Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

1 hour ago, Extreme_Right said:

bet vistiek lee labai naudingas teamfighte nors ir bronze ar silver, koki nors adc focus arba tas kuris pafeedintas

Per kurią vietą jis tau naudingas teamfightuose? ADC jeigu ne wooden5 yra visada behind'e bus,ir supportas peel'ins ir vsio,kris tv tas lee kaip lapas nuo medžio

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nenusipezėkit, useless lee rašo :DD jeigu mokat tik įšokti ir mirti, tai naudos aišku jokios, čia vienas pagrindinių junglerių dabar, bet greitai gaus didelį nerfą. aš ir premade pažaidžiam už lee, tai dažniausiai draugas ir tempia žaidimą su juo, nereikia čia pist proto apie adc ir supportą, kad adc stovės behind, o supportas peelins jis, nes kiek supratau apie silver elo kalbam arba čia rašo silveriai apie challanger streamerius, kad botlane visada susižaidžia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

17 minutes ago, Auris_Zzm said:

nenusipezėkit, useless lee rašo :DD jeigu mokat tik įšokti ir mirti, tai naudos aišku jokios, čia vienas pagrindinių junglerių dabar, bet greitai gaus didelį nerfą. aš ir premade pažaidžiam už lee, tai dažniausiai draugas ir tempia žaidimą su juo, nereikia čia pist proto apie adc ir supportą, kad adc stovės behind, o supportas peelins jis, nes kiek supratau apie silver elo kalbam arba čia rašo silveriai apie challanger streamerius, kad botlane visada susižaidžia.

Žaidžiu duo,aš top/mid draugas ADC visą laiką,kiek žaidėm prieš Lee,early game jo kažką darė - late game buvo supistas ir nupeel'intas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

25 minutes ago, Dariukas_Modding said:

Žaidžiu duo,aš top/mid draugas ADC visą laiką,kiek žaidėm prieš Lee,early game jo kažką darė - late game buvo supistas ir nupeel'intas

vienodai nebūna, kad lee visada carry arba useless, rašiau, kad daugumoje. jeigu tu laimi prieš lee jokiu būdu nereiškia, kad ir visi kiti laimi ir aš pats nerašau, kad absoliučiai visus matchus lee yra carry varikliukas :)

Redaguota , redagavo Auris_Zzm
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...