapom visi labai artimi. Visada jausiu nostalgiją pagalvojus apie mūsų žygius. Dabar man labai gaila, kad retai kada pasikalbam, tikiuosi, kad tikrai ateity bendrausim daug dažniau. Tu, kaip ir Marius, esi vienas svarbiausių ir mėgstamiausių žmonių man. Tu pirmas žmogus sarg’e su kuriuo galėjau pakalbėti nuoširdžiai ir apie bet ką. Tikrai sieksiu, kad susitiktume real life ir, jei ką, mano planuose, kad tai atsitiks gan greitai ;D . Laukiu nesulaukiu susitikimo :) .

   

  @Dominykas_Trol – noriu pradėti nuo atsiprašymo, jeigu turi kokių nors neigiamų jausmų mano linkme. Žinau, kartais nesutabdavo mūsų nuomonės, bet nenoriu, kad būtų kokių bad fealings. Tikrai būdavo smagu su tavim pabendrauti, pavzdžiui pakalbėt apie maistą :D . Kai dar buvai įgaliotinis ir kai dirbdavai tik tu vienas tą laikotarpį, mes su Marium tipo užkrovėm tau daug darbo. Tad noriu pasakyti, kad tie trys akcijos, viena trefkė ir 20 mini event buvo tik juokai, mums tiesiog patikdavo kaip tu erziniesi xd Linkiu tau paimti direktorių ir pratęsti Medikų istoriją. Greitai susitiksim real life ;) . Didžiausios sėkmės!

   

  @Nedas_Net – buvai įgaliotiniu, kai aš buvau paprastu darbuotoju (prisimenu tada tave kaip tarpininką :D ), paskui buvai įgaliotiniu pas mane. Man patikdavo paprikolinti Discorde su tavim. Ypač prisimenu, kaip tu apklausinėjai, po atrankos forume, žmones, nors net nebuvai mediku :D Tada tikrai labai padėjai, nes negalėjau pakalbėt ne kosidamas xd. Apie tave mano atsiliepimai tik geri. Sėkmės! :)

   

  @Aldass_Macius (Pyragių kepėjas :D)žinau, iš pradžių tikriausiai tave erzinau, nes prisikabinėdavau prie tavęs. Atsiprašau, tada buvau dar nepatyręs valdžios pareigose xd . Dabar mūsų santykiai, mano nuomone, yra visai neblogi ir tikiuosi ir toliau tokie liks. Linkiu toliau būti Mediku, nes esi tikras senbuvis, be kurio aš šio darbo neįsivaizduoju.

   

  @Olia_Petrovicsusipažinom atsitiktinai, kai gavau pavaduotoją (reiškias 2019-02-27 lygtais), bet pažiūrėk kur tas atsitiktinumas mus nuvedė. Kai tave pakviečiau tapti medike, manau, abu nesitikėjom, kad tiek ilgai išbūsi. Pas mane gavai kvalifikatorės pareigas, kurios tu nusipelniai. Buvo smagu su tavim pakalbėti. Tikiuosi toliau siūsim vienas kitam streakus, bet manau aš dar ne kartą juos supisių xd SR. Ir šita foto tarp kitko ;D :

  Spoileris
   
   
   
   
    Parodyti paslėptą turinį

  e5308646a90e285ee071d27dec2f25e7291.PNG

   

  @Veronica_Rawr / @Veronica_Rawwr – tu dar viena draugė, su kuria renku streakus :D Tikrai buvo smagu kartu. Dabar tu palikai tik viena iš mano paskirtų kvalifikatorių ir žinok, dabar esi geriausia ir darbsčiausia kvalifikatorė. Ir žinok, kad turi visus šansus bet kada gauti įgaliotinės postą, tau tik reikia pradėti kalbėti per Discordą, bet jeigu tu nenori kalbėti, tai nesigraužk. Mano nuomone esi viena svarbiausių Medikų darbo dalis, ir priskiriu tave prie valdžios. Linkiu, kad ir toliau būtum šauni kvalifikatorė ir Medikų kolektyvo narė.

