Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

turėjau, tiksliau Velnio, turėjo buvau nuvoges porai dienų, įspudžio nepaliko,aišku klonas buvo, bet vistiek mano manymu neverta,

Kerza, siulyčiau siūstis Kanger tech SUBOX iš fasttecho, arba gali susirast isticka 30w/cloupor mini/sigelei mini/su subtanku, dar parašyk ko tu nori, dripkės su mechu, ar šiaip kažko paprastesnio, su kuo irgi kokį debesiuka galėtum papūst.

Noriu su intergruota batarke, tad clouporas atkrenta. Galvoju isticka 50w su subu mini arba xpro m65 su atnaujinta versija. Gal dar koki dh pasiimsiu debesim papust
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na tai ten kaip mechas, bet su mikroschema, kad apsaugotu nuo trumpu jungimu + hibridine jungtis.

Apie kurį čia šneki, nelb supratau :D

 

 

Noriu su intergruota batarke, tad clouporas atkrenta. Galvoju isticka 50w su subu mini arba xpro m65 su atnaujinta versija. Gal dar koki dh pasiimsiu debesim papust

M65 neimk, nėr jų atnaujintų.

 

M65 irgi reikia batarke det, kas ta batareika, nusiperki idedi ir pamirsti, vistiek per usb kraunas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Apie kurį čia šneki, nelb supratau :D

M65 neimk, nėr jų atnaujintų.

M65 irgi reikia batarke det, kas ta batareika, nusiperki idedi ir pamirsti, vistiek per usb kraunas

Nu man yra :D Pvz istickas 50w turi 4400mah jei neklystu, o vtc5 ar ne 2400 ar kiek, tiksliai nepamenu. Man reik to, kad nereiktu kraut kozna diena ir negalvot kada kraut. Vienas baxurelis sake ant 25-27w garinant jam ~4dienas laiko, o pucia jis nrml
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, ziuirint ko tu nori xd Nori mechaninio kaip pas mane ar elektroninio? Pats sedziu su Sir Lancelot mechaniniu modu is fasttecho siustu ir Dark Horse RDA is ecodumo (klonu). Sir Lancelot zjbs, nes veikia gerai o ir kaina zmoniska. Del kaitikliu tai jei nori RDA, kur kas kelis dumus paciam reikia lasint tai Dark Horse, Little bad boy(man rodos), Plume veil. Jei nori kur nereik pacikam lasint, bet ir dumu gerai paduoda. Tai koki atlanti, delta, ar subtanka. Jei nori elektroniniu modu, mano nuomone geriausi Cloupor ir istickai 30 ir 50watu.

Del pavadinimu biski klaidu gali but, nes tiksliai nezinau kaip angliskai visus parasyt :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Na, ziuirint ko tu nori xd Nori mechaninio kaip pas mane ar elektroninio? Pats sedziu su Sir Lancelot mechaniniu modu is fasttecho siustu ir Dark Horse RDA is ecodumo (klonu). Sir Lancelot zjbs, nes veikia gerai o ir kaina zmoniska. Del kaitikliu tai jei nori RDA, kur kas kelis dumus paciam reikia lasint tai Dark Horse, Little bad boy(man rodos), Plume veil. Jei nori kur nereik pacikam lasint, bet ir dumu gerai paduoda. Tai koki atlanti, delta, ar subtanka. Jei nori elektroniniu modu, mano nuomone geriausi Cloupor ir istickai 30 ir 50watu.

Del pavadinimu biski klaidu gali but, nes tiksliai nezinau kaip angliskai visus parasyt :D

Lancelotas pas tave irgi beje klonas :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Lancelotas pas tave irgi beje klonas :D

Zn, bet kiek girdejau, kad lanceloto mech klonai vieni is geriausiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Zn, bet kiek girdejau, kad lanceloto mech klonai vieni is geriausiu.

Originalai irgi, nes variniai, o originalas turi sidabru dengtus kontaktus, tai voltage dropas kiek žiūrėjau nete 0.1 tik. Ant hibridinių gus mod voltage dropas 0.11 kiek žiūrėjau. Norėčiau authentic Sir Lanceloto, bet kaina kandžiojasi - $245...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...