Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Jaunimas dabartinis pradeda nuo el. cigaretės kadangi galvoja jog ji yra sveikesnė už tikrą cigaretę kurioje yra nikotino daug. Aš esu nerūkantis, bet prieš rūkymą, nes daugelis pradėjęs nuo el. cigaretės po daug laiko paskui ima tikrą cigaretę, nes ta nusibosta ar būna per mažas kiekis ( kažkas tokio ) Nesu didelis žinovas apie rūkymą cigaretes, bet kiek žinau tiek maždaug sutrumpintai pasakiau :) Aš praktiškai prieš rūkymą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jaunimas dabartinis pradeda nuo el. cigaretės kadangi galvoja jog ji yra sveikesnė už tikrą cigaretę kurioje yra nikotino daug. Aš esu nerūkantis, bet prieš rūkymą, nes daugelis pradėjęs nuo el. cigaretės po daug laiko paskui ima tikrą cigaretę, nes ta nusibosta ar būna per mažas kiekis ( kažkas tokio ) Nesu didelis žinovas apie rūkymą cigaretes, bet kiek žinau tiek maždaug sutrumpintai pasakiau :) Aš praktiškai prieš rūkymą.

Man db taip yra jog pardaviau aparata savo,tai tikras norisi kazkodel rukyt :D ir labai net

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Setukas neprastas, bet kokia kaina?

Jei pirkejas nedurnas ir is ecodumo neperka, tai pigi kaina

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

"atgyvena" :D :D ble koks tu cirkininkas esi, zmones gal perka elektronkes kad parukyt, ar alternatyva tikrom cigaretem o ne pavaidint, priesingai negu tu darai :)

Prie ko cia pavaidint? Jei yra galinybe nusipirkt kazka normalesnio, kokio bybio pirkti sita suda, kurio niekas senai nebenaudoja?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...