   

  @Laura_Andersonbuvai tikrai gera darbuotoja, su kuria smagiai bendravom. Su kvalifikatorės pareigom susitvarkiai puikiai, net kai Dominykas pasiūlė padaryti taip, kad vienas iš darbuotojų galėtų valdyti kvalifikacijos temą, tai pirma mintis buvo apie tave. Linku sėkmės :)

   

  @Kalduns_Veza – na tau tai palinkėsiu dešimtukukų iš chemijos, fizikos ir biologijos, bet šį kart paimk juos be mano pagalbos, ok? ok. ;D

   

  @Mantuxx_Downhiller – man labai gaila, kad nepasiekiai valdžios, bet tikiuosi nenuleisi rankų ir vis tiek kažkada galėsi tapti direktorium. Esi tikrai darbštus žmogus, tad tikrai tau tai bus lengva. Didžiausios sėkmės!

   

  @Nojus_Harden – kaip aš galiu tavęs nepaminėti? :D Buvai pirmas žmogus, kuriam norėjau duoti pavaduotojo pareigas, kai gaučiau direktorių. Tikrai prisimenu laikus, kai kalbėdavomės Discorde apie Edą ir kitus dalykus (bet to, kiek dabar mąstau, mano nuomonė apie Edą, kai nebesam kartu valdžioj, tikrai pasikeitė xd, jis tikrai nėra toks jau prastas žmogus, kaip galėjai susidaryti nuomonę xd). Linku sėkmės gyvenime :)

   

  @Hubis_Bmw / @Mafia_Shadow – ačiū už įgaliotini ir sorry, kad nebežaidžiam mc ant ten to mapp’o. Suradau kitą serverį, kuriame žaidžiam su Marium, tikriausiai ir tu kitą suradai. Ir aš dabar mąstau, kad jeigu nebūtum nupises tą kartą įgaliotinį nuo manęs, aš nebūčiau tiek pasiekęs dabar. Nors vis dar jaučiu prastus jausmus apie tą kartą xd . Sėkmės Minecraft’e xd

   

  @Nedas_Kisteris ir @Vakrukno_Brolis - labai gaila, kad jau nebepažystų jūsų. Linkiu abiem sėkmės įgaliotinio poste.

   

   

   

  Te Medikų angelas jus sergi:

   

  Spoileris
   
   
   
   
    Parodyti paslėptą turinį

  8559424f0f557ad8e44c0f31b2db7ff9569.PNG

  #MesUžMedikus

  Gaila kad palieki žinok. Šiaip aš ir neįsižeisdavau, nes žinojau, jog juokaujat su Marium, bet vistiek būdavo linksma. Būdavo momentų, kai šiek tiek susierzindavau rimtai, bet galų gale visi če esam draugaj lol. Tikrai tikiuosi, kad dar palaikysim ryšį ir nesusipyksim lol. Mažokai būdavai dc kai buvau įgaliotinis, tas gal šiek tiek liūdina dėl to. Anyway, tikiuosi ateisi į medikus kada nors greitai. Ate ate ;(

  taiga aisaka anime girl GIF

  • Patinka 1

 4. prieš 10 minutes(-ių), Aldass_Macius rašė:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aldass_Macius

  2. Asmuo kuris turi gauti nalogą Vardas_Pavardė:  Aidas_Kaimetis

  3. Už ką jis turėtų būti įdėtas į nalogą: /heal prašymas

  4. /info lentelė (nebūtina jei bedarbis): -+-+

  5. Nusižengimo įrodymai (SS/video):

    Slėpti turinį

  [URL=https://www.part.lt/perziura/15753e6bda7d5f85f9a0cce15f09d451262.png]15753e6bda7d5f85f9a0cce15f09d451262.png[/URL]

   

  Įdėtas


 5. prieš 1 minutę, Aldass_Macius rašė:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Aldass_Macius

  2. Asmuo kuris turi gauti nalogą Vardas_Pavardė: Justinas_Maro

  3. Už ką jis turėtų būti įdėtas į nalogą: /heal prašymas

  4. /info lentelė (nebūtina jei bedarbis):-+-+-

  5. Nusižengimo įrodymai (SS/video): part.lt

    Slėpti turinį

  [URL=https://www.part.lt/perziura/d655eebfaba6aae2c3f4636099b5d110756.png]d655eebfaba6aae2c3f4636099b5d110756.png[/URL]

   

  Įdėtas

  • Ačiū 1

 6. prieš 1 valandą, Mediku_Baime rašė:

  ūsų Vardas_Pavarde ?:  Mediku_Baime

  Kiek laiko išdirbote ?:  1mėnesiuką

  Kodėl palikote darbą ?: Susirgau širdies ligą ir nenoriu bloginti daugiau sveikatos savo, kai pasveigsiu ar išvis nepasveiksiu grįšiu į sargą..

