Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Svečias Kubilius

Del neteisingo BANO !

Rekomenduoti pranešimai

Svečias Kubilius

Viskas prasidejo apie 3 valanda nakties. Atsejas is ligonines pasemes nauja dviraty kelevau link masinos "/carmapas" staiga policija mane pradejo vytis visiskai be nieko. Ir tuo metu turejau "mute" bauda ir negalejau paklaust kodel cia taip viskas vyksta ir kodel esu sulaikytas.. Ir kaip supratau pareigunuj reikejo tik pinigu o kadangi buvau -1000~ litu ir neturejau daugiau tad issijungiau del to kad esu nekaltas del nieko ir jam tiesiog reikejo pinigu. Nemanau kad dviraciai turi spidometra.. Ir ar as pazeidziau kokias nors taisykles. Galima tiesiog padekoti tam pareigunuj kuris nusiunte 5 ss " Nuotraukas" del to kad as atsijungineju ir bandau isvengti teisingumo. Nors deja bandziau neleisti pasinaudoti mano "turimais pinigais" tiesiog manau kad pareigunas norejo pinigu. O padekosiu administratoriaus einanciam pareigas Vaikinuj kuriam turbut 12 metu . Ir nenori visiskai sneketis apie tai tiesiog ignoruoja /sms ir nenori nieko girdet kad bereikalinga buvo zmogus nuibaustas. Toki tie adminai net neparase jokio yspejimo ar zinutes su klausimu kaip kas yvyko. Tiesiog taip gavosi kad pareigunuj reikejo pinigu o admininstratorius patikejo jo visais zodziais. P.s Pries pradedant mane gaudytis tas pats pareigunas prisikabino prie mano draugo kuris turejo "5 lygy nusikaltimu" ar pns. Turejo sumeketi 5000litu nors tokios sumos negzistuoja ir tuo metu jis vaziavo link policijos bustines susimoketi bauda kad nekiltu jokio problemu veliau. Bet pareigunuj buvi visiskai neydomi jo nuomone ir jis tik norejo 5000 pinigu ir dar pasisiule iki banko davest. ir tada kaina paaugo iki 6000litu.. Tai tiek Admininstratoriaus zaidimo vardas Algirdokas_Algiokas sveikinu sita servery turinty tokiu supratingu administratoriu :))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...