Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

Mačiau ten truputį aukščiau kažkas siūlo iStick'ą  :lol:

Žmogau.. pasakysiu tik vieną dalyką, nesu žinovas didelis, bet tiesiog klasioko klausiau ar verta pirkt iStick'ą [100w] ir jis man pasakė - Jeigu pirksi iStick'ą ilgai jo nepanaudosi, nes pi*asi mikroskemos visos ir t.t. žodžiu nei brangus, nei pigus, bet ŠŪDAS.

iStick'ų naudotojai no hate!

Nezinau naudojau isticka 100w. orga. Atnaudojau apie 2menesius, viskas gerai dar ir dabar turiu. Bet nebenaudoju turiu galingesni.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nu as parduodu,nu,kad ne sudas nzn kaip ten tas 100w ,bet 60w ganetinai geras,virs metu turiu ir kolkas jokiu problemu nera.

Isticka 60w virs metu? Kazka suki cia ne to

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pas tokius raumenys ant pirštukų auga nuo klaviatūros dročinimo.

Ne,pas tokius kaip pas mane raumenukai auga nuo savo panos tašės nešiojimo,darymo iki ko tu dar tikrai nedaaugai,tad nice try bro,bet patikėk,jeigu tu čia laido riteriu bandei mane pavadinti - fail

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nezinau, kiek tokiem dalbajobam kaip jus reik sakyt, kad nepisa nieko jusu beviltiski komentarai. Taip rukymas kenkia, vienoks ar kitoks. Bet juk bleha, kas to nezino? Kaip nedaeina, kad visi zino ir visiem poxui yra. Sioj temoj mes ir diskutuojam kokias rukom, patarimais dalinames ar panasiai, bet niekas nenori girdet, kad kenkia, kad cia yra bybys ar dar kazko panasau. Peace

O tu galvą išsitrink su muilu pirma nes tu esi psichiškai nesveikas žmogus jeigu bndai stumti ant nerūkančių ir dar rūkantis yra dalbajobai o ne nerukantis

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

O tu galvą išsitrink su muilu pirma nes tu esi psichiškai nesveikas žmogus jeigu bndai stumti ant nerūkančių ir dar rūkantis yra dalbajobai o ne nerukantis

Tu jauti ka sneki? As stumiu ne ant nerukanciu, as stumiu ant dalbajobu, kurie ateina pas rukancius i diskusija ir pisa prota, kad rukymas yra hujnia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...