  Kas patiko/nepatiko darbe ?:  Viskas patiko..

  Atsiliepimai apie kolegas: @Valis_Samp sveikas ex drk, žinau esi maladiec seniau bendraudavom atsimenu laikus kai pas bartą buvau.. tikrai esi geras žmogus @Marius_Golden Sveikas, atsiprašau, kad palikau įgl ir darbą tiesiog viskas tikrai bus man gg.. grįšiu tikrai, kažkada,..linkiu sėkmės laikant drk, tikrai esi šaunus ir bendraujantis..myliu(nohomo) @Dominykas_Trol sw pažįstami ilgai tikrai, esi geras pavas linkiu būt juo ilgai ir neskriausti darbuotojų taip su įsp..;D nu tai linkiu tau drk pasiimt @Nedas_Net swx meile linkiu tau grįšt į medikus ir būt werchu čia.

  KO NEPAŽĮMĖJAU SORRY, TINGĖJAU LITANKES RAŠYT.. SĖKMĖS..

  Palieki įgaliotini ir vėl grįžti? Įdomiai įdomiai...

  mirai nikki gasai yuno GIF

  • Patinka 1
  • Haha 2

 7. Šeštadienis, 2019-09-21

   

   

  Daugiausiai pražaidė minučių:

   

  1. Nedas_Kisteris (657)
  2. Stasys_Morphine (361)
  3. Vytas_Rimkevicius (249)

   

  Daugiausiai priėmė iškvietimų:

   

  1. Nedas_Kisteris (184)
  2. Stasys_Morphine (77)
  3. Zilvinas_Sandnes (77)

   

  Daugiausiai pagydymų surinko:

   

  1. Nedas_Kisteris (165)
  2. Stasys_Morphine (91)
  3. Vytas_Rimkevicius (80)

   

  Pateko:

   

  Andrey_Molotkov

  Vytas_Rimkevicius

  Miyagi_Captain

  Junsis_Yet

  Molinukas_Medikutis

  Bmwfanas_Aurimas

   

  Darbą paliko/išmetė:

   

  -

   

  Bendras medikų paimtų iškvietimų skaičius

   

  562

   

  Bendras medikų paimtų pagydymų skaičius

   

  595

   

  Bendras dienos pelnas (Iš paslaugų teikimo)

   

  1.747.500

  • Ačiū 1

 8. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-09-21

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Daliname po 70k, vaistinėle paslaugų kaina, šarvai nemokami
  Darbuotojai kurie dalyvavo: 

   

  Abdul_Oladipo

  Nedas_Kisteris

  Stasys_Morphine

  Zilvinas_Sandnes

  Vytas_Rimkevicius


  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna po 1+
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė gerai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler): 

  Spoileris

  e26581d36cb71ac7f42edd8947a736a3784.png

   

  • Ačiū 1

 9. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-09-19

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Daliname po 70k, šarvai nemokami
  Darbuotojai kurie dalyvavo: 

   

  Vakrukno_Brolis

  Abdul_Oladipo

  Tiesiog_Augiss

  Nedas_Kisteris


  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna po 1+
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė neblogai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler): 

  Spoileris

  82c25a09298149eeac909e90e46469ce695.png

   

  • Ačiū 1
  • Prieš 1

 10. prieš 7 minutes(-ių), Bart_Simpson rašė:

  Jūsų Vardas_Pavarde ?: Bart_Simpson

  Kiek laiko išdirbote ?: 8 mėnesiai 3 savaitės ir 2 dienos

  acbff74f2df55c0a91302855796a26ab826.png

  Kodėl palikote darbą ?: Tikrai senai jau laikas buvo tai padaryti jau atsisakius direktoriaus posto, bet nekilo ranka parašyti tos komandos.. /paliktidarba

  Kas patiko/nepatiko darbe ?: Kas nepatiko pats keičiau, o patiko tai, jog mano palikti žmonės į valdžią tikrai tvarkosi puikiai su ja ir nenuvylė manęs.

