Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Aidas_Energy

Dovis_Moto

Rekomenduoti pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aidas_Energy

2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: Dovis_Moto

3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): 2013.01.22 buvo paskolinti pinigai žaidėjui. Dabar jis jų nebegražina. Nukentėjau ne tik aš, tikiuosi, kad kas nors pamatę šią temą iš šio apgaviko nukentėjusių taip pat pasireikš čia.

4. Įrodymai (BŪTINA): http://www.part.lt/img/31dd476764276851cd79ff18401529ce182.png http://www.part.lt/img/7ae18597cec94a6f945c09dcb9939aa4156.png

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką čia meluoja ? nieko neskolinai man sakiai nori pinigū sakau jo ir daviai nemeluok... ir įdėk ss kad aš prašiau skolinti :P nes nėr tos ss kad skolinti prašau nes man jū nereikėjo tu sakai reikia sakau reikia ėmiai ir daviai

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką čia meluoja ? nieko neskolinai man sakiai nori pinigū sakau jo ir daviai nemeluok... ir įdėk ss kad aš prašiau skolinti :P nes nėr tos ss kad skolinti prašau nes man jū nereikėjo tu sakai reikia sakau reikia ėmiai ir daviai

Aha, ėmiau ir daviau, nėra kur litų dėt.. Jei gražini pinigus - skundą atsiiėmu, asmeniškai be šito reikalo pritenzijų neturiu. Kol pinigų neturiu - skundas bus čia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias 'Jason_Lucches'

Bausti reikia Dovis_Moto pasiskolino pinigus ir negražina ot .....

Toki tik banint reikia. nes nemanau kad tokia suma atiduot galėtu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Bausti reikia Dovis_Moto pasiskolino pinigus ir negražina ot .....

Toki tik banint reikia. nes nemanau kad tokia suma atiduot galėtu.

Tu suprask man jis nieko neswkolino info pažėk amno žaidime turiu tik 2mln ir tai tik uždarbyje tad nekniskit proto

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...