Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Belgu_Aviganis rašė:

Bet čia pas manęs teigiamos emocijos , o dabar kalba eina ne apie sampą o lolą, aš lolą žaidžiu su nuotaika pastoviai, niekada neesu ant kažko dėl lolo pykęs iš savų, o tu prapisęs pats žaidimą ,net poto banini ts už tai ,kad pats prapisai žaidimą. tu tą lolą už mane ankščiau gal pradėjai žaisti keliais mėnesiais, dar pats į šitą žaidimą atėjau per tavę, nes išprašei ,kad ateičiau pažaisti, ir visa laiką kiek tavę pažystu nežinau kiek tau ten buvo 12 ar 13 metų tais laikais zyzi dėl to žaidimo kaip boba.

įprašiau? neivieno neprašiau, kad loštumėt :D su plattu ir alge pradėjom lošt ir tik poto jūs visi irgi parsisiuntėt. baninau ts? atsigauk kickus gaudavai dėl savo nesamonių leidimo, o dėl verkimo pats nekartą verkei kokia komanda lieva ir ko jie nemoka, btw ne savo acc lošiu, o mmr supistas tai kodėl man prapisinėt matchus kai galiu laimėt 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Agnius_Tropec rašė:

įprašiau? neivieno neprašiau, kad loštumėt :D su plattu ir alge pradėjom lošt ir tik poto jūs visi irgi parsisiuntėt. baninau ts? atsigauk kickus gaudavai dėl savo nesamonių leidimo, o dėl verkimo pats nekartą verkei kokia komanda lieva ir ko jie nemoka, btw ne savo acc lošiu, o mmr supistas tai kodėl man prapisinėt matchus kai galiu laimėt 

Tai ,kad įprašei dar tais laikais kai "skype" naudodavau tai ir rašydavai per jį einam palošt , o as dar nemokėdavau to lolo žaist todėl ir nenoredavau ,tai ir įkalbinėjai puse h ,kad ateičiau su tavim pažaist. O ts banindavai,kickindavai taip dėl nesamonių, bet paskutinę dieną, prapisęs žaidimą kickinai už nieką , kad tu mane ten išbaninai 1s aš tavę atgal ir užkelei ten iki 1 min baną galvojau viskas juoko formoj, nenoriu tokiom nesamonėm kariaut ,nes žinau ,kad poto eisi verkti,kad unbanintų, todėl ir nesikišu į kovas su depresikais.

Redaguota , redagavo Belgu_Aviganis
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Gytis_Han rašė:

SVeiki virai, kaip vyksta derankinimas? Tingiu googlint, nes žinau, kad esat protingi

 

Jei sėdi division tarp IV-I su 0LP, tai pralošęs 1 nukrisi, bet jei esi tarkim gold 5 su 0LP, tai nukrisi tik tada, kai tavo mmr nukris iki low silver, o jei tu apie inactive kalbi, tai kai 30 dienų neloši, pradės mažėt LP po truputį, nebent challengeris esi, tai po 10 dienų pradės

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...