  Atsiliepimai apie kolegas:

  @Hubis_Bmw/@Mafia_Shadow - nebežinau kurį tu ten acc turi tai taginu abu. Pradedu nuo tavęs, nes noriu padėkoti, jog suteikei progą tapti pavaduotoju, po to ir direktoriumi, tikiuosi nenuvyliau tavęs.

  @Valis_Samp - pirmasis, paskutinis ir vienintelis mano pavaduotojas. Ačiū tau, jog išbuvai su manimi visus tuos 4 mėnesius. Nors ir daug atnaujinimų kuriuos padarei darbe man nepatiko, bet tikrai nenuvylei manęs, nors kažkada galvojau, jog gali baigtis prastai.

  @Marius_Golden - nu sv Mariukau, savo medikuose karjėrą pradėjai užpildydamas jiems nitro į mašinas, o dabar pipiec kas per pareigos. Paskutinis dalykas prieš atsisakant kurį norėjau padaryti, tai paskirti tave įgaliotiniu, net nepasitariau su Valiu, tikėjau, jog susitvarkysi, tikrai nenusivyliau ir tikiuosi atsilyginau, jog taksuose įgaliotinio pareigas pavogiau truputį. Sėkmės direktoriavime! P.S. sori už lopą :p

  @Gabi_Elegyy - labas, vienintelė mano įgaliotinė mergina. Dėkui už visus tuos vežiojimus, daug temų apkalbėta buvo, gal dar kada prasuksim ratą /tpdrage.

  @Tony_Mony - sv naujokas, dėkui, kad tą vadą GMB paėmei, išgelbėjai tikrai. P.S. kada į lauką?

  @Kalduns_Veza - roxas šudas.

  @Dominykas_Trol - sori už nupista pavą, bet džiaukis dabar, sėkmės pareigose.

  @Aldass_Macius - slaptasis mano įgaliotinis, tikrai pareigas atlieka, jau dvi mano kadencijas medikuose pradirbai, kai trečią ateisiu tikiuosi dar rasti tave.

  @Erik_Samp - tas pats kaip Aldas, kaip dirba tai dirba. Įspėk prieš aplankant.

  @Mister_Hunk - žmogus kupinas idėjų, tikrai vertas buvai įgaliotinio ir kitų pareigų, tik taip ir neatsilaisvino ta vieta:/ tikiuosi savo galvą išreiški kitur su savo idėjomis.

  @Mediku_Baime - nu sv, ateisiu dar į dc neliūdėk.

  @Arturas_Lukoil - dėkui už išspręstas bėdas dėl mano direktoriaus papeikimų :D

  @Dav_Kas - ačiū už pakvietimą be apklausos, pravertė, nes nebūčiau patekęs.

  @Dynamic_Sound - šaunus įgaliotinis, maniau, jog teks tave šalinti kai pradžioje prasidėjo neaiškumai, bet išbuvai nuo pat pradžių mano direktoriavimo iki galo. Gaila, jog nepasisekė gauti ko norėjai.

  @Klaidas_Van - pamenu dar kai norėjai grįšti į medikus jiems padėti, galiu pasakyti tikrai daug padėjai, ačiū!

  @Laura_Anderson - gera būdavo pabendrauti vakarais. Sutapdavo mūsų temos :D

  @Mantuxx_Downhiller - tikrai mldc, ačiū už paskatinimą laimėti varžybas, pats nebūčiau susivokęs, kaip laimėt :D

  @Nedas_Net - labas ir tau, įgaliotinis mldc buvai, taip ir nepadėkojau, kad mano ir Trolo darbą atlikinėjai. Nu dar už vaistinėles ačiū.

  @Ignas_Ramas - nuostabūs statiniai, reiks dar kada apsilankyt, apžiūrėt :D

   

  Tikrai dar yra daug žmonių kuriuos pažinau čia dirbant, bet šiuo momentu jų neprisimenu, tad sori:/

   

  Čia noriu padėkoti savo visiems buvusiems įgaliotiniams, visi buvote tikrai šaunus.

