Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Daugiau elektroninė kenkia bent jau mano nuomonė,negu paprastos cigaretės.

Nes pagalvok logiškai cigarete tu rukai tabaką , o elektronine rūkant tu garus rukai.

 

Tai leiskit paklausti kam tu čia reiškiesi ponas? Visų nuomonė skirtinga, bet čia eina kalba ne apie jų kenkimą o dalinimasi patirtimi apie jas..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Daugiau elektroninė kenkia bent jau mano nuomonė,negu paprastos cigaretės.

Nes pagalvok logiškai cigarete tu rukai tabaką , o elektronine rūkant tu garus rukai.

Tu galvoji, kad jie deda į cigaretes tikrą tabaką? Tai iš kur jame salietra, acetonas ir visokia kita huinia?

Šiaip lapas kažkoks ten, yra supurškiamas tabako skonio, kvapo ir t.t. mišiniu, jį tada tą lapą sutarkuoja ir trombuoja į cigaretę.

El cig. Propilen glikolis, augalinis glicerinas - abu šie komponentai naudojami maisto pramonėje, nu dar nikotinas į skystį eina.

Ir pasakyk kas pavojingiau ar degimo procesas (kai plaučiai nuo dūmų traukiasi ir džiūva ar garinimo(kai įtrauki tu trijų komponentų garus, panašiai kaip vandens garai, gi nuo kosulio kiti žmonės būna, kad traukia į plaučius vandens ir eukalipto garus).

Nebandyk net krušti proto kuris sveikiau ar ne. Abiejų esu bandęs, turiu ilgametę rūkymo patirtį xd.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Chebra yra kur LT rinkoj pirkti Goblin RTA? Be to kokios nuomonės apie jį?

Tika pardaviau nauja goblina už 15eur, gali užsisakyt iš fasttech jei turi padoria kortelę (nuo 18metų) pigiau :) nieko blatno, tik 4 drip tipai , bet ir tai skylės mažos storesnės vielos coilų nelabai įkyši

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Daugiau elektroninė kenkia bent jau mano nuomonė,negu paprastos cigaretės.

Nes pagalvok logiškai cigarete tu rukai tabaką , o elektronine rūkant tu garus rukai.

karoce argumentas 10 balu (y)

cia tas pats kai sveikiau gert vandeni nei valgyt maista

vandeni tu geri skysta, o maista juk sukramtai ir vistiek buna mase

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...