Eiti į turinį

Gytis_Poker

Nariai
 • Turinio skaičius

  29
 • Prisijungė

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

19 Dar nepasireiškė

Apie Gytis_Poker

 • Rangas
  Naujokas

Paskutiniai profilio lankytojai

355 profilio peržiūros(-ų)
 1. Nėra panašaus nick į mano šiuo metu serveryje, parašiau papeikimą tai ir unjailinai, kodėl gi iškart neunjailinai, o tik po 10 minučių? +tokio reasono kaip "trukdymas" ir tokio laiko tarpo kaip "1800sec" nėra, taigi nežinai savo taisyklių.
 2. Toliau trikdoma mūsų būrio veikla, bet mes nepasiduosime @Justas_Ice https://imgur.com/a/YwTfD3q

 3. 1. Administratoriaus slapyvardis Sarg.lt serveryje. @Dofka_Mind 2. Pažeidimas 1-3 žodžiais. free jail3. Pilnas aprašymas. Įkišo į kalėjimą už nieką 30 minučių, nei trukdžiau kam, nei ką, o jei išsikviečiu gp ir prašau parduoti ginklus, tai čia ne trukdymas.4. Įrodymai (TIK nuotraukos)
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gytis_Poker 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: @Jack_Florida 3. Kodėl peikiate darbuotoją: Bloga kaina. 4. Įrodymai ( kelti į spoiler ):
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Gytis_Poker 2. Darbuotojo Vardas_Pavardė: @Erelis_Aleksas 3. Kodėl peikiate darbuotoją: Ilgas aptarnavimas, o šiaip išvis neaptarnavimas, nors paprašiau ginklų už lygią pinigų sumą, kitas prekeivis paprašius to paties iškart pardavė. 4. Įrodymai ( kelti į spoiler ): Pildau: Nu jei čia direktoriui normalus greitis, tai tiek to, kas tos dvi minutės vieną dalyką suskaičiuot. Pildau: TAi aš lygią sumą parašiau, tavo darbas suskaičiuot kiek kulkų išeina, ir parduot, kad ir už vos vos mažiau.
 6. SKUNDIKŲ SQUAD (SS) SS- tai pelno nesiekianti organizaciją, kuri stengsis užkirsti kelią neteisingiems žaidėjų sprendimams, bet kokia kaina. Čia bus skelbiami mūsų pasiekimai, galima bus diskuoti ar skųsti yra gerai, ar blogai, ir t.t. Taigi, nieko nelaukdamas skelbiu šios komandos valdžią (gali keistis) Direktorius - @Gytis_Poker Pavaduotojas - @Justas_Ice Įgaliotiniai: 1 2 3 Norėdami tapti šios komandos dalimi, rašykite motyvacinį laišką man į asmeninę žinutę. Parama visada priimama.
 7. 1. Administratoriaus Vardas_Pavardė žaidime: Brandon_James 2. Keliais žodžiais apibūdinkite jo elgesį: Geras administratorius. 3. Dėl ko giriate, rašykite kiek galite išsamiau: Visada siūlosi pagalbą, atrašo, padeda, užmutina, patarpininkauja, tik dabar nebeturiu milijonų. Žodžiu. Tobulas žmogus! 4. Įrodymai (nebūtina): -
×
×
 • Sukurti naują...