  @Mister_Hunk @Nojus_Harden @Gabi_Elegyy @Garazhe_Henyte @Marius_Golden @Klaidas_Van @Ignas_Ramas @Dynamic_Sound @Mantuxx_Downhiller

   

    Parodyti paslėptą turinį

  Akimirka prieš paliekant

  15ce43e5b14eb2279f293d5f6a69bd57811.png

   

  Iki pasimatymo medikai <3

  Swsw. Nu tipo, ankščiau kai dirbom, bendravom tikrai neblogai. Pamenu, kad būdamas įgl mėgdavai neaktyvumus imt. Px ten dėl to pavo. Būčiau aš gavęs, būtų nauji drk rinkimai. Anyway, tikrai buvo malonu su tavim dirbt, tikiuosi dar kada nors ateisi. Ate ate

  • Patinka 1

 11. 210890eb9e779c68805d61529b61ba36853.png

   

  Žaidėjai, kurie neturi galimybės pražaisti nustatyto dienos minimumo ir negali prisijungti į žaidimą, gali užpildyti neaktyvumo anketa paspaudus žemiau nurodytoje nuorodoje. Taip pat čia bus nurodytos taisyklės apie neaktyvumą. Jei turite klausimų dėl neaktyvumo anketų prašome susisiekti su @Dominykas_Trol žaidime arba forume.

   

   

  Taisyklės:


  · Neaktyvumo anketą galima pildyti iki 23:59.
  · Darbuotojams per mėnesį iš viso galima pasiimti 10 dienų neaktyvumo. Bandant pildyti daugiau, neaktyvumo anketa bus atmetama.
  · Grįžus ankščiau iš ilgalaikio neaktyvumo, nei nurodėte anketoje jūs privalote parašyti man į forumo AŽ.
  · Neaktyvumą galima pildyti 3 kartus per savaite.

  · Norint pildyti vienos dienos neaktyvumą, pvz. už 02-11 reikia nurodyti dvi vienodas datas t.y 2018-11-30 2018-11-30. O ne 2018-11-30 2018-12-01.

   

  Pažeidus nors vieną taisyklę neaktyvumo anketa bus NEPATVIRTINTA !

   

   

  Čia galite pildyti neaktyvumą forume jei negalite prisijungti į žaidimą:

  • Patinka 2
  • Haha 2

 12. 2019-09-12, Ketvirtadienis

   

   

  Daugiausiai pražaidė minučių:

   

  1. Bond_Alen (402)
  2. Mediku_Baime (279)
  3. Samp_Vierhas (183)

   

  Daugiausiai priėmė iškvietimų:

   

  1. Mediku_Baime (118)
  2. Zilvinas_Sandnes (61)
  3. Narcos_Medelin (29)

   

  Daugiausiai pagydymų surinko:

   

  1. Mediku_Baime (118)
  2. Zilvinas_Sandnes (34)
  3. Narcos_Medelin (28)

   

  Pateko:

   

  -

   

  Darbą paliko/išmetė:

   

  Nedas_Bekeris

   

  Bendras medikų paimtų iškvietimų skaičius

   

  319

   

  Bendras medikų paimtų pagydymų skaičius

   

  357

   

   

  Bendras dienos pelnas (Iš paslaugų teikimo)

   

  952.500

  •  
  • Ačiū 1

 13. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-09-11

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): daliname po 50k, šarvai nemokami
  Darbuotojai kurie dalyvavo: 

   

  Mediku_Baime

  Benski_Sou

  Veronica_Rawr

  Milana_Gucci


  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna 
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė neblogai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):

  Spoileris

  81169dff8f89fb764222fc6dbf795f9b150.png

   

  • Patinka 1

 14. 2019-09-09, Pirmadienis

   

  Daugiausiai pražaidė minučių su darbine uniforma:

   

  1. Samp_Vierhas (412)
  2. Mediku_Baime (369)
  3. Don_Loto (309)

   

  Daugiausiai priėmė iškvietimų:

   

  1. Mediku_Baime (86)
  2. Zilvinas_Sandnes (47)
  3. Sampo_Vierhas (32)

   

  Daugiausiai pagydymų surinko:

   

  1. Mediku_Baime (79)
  2. Sampo_Vierhas (53)
  3. Zilvinas_Sandnes (30)

   

  Pateko:

   

  -

   

  Darbą paliko/išmetė:

   

  Myth_Water

   

  Bendras medikų paimtų iškvietimų skaičius

   

  316

   

