Eiti į turinį
Ignas_Club

Elektroninės cigaretės

Rekomenduoti pranešimai

3688127078e4ccd721b1e14c74723ecc99.jpg 

ka manot apie šita aroma? Man tai užpiso per pirmą vakarą jinai :D kažkaip kitaip negu kitos. :/

 

Ai bėje norėjau paklausti. Jeigu garini nepavalgęs , tuščiu skrandžiu , gali būt kad dėl to kartais pykina ir vemt noris bet nevemi? Garinant 0mg skystį.

Redaguota , redagavo Lukis_Kukis
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 24 minutes(-ių), Anthony_Brown rašė:

Sveiki, su iJust S galima garint 100/100 skystį? Nieko nebus? Pats nesenai pradėjęs garint tai nenusimanau normaliai dar.

100/100? tokio ner,yra tik arba 100vg arba 100pg, 70vg/30pg, 50vg/50pg,bet ant ijusto as garinau 70/30 i viskas norm buvo

Redaguota , redagavo Ernest_Bumbul
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 hours ago, Lukis_Kukis said:

3688127078e4ccd721b1e14c74723ecc99.jpg 

ka manot apie šita aroma? Man tai užpiso per pirmą vakarą jinai :D kažkaip kitaip negu kitos. :/

 

Ai bėje norėjau paklausti. Jeigu garini nepavalgęs , tuščiu skrandžiu , gali būt kad dėl to kartais pykina ir vemt noris bet nevemi? Garinant 0mg skystį.

Man ji patiko, jei atitaikai kiek lašų pilti, garinasi tiesiog super.

Tuščiu skrandžiu kartais rytinius kelis įšaunu, bet lyg nieko nebūna. Būna, kad persigarini ir pykina, bet nevemi, tiesiog atsigerk kką ar užvalgyk, man padėjo :D

 

3 hours ago, Erixas_Nixas said:

Sveiki, mastau pirkti x cube mini arba ultra ir galvoju ar geri ir patvarus modai? Koks ant tokiu eitu kaitiklis?

Sveikas, pats turėjau X Cube mini 75w, modas tikrai patiko, valdymas nėra sunkus. Pats modas yra gan patvarus, bet kiti sako, kad mygtukas pareina. Kaitiklis priklauso nuo to, ko nori. Ar kad daugiau garų būtų, ar skonio, tačiau Limitless XL pateisina abu lūkesčius, tačiau Limitless XL reikia stipresnio modo, nei X Cube Mini, ant savo X Cube mini turėjau Obs Crius ir Limitless Plus.

 

  • Už 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...