Eiti į turinį
Svečias Pedros_Gonzoles

The Walking Dead [ FANU TEMA ]

Rekomenduoti pranešimai

Nežinau kaip gali būti patogiau žiūrėti serialus ten, kur reikia rinktis kažkokius taškus, kai tuo tarpu galima parsipumpuoti per pora minučių ir žiūrėti be apribojimų. Be to, kaip filmai.in dėl 1080p? Yra galimybė žiūrėti 1080p kokybe ar ne?

Man patogiau ir tiek. Žinau kad pirmadienį ar antradienį atsiranda nauja serija, nueinu ir pažiūriu kai tik turiu laisvo laiko, nereikia laukti kol parsiūs, o nekartą yra pasitaikę ir tokių atvėjų, kai per specialybės pamokas, kurių būna užkarto 4 valandos, nebėra veiklos tai įsijungi filmai.in ir pasižiūri, kad ir tą pačia TWD seriją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Juk jau 3sezone kalbėjo apie tai, jog bus kuriamas 5sezonas, bet ar tai bus paskutinis sezonas niekas ir nekalbėjo... Aš rašiau, jog serialas mano nuomone pasibaigs su nežinoma pabaiga, bet neturėjau omeny, jog tai bus 5sezone, tad kaikas gal netaip supratot ;/ O šiaip gal turit kokių pasiūlymų kokį serialą dabar pradėti žiūrėti?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Juk jau 3sezone kalbėjo apie tai, jog bus kuriamas 5sezonas, bet ar tai bus paskutinis sezonas niekas ir nekalbėjo... Aš rašiau, jog serialas mano nuomone pasibaigs su nežinoma pabaiga, bet neturėjau omeny, jog tai bus 5sezone, tad kaikas gal netaip supratot ;/ O šiaip gal turit kokių pasiūlymų kokį serialą dabar pradėti žiūrėti?

Breaking Bad pažiūrėjau treilerį ir labai patiko. Mėgstu mokslą (chemiją), tad serialas būtent apie tai. Pradėsiu nuo pat pradžių žiūrėti, siunčiuosi sezonus dabar.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Breaking Bad pažiūrėjau treilerį ir labai patiko. Mėgstu mokslą (chemiją), tad serialas būtent apie tai. Pradėsiu nuo pat pradžių žiūrėti, siunčiuosi sezonus dabar.

jo breaking bad neblogas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...