Eiti į turinį
Just_Chill

Formule - 1

Rekomenduoti pranešimai

Formule - 1

d626b575e44e1a0b517798de73e1faba832.jpeg

6a68c7926eb65b4343ddf9f9c1ad2f1a426.jpeg

Formulė 1 (sutrumpintai F1) – automobilių sporto lenktynės, organizuojamos Tarptautinės Automobilininkų Federacijos FIA (pranc. Fédération Internationale de l'Automobile) ir laikomos automobilių sporto viršūne. Oficialus pavadinimas – FIA Formulės

Laisvosios treniruotės

Laisvosios treniruotės suskirstytos į tris sesijas. Pirmosios dvi vyksta penktadienį (išskyrus Monako etapą, kuomet treniruotės vyksta ketvirtadienį), o trečioji – šeštadienį, prieš kvalifikaciją. Treniruočių metu pilotai susipažįsta su trasa, komandos parengia automobilį lenktynėms.

Saugumas

Po 1994 m. Imolos trasoje vykusių lenktynių, kurių metu žuvo brazilas Ayrtonas Senna ir austras Rolandas Ratzenbergeris, smarkiai susirūpinta automobilių bei trasų saugumu – renovuoti kai kurie trasų posūkiai, platintos saugos zonos posūkiuose, atitolintos tribūnos. F1 automobilių saugumui taip pat taikomi nauji standartai. Automobilio monokokas privalo atlaikyti smūgio testą, piloto kabinos šonai turi apsaugoti piloto šalmą nuo šoninių smūgių, pats pilotas avarijos atveju turi per penkias sekundes išlipti iš automobilio. Automobilio ratus saugo lynai, kurie neleidžia po smūgio ratams nulėkti į tribūnas arba sužeisti paties piloto.

P.S. Šia informacija ištraukiau iš Google.lt tinklapio.

Taigi,norėčiau su jumis padiskutuoti apie Formule - 1 (F1).

Ar domitės šiomis lenktynėmis ? Esate,kadanors tai stebėje ir arti realiame gyvenime ? O gal užaugus norėtumėte būti šios automobilių sporto šakos atstovas?Ką manote apie šias lenktynes ?

Padiskutuokime.

Man asmeniškai labai didelio įspudžio nekelia šios lenktynės.Per televizorių kaip kada nutaikau pažiūrių ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Donce_Sрlif

Aš labai duomiuos šio sportu, nevienų lenktynių aš nepraleidžiu, Palaikau aš F. Alonso, o jūs?

Aš biški domiuosi irgi palaukau Button ir Hamiltoną, tik gaila kad jis iš Mclareno išėjo..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...