Eiti į turinį
Donce_Monce

League Of Legends [ Rezultatai ]

Rekomenduoti pranešimai

On 12/24/2016 at 0:22 AM, Auris_Zzm said:

na taip, sejuani anksčiau žaidžiau ir jis taip pat visada buvo ir yra geras pickas, tiesiog pamirštas, viskas eina pagal meta, dabar pagrinde assasinų meta, todėl ir imami pickai, kurie gali deny'int engage arba greitai peelint adc nuo junglerio kaip rengaras ar pan.

negalejau neparasyt :DDDDDDDDDDDD kur tu matai assasinu meta mide ziggs, ahri, cassio, xerath biski, syndra, ori ir dar visi magai :D junglese vi, heca, ivern lul ir seip cia daug nebuves kokie elo jusu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

22 hours ago, Robertas_Parazas said:

negalejau neparasyt :DDDDDDDDDDDD kur tu matai assasinu meta mide ziggs, ahri, cassio, xerath biski, syndra, ori ir dar visi magai :D junglese vi, heca, ivern lul ir seip cia daug nebuves kokie elo jusu

neklyk čia, idiote. seasono pradžioj mide sedėjo atnaujinti assasinai kaip katarina, talonas, leblanca, junglese taip pat rengaras buvo dažnai pickinamas/baninamas. ir pažiūrėk pilna memių, kad 2017 adc mainint dėl assasinų blogai, taip kad nepisk čia man proto.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 hours ago, Auris_Zzm said:

neklyk čia, idiote. seasono pradžioj mide sedėjo atnaujinti assasinai kaip katarina, talonas, leblanca, junglese taip pat rengaras buvo dažnai pickinamas/baninamas. ir pažiūrėk pilna memių, kad 2017 adc mainint dėl assasinų blogai, taip kad nepisk čia man proto.

netgi maciau reddite posta apie 'assasinu meta' kodėl ji buvo tik 3dienas ir kodėl dabar nieks neiima assasinu nes tiesiog yra mage kurie gali tave 100>0 per 2sec. bbz jeigu tavo bronzoj ten tuos telos tai as nesistebiu :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Robertas_Parazas said:

netgi maciau reddite posta apie 'assasinu meta' kodėl ji buvo tik 3dienas ir kodėl dabar nieks neiima assasinu nes tiesiog yra mage kurie gali tave 100>0 per 2sec. bbz jeigu tavo bronzoj ten tuos telos tai as nesistebiu :D

bronza tikrai ne mano ;] o koks tavo elo, jeigu toks pro jauties, ar tiesiog neturi ką veikt ir skaitai reddit, kad apsišviestum ant lolo?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

3 minutes ago, Robertas_Parazas said:

oh god tu neturi idejos kas yra reddit ar turi? :D as nesiginciosiu tu manyk ka nori :D assasine :D:D

forumas, kurio aš neskaitau :) taip ir neatsakei koks tavo elo, jeigu čia mėtaisi savo bronzomis. čia maždaug ateina silveriai-low goldai ir rėkauja, kad visi kiti yra bronzos. man čia joks įžeidimas, man būtų px, jeigu ir bronza būčiau, į žaidimus nesigilinu ir laisvalaikiu forume apie juos neskaitau :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 valandas(-ų), Auris_Zzm rašė:

neklyk čia, idiote. seasono pradžioj mide sedėjo atnaujinti assasinai kaip katarina, talonas, leblanca, junglese taip pat rengaras buvo dažnai pickinamas/baninamas. ir pažiūrėk pilna memių, kad 2017 adc mainint dėl assasinų blogai, taip kad nepisk čia man proto.

Pagal memes sprest zaidima pz tu genijus, maininu adc ir vps px ant tu assasinu, nes moku uz ta adc zaist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...