  Bendras medikų paimtų pagydymų skaičius

   

  383

   

  Bendras dienos pelnas (Iš paslaugų teikimo)

   

  1.272.500


 15. 2019-09-08, Sekmadienis

   

   

  Daugiausiai pražaidė minučių:

   

  1. Vakrukno_Brolis (538)
  2. Mediku_Baime (389)
  3. Samp_Vierhas (265)

   

  Daugiausiai priėmė iškvietimų:

   

  1. Mediku_Baime (166)
  2. Vakrukno_Brolis (152)
  3. Nedas_Kisteris (145)

   

  Daugiausiai pagydymų surinko:

   

  1. Vakrukno_Brolis (139)
  2. Mediku_Baime (128)
  3. Nedas_Kisteris (107)

   

  Pateko:

   

  Bond_Alen (Emigracija)

  Lukas_Eroras

  Rajono_Kunigelis

  Narcos_Medelin

  Blizerian_Rokas

  Samp_Vierhas

  Nedas_Bekeris

   

  Darbą paliko/išmetė:

   

  Domce_Sargus

   

  Bendras medikų paimtų iškvietimų skaičius

   

  766

   

  Bendras medikų paimtų pagydymų skaičius

   

  649

   

  Bendras dienos pelnas (Iš paslaugų teikimo)

   

  2.357.500

  • Patinka 1

 16. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-09-08

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Daliname po 40k, vaistinėles paslaugų kaina, šarvai nemokami
  Darbuotojai kurie dalyvavo: 

   

  Vakrukno_Brolis

  Mediku_Baime

  Narcos_Medelin

  Rajono_Kunigelis

  The_Cooper

  Veronica_Rawr

  Sampo_Vierhas


  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna po +
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė gerai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):

  Spoileris

  6b26664b161a1e3bbf08426574aafc1b578.png

   

  • Ačiū 1

 17. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-09-08

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Daliname po 40k, šarvai nemokami
  Darbuotojai kurie dalyvavo:

   

  Nedas_Kisteris

  Olia_Petrovic

  Vakrukno_Brolis

  Mediku_Baime


  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna po 1+
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė gerai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):

  Spoileris

  327b6f81e672a58ea525348611cc03fc643.png

   

  • Patinka 1

 18. prieš 43 minutes(-ių), Arnelas_Extacy rašė:

  1. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Arnelas_Extacy
  2. Darbuotojo Vardas_Pavardė žaidime: @Aldass_Macius
  3. Kokį nusižengimą įvykdė darbuotojas ?: Važinėja su uniforma nuosavoje mašinoje
  4. Jūsų įrodymai (Būtina : Foto/Video): 

    Slėpti turinį

   

   

  Pašol tu naxui kaziole jibanas, pirmai mane bandei paožint, dabar Alda. Debilų debilas esi, pyzdink iš to sargo tu :D

  • Patinka 2

 19. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-09-06

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Daliname po 50k, šarvai nemokami, vaistinėles paslaugų kaina
  Darbuotojai kurie dalyvavo: 

  Mediku_Baime

  Olia_Petrovic

  Red_Blood

  Don_Loto

  Veronica_Rawr

  Milana_Gucci

  Nedas_Kisteris

  The_Cooper
  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna po 1+
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė nuostabiai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler):

  Spoileris

  96c87a27ec46f3c3d8aadc6ef44c7eb8823.png

   

  • Už 1

 20. Kas vedė akciją? (Vardas_Pavardė): Dominykas_Trol

  Kurią dieną vyko akcija: 2019-08-30

  Kokio tipo buvo akcija (Pvz: šarvai nemokamai ir duodame 5k): Daliname po 40k, šarvai nemokami, vaistinėles paslaugų kaina
  Darbuotojai kurie dalyvavo: 

  Marius_Golden

  Fill_James

  Veronica_Rawr

  Duju_Maiselis
  Darbuotojai kurie gauna + (Jei negavo palikti tuščia): Visi gauna po 1+
  Kas geriausiai pasirodė akcijos metu: Visi pasirodė šauniai

  Nuotraukos iš akcijos (kelt į spoiler): 

  Spoileris

  48fe554f7b9afb8ff1a6e029835089cf280.png

   

  • Ačiū 1
×
×
 • Sukurti naują...