Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Ta elektroninė cigaretė jūsų žiniomis yra nuodingesnė už paprastąjį kansarą. Jei galvojate, kad ji nedaro žalos tai jūs visiškai klystate. Elektroninė cigarete stūma jus link tabako gaminių, nes kiekvienas jos dūmas daro tokį pat poveikį plaučiams kaip ir įprasti tabako gaminiai. Galima sakyti, kad elektroninė cigaretė nesiskiria nuo cigaretės, kurioje yra tabako gaminių. Na, aišku, elektroninės cigaretė turi privilegijų ( ar privalumų - kaip jumis patogiau ) : Labai maža tikimybė, kad būsite pagautas tėvų ir kitų aplinkinių, didesnė tikimybė, kad ilgiau turėsite sveikesnius dantis :). Ačiū, kad leidote išsireikšti

______-

@Stanislov'o

Egzpertas, pirma pasidomek prieš rašydamas.

p.s Passatai + xdddddd

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias Chuliganas_Bisprizornik

Ponai ir ponios, jau geriau rūkykite paprastas, tradicines cigaretes, bent žinote koks "šūdas" į jas sudėtas.

Pasirašo,

Lietuvos Komunistinio Kačerginės kalėjimo/internato viršininkas,

Chuliganas_Bisprizornikas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ponai ir ponios, jau geriau rūkykite paprastas, tradicines cigaretes, bent žinote koks "šūdas" į jas sudėtas.

Pasirašo,

Lietuvos Komunistinio Kačerginės kalėjimo/internato viršininkas,

Chuliganas_Bisprizornikas.

Ponas, drįstu sutikti su Jūsų teiginiu

Pasirašo,

Lietuvos Komunistų partijos centro komiteto pirmininkas,

Draugas Sraigius Sniečkus

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Draugas turi... kartais einam parūkyt su ja.. jo cigaretės spalva mėlyna, skonių yra daxųjąąąą su biškiu. Kokių? Braškių, citrinų, apelsinų nu krč vaisių skonių, mamo mėgstamiausias skonis braškiųųų. Mano nuomonė yra - apsimoka ją pirkti... nes aš pats eisiu po kokio mėnesio nusipirkti. Geras daiktas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tomai nepatariu pirkti. Čia tas pats kaip čiulpti plastmasės gabalą. Net nežinia iš ko tuos skyščius daro...

Na aš tai manau apsimoka, pasiskaityk nete apie ją ir tu užsinorėsi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Turiu Vision spinner bateriją 1300 mah. Reguliuojamas voltažas (tas man labai patinka). O iš kaitiklių tai aspire bdc ir kanger protank mini 3. Šiaip rūkau jau 2 mėn virš. Labai patenkintas, viskas turėtų su laiku atsipirkti. Tik buvau padaręs didelę klaidą kai pirkau pirmąją cigarėtę, nes nusipirkau evod komplektą. Grynas šūdas. Burbuliavo kaitiklis belekaip, poto išvis susvylo jis, ir galiausiai sugedo baterija. Atlaikė vos savaitę. :|

Tomai nepatariu pirkti. Čia tas pats kaip čiulpti plastmasės gabalą. Net nežinia iš ko tuos skyščius daro...

Skysčius? Taip, nežinia. Dėl to patartina pačiam pirktis bazės, aromatus ir maišytis. Bent jau aš taip darau. Bazės sudėtis vanduo, augalinis glicerinas, bei nikotinas. Ir kiek žinau tai DAUG mažiau kenkia nei tradicinė cigaretė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...