Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

3 minutes ago, Qiuqu_Kajus said:

Tai aš ir taip darau, visad stengiuosi geriau sužaist kaskartą, bet vistiek esu žemo lygio, tai galbūt tipsų iš aukštesnių būtų. Kitas sezonas gruodžio9 prasideda?

bbž seniuk, aš nebežaidžiu ir nebesidomiu šitu graju jau, tsg patirties iš 5 sezonų turiu :D žinai visi tie silveriai bronzes goldai žaidžia rankedus dėl ranko, ne dėl to, kad geriau žaistu, išmoktu čhempą, o esmė yra tipo pakilt, tai visai kitur susikoncentravę, jeigu pradeda pralaiminėti vsio galvoje mintys, kad rankas krenta ir panašiai, iškarto neigiamas "vibe"

Redaguota , redagavo Robertas_Citys
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Robertas_Citys rašė:

bbž seniuk, aš nebežaidžiu ir nebesidomiu šitu graju jau, tsg patirties iš 5 sezonų turiu :D žinai visi tie silveriai bronzes goldai žaidžia rankedus dėl ranko, ne dėl to, kad geriau žaistu, išmoktu čhempą, o esmė yra tipo pakilt, tai visai kitur susikoncentravę, jeigu pradeda pralaiminėti vsio galvoje mintys, kad rankas krenta ir panašiai, iškarto neigiamas "vibe"

Būtent, ir tu jiems sakai, kad labiau į farmą susikoncentruotų nes į 30min- 100cs jie pradeda flamint būdami 0/5

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 valandas(-ų), Robertas_Citys rašė:

bl kai boostindavau silverius, goldus, plat būna, kad kažkas susišika ne vieną lane, bet jeigu tu supranti žaidimą gerai visada gali ištraukt ir vienas, bet tam patirties reikia tai eik kitą geimą ir nesiparink dėl to ranko, žaisk dėl to, kad išmokt, o ne kažkur pakilt pradžiai :)

Luko pamokėlės :D

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...