Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Oj kiek permokėjai. Nepatariu niekam pirkti el cigarečių iš lietuviškų parduotuvių. Iš užsienio per pus pigiau galima gauti. Pats jau pasimokiau 

Ziurint is kur perki Lietuvoj. Aisku ecodumus, royalus ir pns tai pamirst su tokiom kainom. Bet kas dominsi ir garina ilga laika zino is kur visko zymiai pigiau gaut net nepraplestu ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Oj kiek permokėjai. Nepatariu niekam pirkti el cigarečių iš lietuviškų parduotuvių. Iš užsienio per pus pigiau galima gauti. Pats jau pasimokiau 

Kažkaip nesirūpinu dėl kainos kai pinigų yra.. :D šiaip pažaidimui nusipirkau ir tieek.. :D Prašiau kažko geresnio, tai galiausiai gavosi, kad pasiėmiau iš parduotuvės brangiausia aparatą koks tik buvo :D

PEACE.

P.S. Pasimaivymui nusipirkau, iš dalies kas neturi pinigų tokiam daiktui naujam, tai pavydėjo :D o kiti tiesiog išvadino bepročiu mokant tokias sumas, kur gali tokį daiktą jau gera su altančiu v2 kokiu nors pasiimt už 60 - 70eur. ehh.. :D

P.S.S. Šitas žvėris man surydavo po 2 - 3 buteliukus skysčio į dieną.. :D O dar draugai sakė pirkt bazės, aromatų ir darykis skysti pats, sakau gal nereikia sueis ir taip nusipirkt.. ir ką jūs galvojat? Jo, aš pasigailėjau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkaip nesirūpinu dėl kainos kai pinigų yra.. :D šiaip pažaidimui nusipirkau ir tieek.. :D Prašiau kažko geresnio, tai galiausiai gavosi, kad pasiėmiau iš parduotuvės brangiausia aparatą koks tik buvo :D

PEACE.

P.S. Pasimaivymui nusipirkau, iš dalies kas neturi pinigų tokiam daiktui naujam, tai pavydėjo :D o kiti tiesiog išvadino bepročiu mokant tokias sumas, kur gali tokį daiktą jau gera su altančiu v2 kokiu nors pasiimt už 60 - 70eur. ehh.. :D

P.S.S. Šitas žvėris man surydavo po 2 - 3 buteliukus skysčio į dieną.. :D O dar draugai sakė pirkt bazės, aromatų ir darykis skysti pats, sakau gal nereikia sueis ir taip nusipirkt.. ir ką jūs galvojat? Jo, aš pasigailėjau :D

2-3 bonkutes i diena, ir dar be baziu... kiek saibu ant skyscio iseidavo? :D
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kažkaip nesirūpinu dėl kainos kai pinigų yra.. :D šiaip pažaidimui nusipirkau ir tieek.. :D Prašiau kažko geresnio, tai galiausiai gavosi, kad pasiėmiau iš parduotuvės brangiausia aparatą koks tik buvo :D

PEACE.

P.S. Pasimaivymui nusipirkau, iš dalies kas neturi pinigų tokiam daiktui naujam, tai pavydėjo :D o kiti tiesiog išvadino bepročiu mokant tokias sumas, kur gali tokį daiktą jau gera su altančiu v2 kokiu nors pasiimt už 60 - 70eur. ehh.. :D

P.S.S. Šitas žvėris man surydavo po 2 - 3 buteliukus skysčio į dieną.. :D O dar draugai sakė pirkt bazės, aromatų ir darykis skysti pats, sakau gal nereikia sueis ir taip nusipirkt.. ir ką jūs galvojat? Jo, aš pasigailėjau :D

Koki turejai aparata?
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...