Eiti į turinį
Gytis_Sobieskі

•••EURO TRUCK SIMULATOR 2•••

Rekomenduoti pranešimai

šiandien,kaip man naujokui šiame žaidime,buvo atsitikęs toks žiauus atvėjis,jau galvojau trinti žaidimą :D

Žodžiu nuėjau į darbo biržą,pasiėmiau greitą darbą ir išsirinkau norimą reisę nu ir t.t..

Viskas ok,atstumas nedidelis ~ 250KM , važiavau sau gerai per autostradą tiesiai ir staiga prašokau posūkį t.y netyčia pasukau nors turėjau tiesiai važiuoti.. Galvoju pohūi,greitai bus apsisukimas toliau.. Važiuoja per tą neteisingą kelią ir pasirodo,kad aš važiuoju prieš eismą xD. Pradėjau gaudinėti dahūja baudų iš 10k Eurų liko 8k Eurų... Lekiu lekiu lekiu,ieškau išvažiavimo,o jo nėra :D Tada pagalvojau,kas bus,jeigu fūros žala pasieks 100 procentų? Na surizikavau,pradėjau specialiai trankyti visus,kad žala pasiektu 100 proc. Po to supratua,kad tai buvo pats durniausias sumanimas.. užkirto variklis,negaliu važiuoti,iškviečiau į pagalbą autoservisą,jie mane nuteleportavo į artimiausią miestelį ir rašo "kuo greičiau nuvykite ten ir ten ... " BET aš NIEKAIP NEGALĖJAU,nes variklis buvo vis dar užkirtęs,o pinigus darbdavys (kaip supratau) sumokėjo už remontą.. Tai pizdėc kankinaus kaip sako "kokę valandą" , AČIŪ Pre_Fix,kuris pasakė perkrauk žaidimą,tą padaręs viskas atsistatę į vėžes t.y pavyko suremontuoti variklį ir visą kitą.. Nuvažiavau,iš 3500 Eurų pelno gavau vos 100 Eurų :D nes dar pavėlavau nuvežti krovinį..

Ar buvo Jums panaši situacija atsitikusi? jeigu taip , tai išsipasakokite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

šiandien,kaip man naujokui šiame žaidime,buvo atsitikęs toks žiauus atvėjis,jau galvojau trinti žaidimą :D

Žodžiu nuėjau į darbo biržą,pasiėmiau greitą darbą ir išsirinkau norimą reisę nu ir t.t..

Viskas ok,atstumas nedidelis ~ 250KM , važiavau sau gerai per autostradą tiesiai ir staiga prašokau posūkį t.y netyčia pasukau nors turėjau tiesiai važiuoti.. Galvoju pohūi,greitai bus apsisukimas toliau.. Važiuoja per tą neteisingą kelią ir pasirodo,kad aš važiuoju prieš eismą xD. Pradėjau gaudinėti dahūja baudų iš 10k Eurų liko 8k Eurų... Lekiu lekiu lekiu,ieškau išvažiavimo,o jo nėra :D Tada pagalvojau,kas bus,jeigu fūros žala pasieks 100 procentų? Na surizikavau,pradėjau specialiai trankyti visus,kad žala pasiektu 100 proc. Po to supratua,kad tai buvo pats durniausias sumanimas.. užkirto variklis,negaliu važiuoti,iškviečiau į pagalbą autoservisą,jie mane nuteleportavo į artimiausią miestelį ir rašo "kuo greičiau nuvykite ten ir ten ... " BET aš NIEKAIP NEGALĖJAU,nes variklis buvo vis dar užkirtęs,o pinigus darbdavys (kaip supratau) sumokėjo už remontą.. Tai pizdėc kankinaus kaip sako "kokę valandą" , AČIŪ Pre_Fix,kuris pasakė perkrauk žaidimą,tą padaręs viskas atsistatę į vėžes t.y pavyko suremontuoti variklį ir visą kitą.. Nuvažiavau,iš 3500 Eurų pelno gavau vos 100 Eurų :D nes dar pavėlavau nuvežti krovinį..

Ar buvo Jums panaši situacija atsitikusi? jeigu taip , tai išsipasakokite.

Jo, čia žiaurus dalykas buvę ir man taip ne kartą.

Kažkada pirmomis dienomis važiavau 125 km/h ir ant posūkio apsiverčiau. Priekaba ant posūkio kažkaip susibugino ir nuskrido velnias žino į kokį aukštį, dingo ta priekaba, pradėjau įsterikuoti :D

Bet tiesiog nuėjau į tą darbo biržą pasiėmiau naują krovinį. Už aną aišku nuskaičiavo ten kažkiek pinigų, bet viskas labai gerai išsisprendė į minusą net nenuėjau ;DD ir puikiai pristačiau naują krovinį :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

c68f7221ad6ea9e6155e7f576d8cb16f576.png bc448b5a85adf94f63ac85698e3238a7625.png def58711c5e415f3ed50abbd1b23e1ed116.png 3702d61cc8959134ba3cd2fd99fbe8fe938.png 1cb78018e4180d0a50af87c23f02bb4d720.png 4792c39964c1e7fd6f0c21b70225ba4c873.png

Nu va šiandien nuotykių netrūko ;)

1 - oje nuotraukoje matome kaip važiuoju 142 km/h greičiu. Priešais mane labai jau arti matosi pasienis.

2 - oje nuotraukoje matome kaip nespėjau sustabdyti tokios didelės masės ir pasikabinau ant tvorelės.

3 - oje nuotraukoje matome kaip įvažiuoju į keltą.

4 - oje nuotraukoje matome kaip prisiparkavęs laukiu kol galėsiu plaukti į kitą šalį.

5 - oje nuotraukoje matome kaip išvažinėju iš kelto į kelią.

6 - oje nuotraukoje matome kaip važiuoju jau kita kelio puse.

Tai tokia ir mano linksma 310 kilometrų kelionė :D

Dalinkitės ir jūs savo patirtais įspūdžiais vežant krovinį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...