Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

:DDD memories

 

Joo, aš dar kai maininu support'ą, tai žiauriai man čia nuskilo. Superinis skin'as.))

 

Nemanau, kad farmas daug ką lemia. Aš, kai supportinau su Morgana, turėjau gal 30 farmo ir vis tiek gavau S raidę, nes kilų ir assistų normaliai turėjau.  :huh:

 

Ir šiaip, jei kam reikia west'e pro supportės, rašykit.)

na gal yra kažkokia kitokia sistema pasirinkus supporto rolę :D nes pvz būna 12/3 score ir S raidės negauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

aha, tik būtinai turi champą ownint. bet kas is komandos turi buti surinkes s- s arba s+.

Jo, žinau, gavau Arcade Sona, nors Sonos net nebuvau nusipirkus.) 

 

Kad žinok manau, kad ne. Nes aš S neturėjau ir davė random. :)

Kas nors iš komandos arba tu turi gauti S raidę arba kažkuris iš komandos turi gauti 5 levelį ant kokio champ'o, tada ir gauni dėžę arba raktą. Bet kažkaip ne visada. :/

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jo, žinau, gavau Arcade Sona, nors Sonos net nebuvau nusipirkus.) 

 

Kas nors iš komandos arba tu turi gauti S raidę arba kažkuris iš komandos turi gauti 5 levelį ant kokio champ'o, tada ir gauni dėžę arba raktą. Bet kažkaip ne visada. :/

Auris turejo omenyje manrods , kad jaigu nori gauti S žaidime , privalai turėti nusipirkęs champą kitaip neužskaito , rašo you not owned ten kažka nepamenu, todėl negauni skrynios , niekaip už free champa lošdamas , iššimtis tavo komanda S gauna.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...