Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

Just now, Auris_Zzm said:

vienodai nebūna, kad lee visada carry arba useless, rašiau, kad daugumoje. jeigu tu laimi prieš lee jokiu būdu nereiškia, kad ir visi kiti laimi ir aš pats nerašau, kad absoliučiai visus matchus lee yra carry varikliukas :)

Tai žinau,čia kaip paeis,bet aš turėjau omeny late game kadj is nėra toks usefull kaip butu tarkim Senjuani ar dar kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Dariukas_Modding said:

Tai žinau,čia kaip paeis,bet aš turėjau omeny late game kadj is nėra toks usefull kaip butu tarkim Senjuani ar dar kas

na taip, sejuani anksčiau žaidžiau ir jis taip pat visada buvo ir yra geras pickas, tiesiog pamirštas, viskas eina pagal meta, dabar pagrinde assasinų meta, todėl ir imami pickai, kurie gali deny'int engage arba greitai peelint adc nuo junglerio kaip rengaras ar pan.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Auris_Zzm said:

na taip, sejuani anksčiau žaidžiau ir jis taip pat visada buvo ir yra geras pickas, tiesiog pamirštas, viskas eina pagal meta, dabar pagrinde assasinų meta, todėl ir imami pickai, kurie gali deny'int engage arba greitai peelint adc nuo junglerio kaip rengaras ar pan.

True that,va ir išsiaiškinom :D O Sejuani realiai mačiau jau kokius penkis game per pastarasias dvi dienas :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

nelabai čia ką reikėjo ir aiškintis, ginčo kaip ir nebuvo, nematau dėl ko čia ginčytis, juo labiau, kad švenčių metas :) o aš sejuani jau gerus 2-3 mėnesius nemačiau, pats žaidžiau už draugo acc 6 sezone silveryj, tai 12/0 win man atrodo, kai su premade žaidžiau garantuoti winai buvo, dar kai premade ex diamond :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Auris_Zzm said:

nelabai čia ką reikėjo ir aiškintis, ginčo kaip ir nebuvo, nematau dėl ko čia ginčytis, juo labiau, kad švenčių metas :) o aš sejuani jau gerus 2-3 mėnesius nemačiau, pats žaidžiau už draugo acc 6 sezone silveryj, tai 12/0 win man atrodo, kai su premade žaidžiau garantuoti winai buvo, dar kai premade ex diamond :D

Tau paaiškinti dabartinį jaunimą,kuris riejasi dėl visokio šūdo?:D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Auris_Zzm said:

prisižiūrėjau aš ir čia to jaunimo, kai dar žaidžiau, ir gatvėse matau ir labai akivaizdžiai galima palyginti koks aš buvau prieš 5 metus ir kokie dabar 13-mečiai vierchai :D

Apie tą ir šneku kad čia be žodžiu..:DD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Kentas_Ultimate rašė:

Explain pls. Score geras, farmo 200+ 30min irgi normaliai, wardus dėjau, puse turretu nuimtu mano, assistu irgi yra kažkiek, ir a+ wtf :D

 

253df3f3c9128444020d3bba0053f158355.png

Mažokas farmas, kaip 30 min , ungleris net gi daugiau už tave surinko

Redaguota , redagavo Kasparas_Gang
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...